Česká golfová federace

HEZKÁ HRA 2018

Základní informace

Zkrácený název
HEZKÁ HRA 2018
Pořadatel
Golf Klub Čertovo Břemeno
Spolupořadatel
Hřiště
Čertovo Břemeno
Hlavní rozhodčí
SUCHAN Petr
Rozhodčí
Ředitel soutěže
Suchan Petr
Soutěžní výbor
Suchan Petr

Termín

Datum a čas zahájení
09. 06. 2018 | 09:30
Datum a čas ukončení
09. 06. 2018 | 18:00
Počet kol
1
Způsob startu
postupný start z jamky č.1 dle startovní listiny, která bude k dispozici 8.6. od 20.00hodin na www.hezkahra.cz, v sekci startovní listiny, startovní časy od 9:30 hod

Přihlášení

Datum a čas podání přihlášky
18. 04. 2018 | 12:00
Datum a čas uzávěrky přihlášek
08. 06. 2018 | 18:00
Minimální počet přihlášených
30
Kapacita
72
Způsob registrace
server ČGF, nebo na www.hezkahra.cz , případně na tel: 603 822 156

Pravidla a podmínky

Povolení měřicích zařízení
Ano
Zákaz dopravy (buggy apod.)
Ano
Ceny odpovídají amatérskému statusu
Ano

Poplatky

Poplatky
690,- Kč fee + 460,- Kč startovné, hráči kteří využívají hru za předplacené produkty (členi domácího klubu, ČGK atd.) platí 100,- Kč administrativní poplatek za zpracování výsledků + startovné. V ceně je fee turnajový servis, zapsání výsledku, marshal, rozhodčí, v ceně startovného je organizace turnaje, bohaté občerstvení do bagu + pití, pomazánka po devítce, oběd po hře – výběr z menu, hodnotné ceny, vložené soutěže, cena útěchy, vyhlášení výsledků, atd.
Úhrada nákladů
Platba pouze hotově při registraci! Celková cena 1150,- Kč. V ceně je turnajový servis, zapsání výsledku, marshal, rozhodčí, organizace turnaje, občerstvení do bagu + pití, svačina po po devítce, oběd po hře- výběr z menu, hodnotné ceny, vložené soutěže, cena útěchy, vyhlášení výsledků. Členové klubu a volná hra ( GolfCut, a další smluvní kluby) platí pouze startovné 490,- Kč + 100,- Kč za zapsání výsledku

Ostatní

Popis
Hezká hra je otevřená série turnajů pro všechny amatérské hráče a hráčky bez rozdílu HCP. Jednotlivé turnaje Hezké hry jsou hodnoceny samostatně dle pravidel golfu R&A, soutěžního řádu ČGF a místních pravidel. Hraje se systémem stableford na úpravu HCP. Používání schválených měřících přístrojů je povoleno. Nutno dodržovat tempo hry. Hodnocení členů klubu v soutěži o titul šampióna je pak upraveno speciálními pravidly pro optimalizaci rozdílu mezi jednotlivými handicapy. Stejně tak u ostatních soutěží. Veškeré podrobnosti na www.hezkahra.cz.
Podmínky
Jednotlivé turnaje Hezké hry jsou hodnoceny samostatně dle pravidel golfu R&A, soutěžního řádu ČGF a místních pravidel. Hraje se systémem stableford na úpravu HCP. Používání schválených měřících přístrojů je povoleno. Nutno dodržovat tempo hry.
Ceny
Vítězové jednotlivých kategorií na turnajích získávají originální ražené mince, první tři v kategoriích zlatá, stříbrná, bronzová a vítěz kategorie zelená obdrží skvělá portugalská vína, míčky, poukázky na odběr zboží u vybraných partnerů, golfové potřeby, uzeniny a další. Na každém turnaji longest drive muži – ženy, nearest na každém tříparu s vlastním výběrem ceny, Hole in one na všech jamkách o zlatou cihličku, Sniper Hezké hry, tipovačka na vlastní výsledek, cena útěchy a další originální odměny.
Vítězství
Celoroční vítěz Hezké hry obdrží golfový zájezd do zahraničí. Další dva hráči v pořadí obdrží volná fee na sezónu 2019 od GolfCut.cz. Dále soutěžíme o Nejlepší ženu, Vyzrálého šampióna, nejlepší hráče Floridy Challenge, vyhlašujeme tři nejlepší ve čtyřech hendikepových kategoriích a mnoho dalších jedinečných soutěží. Kompletní seznam a systém hodnocení na www.hezkahra.cz. Kategorie mohou být před startem turnaje upraveny tak, aby bylo dosaženo rovnoměrného hráčského zastoupení ve všech vypsaných. Požadavky na flighty posílejte na info@hezkahra.cz, nejpozději dvě hodiny před uzávěrkou přihlášek. Buggy povoleny po domluvě s promotérem.
Poznámka
Veškeré podrobnosti na www.hezkahra.cz. Buggy povoleny po domluvě s promotérem. Požadavky na flighty posílejte na info@hezkahra.cz, nejpozději dvě hodiny před uzávěrkou přihlášek. Hráči kteří se na turnaj přihlásí nejpozději do 4.6.2018 budou zařazeni do tomboly o hodnotné ceny. Turnaj je veřejnou a veřejně přístupnou akcí. Účastník turnaje souhlasí s pořizování vizuálních a audiovizuálních záznamů během konání turnaje (včetně přiměřené doby před a po) a s jejich následnou veřejnou publikací. V případě, že účastník turnaje nesouhlasí s uveřejněním pořízených materiálů na nichž je zachycen, nahlásí tak organizátorům turnaje při placení startovného.
Stravování
Na startu pití, ovoce, sladkost, po deváté svačina, oběd po hře

Seznam příloh

Odpaliště

Odpaliště
HCP od
HCP do
Věk od
Věk do
Pohlaví
1. kolo
WHITE +9,0 17,0 13 100
Muži
YELLOW 17,1 54 13 100
Muži
RED +9,0 54 0 100
Ženy
RED +9,0 54 0 12
Muži

Kategorie

Název
Hrací systém
Hra s HCP
S úpravou
Zlatá 0 - 12 Stableford
Ano
Ano
Stříbrná 12,1 - 17 Stableford
Ano
Ano
Bronzová 17,1 - 27 Stableford
Ano
Ano
Zelená 27,1 - 54 Stableford
Ano
Ano
SPOLEČNÁ BRUTTO Stableford
Ne
Ano
Reklama
ABAB
AB