Česká golfová federace

Příprava

Evidenční systém ČGF

Evidenční systém ČGF

Online EVIDENČNÍ SYSTÉM České golfové federace byl vyvinut za účelem shromažďování aktuálních dat o hráčích a zjednodušení komunikace trenérů a vedení ČGF s hráči, rodiči a osobními trenéry. Spuštěn do provozu byl v roce 2015. Evidenční systém je sofistikovanou elektronickou kartotékou hráčů zařazených do Tréninkového systému ČGF.

Každý hráč má své přístupové údaje, kterými se do systému přihlašuje, a tak se dostane na svou „hráčskou kartu“. Na té je uložena většina důležitých informací, jako jsou osobní data hráče, kontaktní údaje, evidence docházky na tréninky, turnajové plány hráčů, kalendáře tréninkových kempů nebo nahrané zprávy z lékařských a sportovních prohlídek.

Kromě těchto víceméně statických dat zpracovává systém i spoustu dat dynamických. Hráči jsou povinni zadávat statistiky z odehraných turnajových kol (z nich mají následně k dispozici cenné výstupy), najdou zde komentáře a doporučení trenérů ČGF, videa, kontakty na specialisty ze Zdravotní komise, seznam mezinárodních výjezdů včetně nominačních kritérií, deadlinů a nominovaných hráčů nebo mnoho užitečných materiálů ke stažení. Systém nabízí také několik online formulářů nebo seznam úkolů, které má hráč do určitého termínu splnit. Vše je propojeno s emaily, takže hráčům i rodičům chodí upozornění, pokud se na kartě hráče objeví něco nového.

Evidenční systém se neustále vyvíjí a v budoucnu jistě nabídne mnohem více zajímavých funkcí.

Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP