Česká golfová federace

Aktuality

#ThankAGreenkeeper, #ThankASuper

#ThankAGreenkeeper, #ThankASuper

Tomáš Přikryl, Úterý 12. září 2023

Česká golfová federace se připojuje k aktivitě, která má za cíl poděkovat všem greenkeeperům a superintendentům golfových hřišť. Ať jste golfisté, partneři, nebo máte jiné aktivity, které vás spojují s golfem, nezapomínejme na úsilí lidí, kteří připravují golfová hřiště ke hře.

Na 12. září připravila Federation of European Golf Greenkeepers Associations (FEGGA) ve spolupráci s Golf Course Superintendents Association of America (GCSSA) akci, ve které chce vzdát hold všem pracovníkům údržby golfových hřišť.

Pod názvem Thank A Greenkeeper Day a Thank A Golf Course Superintendent Day vyzývá evropská asociace, jejíž součástí je i Český svaz greenkeeperů, všechny hráče golfu, partnery, promotéry a další lidi, kteří mají s golfem cokoliv společného, aby poděkovali těm, kdo každý den vynakládají maximální úsilí, abychom mohli hrát golf.

Máte-li zájem se k aktivitě přidat, uveřejněte na svých sociálních sítích příspěvek a vložte k němu hashtag #ThankAGreenkeeper při poděkování greenkeeperům, nebo #ThankASuper při oslovení golfových superintendentů.

Česká golfová federace se k této aktivitě připojuje také. Dovolujeme si tímto poděkovat za veškerou snahu, kterou pracovníci hřišť vkládají do úpravy sportovišť po celé České republice.

Andrej Svitek, člen výkonného výboru Českého svazu greenkeeperů, dodává: „Vážení členové, kolegové, přátelé a všichni zainteresovaní v greenkeepingu, patří vám velké díky za vaši častokrát náročnou, nepředvídatelnou a detailní práci na vašich hřištích.“

Datum: Úterý 12. září 2023
Všechny články autora

Související články

Martina Fulínová vstupuje v ČGF do čtvrté dekády
Martina Fulínová vstupuje v ČGF do čtvrté dekády

30.11.2023 | 1. prosince 1993 se tehdy třiadvacetiletá jamková mistryně České republiky Martina Dorníková (později provdaná Fulínová) stala první placenou zaměstnankyní České golfové federace. Začínala jako sekretář ČGF a asistentka Hanuše Goldscheidera. V sekretariátu působí již 30 let.

Sportovní manažerkou ČGF se stala Adéla Koukalová
Sportovní manažerkou ČGF se stala Adéla Koukalová

20.11.2023 | Na pozici sportovního manažera byla vybrána Adéla Koukalová. V její gesci bude zejména příprava tréninkových kempů v tuzemsku i v zahraničí, příprava reprezentačních akcí včetně komunikace s vrcholnými evropskými a světovými orgány. Převezme rozsáhlou agendu Tréninkového systému ČGF a reprezentace.

ČGF se stěhuje do Hostivaře
ČGF se stěhuje do Hostivaře

31.10.2023 | Česká golfová federace přestěhovala v říjnu 2019, po 25 letech působení v Erpet Golf Centru, své sídlo do kancelářské budovy Golden Office v Praze 4 v Braníku. Od letošního listopadu bude novým působištěm ČGF zázemí v Galerii Golf Hostivař.

Manažer Sportovního úseku STK ČGF
Manažer Sportovního úseku STK ČGF

15.09.2023 | Česká golfová federace hledá spolupracovníka na pozici Manažer Sportovního úseku STK ČGF. Zájemci se mohou přihlásit nejpozději do 30. září na mailovou adresu secretary@cgf.cz. Podmínkou je zaslání motivačního dopisu a strukturovaného životopisu.

Vývoj a provoz Informačního systému České golfové ...
Vývoj a provoz Informačního systému České golfové ...

11.09.2023 | Česká golfová federace vstupuje do nového projektu, který se bude zabývat vývojem nového informačního systému, který v současné době zajišťuje tzv. Technický server. Všichni zájemci, kteří mají zájem nahlédnout do zadávací dokumentace, se mohou registrovat do 25.

Portál Bav se golfem na nové digitální platformě ...
Portál Bav se golfem na nové digitální platformě ...

24.08.2023 | Cílem nové aktivity je změnit vnímání golfové hry a přivést nové hráče tam, kde se tento sport hraje, od driving range přes simulátory až po jednotlivá hřiště. R&A přichází s novou digitální platformou golf.golf. S platformou, která v České republice existuje již od roku 2018.

Fanshop národního týmu – Czechia Golf
Fanshop národního týmu – Czechia Golf

08.08.2023 | Česká golfová federace uvádí ve spolupráci se značkou Tony Trevis fanshop pro fanoušky českého golfu. Reprezentační oblečení českého týmu je nyní dostupné všem sportovním nadšencům pod značkou Czechia Golf . ...

Memoriál Hanuše Goldscheidera po 23.
Memoriál Hanuše Goldscheidera po 23.

06.08.2023 | V roce 1993 se Hanuš Goldscheider stal prvním prezidentem České golfové federace. Ještě dříve, v roce 1990, byla z jeho iniciativy založena i PGA České republiky. V roce 2000 se stal členem Síně slávy ČGF. Od roku 2001 se pravidelně pořádá memoriál, který připomíná jeho význam pro český golf.

Reklama
Banner
X HCP HCP

HráčPřihlásit zde