Česká golfová federace

REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2018

stableford brutto
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 FORMÁNEK Timotej GCPRH 0091504 8,9 34 / 70 / (39) 34 8,3
2 RINTOVÁ Ella GCKVA 0032221 1,9 34 / 70 / (33) 34 2,0
3 ZACH Matouš GCERP 0301071 11,3 31 / 74 / (36) 31 11,3
4 VEJLUPEK Vojtěch GCMST 0680622 4,9 29 / 75 / (30) 29 5,0
5 KOLÁTOR Marek Martinian GCBBR 1640365 5,9 28 / 76 / (30) 28 6,0
Kompletní výsledky kategorie
A - mladší žáci a žákyně HCP do 28,0
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ZACH Matouš GCERP 0301071 11,3 74 / 36 74 11,3
2 SIONKO David ALBGC 1430157 15,2 79 / 34 79 15,2
3 CALDER David GCMST 0680923 16,8 79 / 36 79 16,8
4 TAUER Amálie GCMST 0680832 13,2 82 / 33 82 13,2
5 MALINOVÁ Kristýna GCMST 0680916 20,5 82 / 40 82 18,9
Kompletní výsledky kategorie
B - starší žáci a žákyně HCP do 28,0
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 RINTOVÁ Ella GCKVA 0032221 1,9 70 / 33 70 2,0
2 FORMÁNEK Timotej GCPRH 0091504 8,9 70 / 39 70 8,3
3 FOUBÍKOVÁ Paula Marie RGCML 0041000 16,4 79 / 39 79 15,5
4 PŘÁDOVÁ Lucie GCEBN 1310294 14,4 81 / 35 81 14,4
5 POLÁK Jakub GCSBO 0901075 18,7 82 / 38 82 18,0
Kompletní výsledky kategorie
C - smíšená 15-18 let HCP do 28,0
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 VEJLUPEK Vojtěch GCMST 0680622 4,9 75 / 30 75 5,0
2 KOLÁTOR Marek Martinian GCBBR 1640365 5,9 76 / 30 76 6,0
3 HOŠKOVÁ Tereza GCMST 0680917 15,5 79 / 38 79 14,9
4 PURCHART Jan LGCPY 1800759 9,2 80 / 30 80 9,3
5 VYSLYŠEL Vít GCEBN 1310235 9,2 81 / 31 81 9,3
Kompletní výsledky kategorie
D - smíšená do 18 let HCP 28,1-45
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ZAPLETAL Jan PGCGC 1250846 42 47 / 93 47 33,5
2 LATKA Oliver GCSBO 0901160 28,5 43 / 84 43 25,2
3 VINKLEROVÁ Barbora GCCKR 1011075 42 41 / 104 41 37
4 VÁVŘE Radim GCHOS 0787977 32,5 41 / 91 41 30,0
5 KVĚTOŇOVÁ Kristýna GCMST 0681018 31,5 41 / 93 41 29,0
Kompletní výsledky kategorie
Kola turnaje
Název
Datum
Pouze pro snižování HCP
CBA
Kolo 1 08. 05. 2018 Ne 0
Reklama
SSNGSSNG
SSNG