Česká golfová federace

REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2018

Stableford Brutto
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 VEJLUPEK Vojtěch GCMST 0680622 5,0 36 / 73 / (40) 36 4,3
2 ŠLAPAL Jakub GCERP 0301006 4,7 33 / 75 / (37) 33 4,5
3 MAŘÍK Karel jun. GCKVA 0032020 17,2 30 / 79 / (41) 30 15,7
4 PŘIBYLOVÁ Nicole GCBER 0501122 9,8 29 / 80 / (38) 29 9,4
5 TREGNER Jakub GCMST 0680292 5,5 29 / 79 / (34) 29 5,5
Kompletní výsledky kategorie
A - mladší žáci a žákyně HCP do 28,0
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 MAŘÍK Karel jun. GCKVA 0032020 17,2 79 / 41 79 15,7
2 CHRAMOSTA Matěj GCPRH 0091875 14,3 81 / 35 81 14,3
3 PODANÝ Martin KHGCS 0700522 24,2 83 / 44 83 21,0
4 FOŘT Lukáš GCBER 0501247 21,9 84 / 41 84 19,9
5 DUŠKOVÁ Štěpánka GCMST 0680833 12,5 85 / 35 85 12,5
Kompletní výsledky kategorie
B - starší žáci a žákyně HCP do 28,0
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 KESSLER Tobiáš ALBGC 1430147 15,3 83 / 42 83 13,5
2 VILÍM Michael GCPRH 0091850 13,1 84 / 40 84 11,9
3 SIONKOVÁ Klára ALBGC 1430156 8,2 84 / 32 84 8,3
4 HAMR David MTHGC 0850639 25,9 90 / 48 90 21,1
5 ZEMAN Marek GCHOD 0106313 21,2 91 / 42 91 18,8
Kompletní výsledky kategorie
C - smíšená 15-18 let HCP do 28,0
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 VEJLUPEK Vojtěch GCMST 0680622 5,0 73 / 40 73 4,3
2 ŠLAPAL Jakub GCERP 0301006 4,7 75 / 37 75 4,5
3 TREGNER Jakub GCMST 0680292 5,5 79 / 34 79 5,5
4 PŘIBYLOVÁ Nicole GCBER 0501122 9,8 80 / 38 80 9,4
5 VYSLYŠEL Vít GCEBN 1310235 9,3 81 / 37 81 9,1
Kompletní výsledky kategorie
D - smíšená do 18 let HCP 28,1-45
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 HANŽL Vojtěch BARGC 1120856 30,7 46 / 99 46 25,8
2 SAILEROVÁ Zdeňka GCPRH 0091531 38 41 / 110 41 34,5
3 NEUMANN Petr GCEBN 1310346 35,4 41 / --- 41 32,9
4 CHLADOVÁ Zuzana PGCGC 1251373 43 38 / 116 38 41
5 HAMR Marek MTHGC 0850930 41 38 / 108 38 39
Kompletní výsledky kategorie
Kola turnaje
Název
Datum
Pouze pro snižování HCP
CBA
Kolo 1 12. 05. 2018 Ne 0
Reklama
RBRB
RB