Česká golfová federace

Videa

Women's Golf Day 2020 - přidejte se

Zuzana Klokočníková, Úterý 2. června 2020

Dnes je Women's Golf Day. I my chceme ve světě prezentovat český golf a jeho ženy. Dámy - oblékněte červenou a bílou, buďte online a aktivně se svým obsahem a komunikací na sociálních sítích připojte k WGD komunitě po celém světě.

1. Zapojení na sociálních sítích
Buďte 2. června online a aktivně se svým obsahem a komunikací připojte k WGD komunitě po celém světě.
Vyberte si pro tento den červeno-bílé oblečení, posílejte nám fotky a videa, jak slavíte Den žen na golfu, a nezapomeňte označovat své známé a kamarády.
2. června si „nalaďte“ Virtuální Den žen na golfu kliknutím na tento odkaz.

2. Výzva #WGDunites Challenge
Pošlete video, kde chytáte golfový míček, poté řekněte své jméno, odkud jste a něco pozitivního na tom, že jste byly nuceny v době epidemických omezení zůstat doma.
Poté hoďte míček mimo záběr (dalšímu člověku). Ujistěte se, že příspěvek označíte @womensgolfday #WGDunites #womensgolfday

3. Výzva #GolfAtHome Challenge
Pošlete video, jak jste vy nebo vaše rodina doma trénovali. Opět prosíme, použijte označení #GolfAtHome #wgdunites @womensgolfday #womensgolfday.

4. Charitativní aukce předmětů/zážitků
Nenechte si ujít aukci na podporu neziskové organizace Lékaři bez hranic (MSF; Médecins Sans Frontières). Můžete si tak i vy z aukce odnést unikátní golfové zážitky! Aukce končí o půlnoci 2. června.
Odkaz na aukci naleznete ZDE.

 

Autor: Zuzana Klokočníková 
Datum: Úterý 2. června 2020
Všechny články autora

Související články

DEN Bav se golfem v Hluboké nad Vltavou
DEN Bav se golfem v Hluboké nad Vltavou

12.09.2020 | Vydařený Den Bav se golfem, který se uskutečnil 5. září ve spolupráci s ČGF v Zámecký Golf Resort Hluboká. Podívejte se, jak to (nejen) v podzámčí během první podzimní soboty vypadalo a jak se jeho účastníci bavili.

TAP.IN - Golfová pravidla v praxi (16.)
TAP.IN - Golfová pravidla v praxi (16.)

20.08.2020 | Pravidlová poradna v praxi pokračuje. Navazujeme na loňskou úspěšnou první řadu seriálu TAP.IN, opět se točilo ve spolupráci s Golf Channel CZ. V šestnáctém dílu naleznete Pravidlo 16.1 Abnormální stav hřiště (včetně nepohyblivých závad).

TAP.IN - Golfová pravidla v praxi (15.)
TAP.IN - Golfová pravidla v praxi (15.)

28.07.2020 | Pravidlová poradna v praxi pokračuje. Navazujeme na loňskou úspěšnou první řadu seriálu TAP.IN, opět se točilo ve spolupráci s Golf Channel CZ. V patnáctém dílu naleznete Pravidlo 7.1 Jak řádně hledat míč. Předchozí i budoucí díly TAP.IN naleznete na Youtube kanále ČGF.

TAP.IN - Golfová pravidla v praxi (14.)
TAP.IN - Golfová pravidla v praxi (14.)

21.07.2020 | Pravidlová poradna v praxi pokračuje. Navazujeme na loňskou úspěšnou první řadu seriálu TAP.IN, opět se točilo ve spolupráci s Golf Channel CZ. Ve čtrnáctém dílu naleznete Pravidla 15.1 Volné přírodní předměty a 15.2. Pohyblivé závady.

TAP.IN - Golfová pravidla v praxi (12.)
TAP.IN - Golfová pravidla v praxi (12.)

06.07.2020 | Pravidlová poradna v praxi pokračuje. Navazujeme na loňskou úspěšnou první řadu seriálu TAP.IN, opět se točilo ve spolupráci s Golf Channel CZ. V jedenáctém dílu naleznete rozbor Pravidla 16.1 c, 17.1 d, 19.3 b aneb příklady úlevy dozadu na spojnici.

TAP.IN - Golfová pravidla v praxi (11.)
TAP.IN - Golfová pravidla v praxi (11.)

29.06.2020 | Pravidlová poradna v praxi pokračuje. Navazujeme na loňskou úspěšnou první řadu seriálu TAP.IN, opět se točilo ve spolupráci s Golf Channel CZ. V jedenáctém dílu se rozebírá Pravidlo 15.1 - Volné přírodní předměty a Pravidlo 17.1 - Možnosti pro míč v trestné oblasti.

TAP.IN - Golfová pravidla v praxi (10.)
TAP.IN - Golfová pravidla v praxi (10.)

23.06.2020 | Pravidlová poradna v praxi pokračuje! Novými díly navazujeme na loňskou úspěšnou první řadu seriálu TAP.IN, opět se točilo ve spolupráci s Golf Channel CZ. V desátém pokračování bude ve hře Pravidlo 16.1 Abnormální stav hřiště. (Včetně nepohyblivých závad.

TAP.IN Golfová pravidla v praxi - 9.
TAP.IN Golfová pravidla v praxi - 9.

15.06.2020 | Pravidlová poradna v praxi - tentokrát i s legendárním gumicukem, který se našel a jeho použitím tentokrát pravidla porušena nebudou. Novými díly navazujeme na loňskou úspěšnou první řadu seriálu TAP.IN a opět se točilo ve spolupráci s Golf Channel CZ.

Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP