Česká golfová federace

Crystal Golf Tour

Základní informace

Zkrácený název
CGT 2018
Pořadatel
Královský Golf Club Malevil
Spolupořadatel
Hřiště
Malevil
Hlavní rozhodčí
CETL Igor
Rozhodčí
Ředitel soutěže
Jan Kulig
Soutěžní výbor
KGCM, Jan Kulig

Termín

Datum a čas zahájení
08. 09. 2018 | 10:00
Datum a čas ukončení
08. 09. 2018 | 17:00
Počet kol
1
Způsob startu

Přihlášení

Datum a čas podání přihlášky
01. 04. 2018 | 00:00
Datum a čas uzávěrky přihlášek
07. 09. 2018 | 17:00
Minimální počet přihlášených
2
Kapacita
100
Způsob registrace
Přihlášky na jednotlivé turnaje lze provádět přes www.cgf.cz, respektive přes další národní federace. Více info na https://www.crystalgolftour.com/cz/m/kalendar-turnaju/. V případě, že nejste členem ČGF je nutno provést rezervaci přímo přes recepci klubu telefonicky nebo emailem. Uzávěrka přihlášek je jeden den před konáním turnaje v 17:00 hod. Pro případné přihlášky a odhlášky po uzávěrce přihlášek kontaktujte prosím recepci.

Pravidla a podmínky

Povolení měřicích zařízení
Ano
Zákaz dopravy (buggy apod.)
Ne
Ceny odpovídají amatérskému statusu
Ano

Poplatky

Poplatky
Poplatky Green fee + startovné 850,- Kč, členové klubu hradí pouze startovné poplatek 100 Kč.
Úhrada nákladů
Kartou nebo hotově

Ostatní

Popis
Podmínky
Crystal Golf Tour 2018 je určena všem amatérským hráčům s HCP 0 až 54. Každý hráč, který se chce účastnit Crystal Golf Tour musí být řádně registrován na www.crystalgolftour.com, jinak mu nebude poskytnuta zvýhodněna all in cena za turnaj. Turnaje se hrají podle Pravidel golfu, podle Soutěžního řádu České golfové federace, místních pravidel hřiště. Používání měřících přístrojů je povoleno, je-li dodrženo tempo hry. Startovní listina bude uveřejněna den před konáním turnaje obvykle v 18:00 hod. Sestavení startovní listiny je plně v kompetenci klubu resp. pořadatele. Změny v již zveřejněné oficiální startovní listině má právo provádět pouze Soutěžní výbor a to zejména z důvodu zachování regulérnosti a plynulosti soutěže (např. z důvodu odhlášení hráče po uzávěrce přihlášek apod.). Prosíme všechny hráče, aby tato pravidla respektovali. Klubu jde zejména o zachování potřebného tempa hry, účastníkům turnaje pak o klidnou a komfortní hru. Hráči startují na vlastní náklady a nebezpečí. Všechna práva vyhrazena.
Ceny
Na jednotlivých turnajích Crystal Golf Tour se nevyhrávají žádné ceny. Každý hráč sbírá stableford body do dlouhodobé soutěže. TOP 20 v každé kategorii obdrží pozvánku na finálový turnaj, kde bude oceněno 5 nejlepších v každé kategorii. Hrajeme o zájezdy, vouchery na golfové vybavení, kvalitní vína, prémiový alkohol atd.
Vítězství
Všechny výsledky se započítávají do dlouhodobé soutěže Crystal Golf Tour. Hraje se na stablelford netto. Více informací naleznete na https://www.crystalgolftour.com/cz/m/pravidla/.
Poznámka
Startovní listina bude zveřejněna den před turnajem v 18 hodin
Stravování
Ne

Odpaliště

Odpaliště
HCP od
HCP do
Věk od
Věk do
Pohlaví
1. kolo
YELLOW +9,0 54 13 100
Muži
RED +9,0 54 0 12
Muži
RED +9,0 54 0 100
Ženy

Kategorie

Název
Hrací systém
Hra s HCP
S úpravou
Společná 0 – 9,9 Stableford
Ano
Ano
Společná 10 – 23 Stableford
Ano
Ano
Společná 23,1 – 36 Stableford
Ano
Ano
Společná 37 – 54 Stableford
Ano
Ano
Reklama
ABAB
AB