Česká golfová federace

Aktuality

Vyhrajte výlet za polární září

Vyhrajte výlet za polární září

redakce, Čtvrtek 3. listopadu 2022

Až do 27. listopadu se můžete zúčastnit soutěže o čtyřdenní dobrodružství na sněhu v Laponsku. Uvidíte polární záři, zažijete projížďku na saních tažených husky, rybaření na ledu a přípravu úlovku na grilu Big Green Egg.

V průběhu roku Česká golfová federace představila nového partnera – distributora keramických grilů Big Green Egg. Pokud jste ještě neměli příležitost poznat rozdíl v chuti připravovaných pokrmů, nebo přemýšlíte nad vánočními dárky, neváhejte. 27. listopadu končí termín soutěže The Voyage o čtyřdenní výlet do finského Laponska.

Co vše je ve hře?
Ve čtvrtek 19. ledna 2023 se všichni účastníci The Voyage vydají do finského letoviska Apukka. Rezort Apukka se nachází v Rovaniemi na severu Finska a původně před zhruba 200 lety začínal a fungoval jako cestovatelská krčma. Dnes je toto místo luxusním a dobrodružným letoviskem pro cestovatele z celého světa. Zažijete jízdu na saních taženými husky, stanete se pravým finským rybářem a večer si své úlovky připravíte na grilu Big Green Egg.

Jaká jsou pravidla soutěže?
V době od 3. září do 27. listopadu 2022 nakupte produkty Big Green Egg za minimálně 6000 Kč a můžete se přihlásit do soutěže na této adrese: https://thevoyage.biggreenegg.eu/cs/.

Skvělou zprávou totiž je, že i Česká republika patří mezi vybrané evropské země, ve kterých letos proběhne soutěž The Voyage.

Náš partner Big Green Egg navíc přichází se zvýhodněnou nabídkou svých grilů, kterou vám s radostí představujeme zde.

 

Autor: redakce 
Datum: Čtvrtek 3. listopadu 2022
Všechny články autora
Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP