Česká golfová federace

REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2018

Stableford Brutto
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ZACH Matouš GCERP 0301071 11,3 36 / 72 / (43) 36 9,9
2 WDÓWKA Jan LGCPY 1800376 5,6 34 / 74 / (40) 34 4,8
3 VYSLYŠEL Vít GCEBN 1310235 9,1 30 / 79 / (40) 30 8,3
4 JEBAVÝ Šimon GCPRH 0091572 7,3 30 / 78 / (38) 30 6,9
5 MARINKOVOVÁ Natalia PGCGC 1250455 7,3 29 / 79 / (39) 29 6,7
Kompletní výsledky kategorie
A - mladší žáci a žákyně HCP do 28,0
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ZACH Matouš GCERP 0301071 11,3 72 / 43 72 9,9
2 CALDER David GCMST 0680923 16,8 80 / 41 80 15,3
3 TAUER Amálie GCMST 0680832 13,3 87 / 38 87 12,7
4 DUŠKOVÁ Štěpánka GCMST 0680833 12,5 89 / 36 89 12,5
5 MALINOVÁ Kristýna GCMST 0680916 19,0 92 / 39 92 17,9
Kompletní výsledky kategorie
B - starší žáci a žákyně HCP do 28,0
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 FORMÁNEK Timotej GCPRH 0091504 8,4 80 / 37 80 8,2
2 BURSÍK Lukáš GCHOD 0105580 19,1 82 / 47 82 15,6
3 SEDLÁČEK Ondřej MTHGC 0850712 8,1 84 / 32 84 8,2
4 KESSLER Tobiáš ALBGC 1430147 13,5 90 / 33 90 13,5
5 KRAJÍČEK Lukáš LGCPY 1802686 17,0 90 / 38 90 16,4
Kompletní výsledky kategorie
C - smíšená 15-18 let HCP do 28,0
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 WDÓWKA Jan LGCPY 1800376 5,6 74 / 40 74 4,8
2 JEBAVÝ Šimon GCPRH 0091572 7,3 78 / 38 78 6,9
3 MARINKOVOVÁ Natalia PGCGC 1250455 7,3 79 / 39 79 6,7
4 VYSLYŠEL Vít GCEBN 1310235 9,1 79 / 40 79 8,3
5 VAJGL Jan MTHGC 0850562 8,7 80 / 37 80 8,5
Kompletní výsledky kategorie
D - smíšená do 18 let HCP 28,1-45
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 MINAŘÍK Matěj GCMST 0681020 42 50 / 98 50 32,0
2 VINKLEROVÁ Barbora GCCKR 1011075 37 43 / 108 43 33,0
3 LÉONARD Oliver GCLIC 0580372 45 41 / 110 41 40
4 DOLEŽAL Ondřej GKTNV 0930180 33,6 40 / 99 40 31,6
5 KRŇÁK Jakub KHGCS 0700582 41 38 / 109 38 39
Kompletní výsledky kategorie
Kola turnaje
Název
Datum
Pouze pro snižování HCP
NONE
Kolo 1 19. 05. 2018 Ne
Reklama
GCTULGCTUL
GCTUL