Česká golfová federace

REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2018

Stableford Brutto
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 MARINKOVOVÁ Natalia PGCGC 1250455 7,3 30 / 78 / (36) 30 7,3
2 TVOROCH Tomáš jun. GCBBR 1641517 2,3 29 / 80 / (29) 29 2,4
3 HRADEČNÁ Amálie GKLIS 0120710 10,7 28 / 80 / (38) 28 10,3
4 FILIP Jiří GCMUP 1030434 7,1 28 / 81 / (33) 28 7,2
5 STARÝCHFOJTŮ Martina GCERP 0300951 4,5 28 / 80 / (31) 28 4,6
Kompletní výsledky kategorie
A - mladší žáci a žákyně HCP do 28,0
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 CALDER David GCMST 0680923 17,2 82 / 37 82 16,9
2 CHRAMOSTA Matěj GCPRH 0091875 16,0 85 / 34 85 16,0
3 BORŮVKOVÁ Julie GKTNV 0930172 19,7 90 / 40 90 18,1
4 FOŘT Lukáš GCBER 0501247 22,4 91 / 34 91 22,4
5 ROSA Mikuláš BERGC 1540308 18,3 91 / 35 91 18,3
Kompletní výsledky kategorie
B - starší žáci a žákyně HCP do 28,0
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 PŘÁDOVÁ Lucie GCEBN 1310294 16,8 84 / 41 84 15,3
2 VILÍM Michael GCPRH 0091850 14,1 88 / 34 88 14,1
3 VYSUŠIL Matyáš GCBBR 1641324 19,1 93 / 34 93 19,1
4 ŠŤASTNÝ Matěj KHGCS 0700639 13,2 94 / 27 94 13,3
5 DVOŘÁK Michal GCHOD 0103435 15,0 94 / 28 94 15,1
Kompletní výsledky kategorie
C - smíšená 15-18 let HCP do 28,0
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 MARINKOVOVÁ Natalia PGCGC 1250455 7,3 78 / 36 78 7,3
2 HRADEČNÁ Amálie GKLIS 0120710 10,7 80 / 38 80 10,3
3 TVOROCH Tomáš jun. GCBBR 1641517 2,3 80 / 29 80 2,4
4 STARÝCHFOJTŮ Martina GCERP 0300951 4,5 80 / 31 80 4,6
5 LANČ Filip GCHOD 0106183 7,9 81 / 33 81 8,0
Kompletní výsledky kategorie
D - smíšená do 18 let HCP 28,1-45
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 LATKA Oliver GCSBO 0901160 40 47 / 97 47 32,5
2 LANDOVÁ Hana GCJES 0860684 28,1 44 / 95 44 24,5
3 GRULICH Patrik PANGC 2050198 36 43 / 97 43 32,5
4 VÁVŘE Radim GCHOS 0787977 42 41 / 108 41 37
5 HEJDA Tomáš GCERP 0301257 36 40 / 100 40 34,0
Kompletní výsledky kategorie
Kola turnaje
Název
Datum
Pouze pro snižování HCP
NONE
Kolo 1 07. 04. 2018 Ne
Reklama
PUPU
PU