Česká golfová federace

Aktuality

Vyhrajte výlet za polární září

Vyhrajte výlet za polární září

redakce, Pondělí 5. září 2022

Vydejte se s námi na cestu do Laponska. Vyhrajte čtyřdenní dobrodružství na sněhu. Uvidíte polární záři, zažijete projížďku na saních tažených husky, rybaření na ledu a přípravu úlovku na grilu Big Green Egg.

V průběhu roku Česká golfová federace představila nového partnera – distributora keramických grilů Big Green Egg. Pokud jste ještě neměli příležitost poznat rozdíl v chuti připravovaných pokrmů, možná vás osloví nová akce.

Co vše je ve hře?
Ve čtvrtek 19. ledna 2023 se všichni účastníci The Voyage vydají do finského letoviska Apukka. Rezort Apukka se nachází v Rovaniemi na severu Finska a původně před zhruba 200 lety začínal a fungoval jako cestovatelská krčma. Dnes je toto místo luxusním a dobrodružným letoviskem pro cestovatele z celého světa. Zažijete jízdu na saních taženými husky, stanete se pravým finským rybářem a večer si své úlovky připravíte na grilu Big Green Egg.

Jaká jsou pravidla soutěže?
V době od 3. září do 27. listopadu 2022 nakupte produkty Big Green Egg za minimálně 6000 Kč a můžete se přihlásit do soutěže na této adrese: https://thevoyage.biggreenegg.eu/cs/.

Skvělou zprávou totiž je, že i Česká republika patří mezi vybrané evropské země, ve kterých letos na podzim (září až listopad) proběhne soutěž The Voyage o čtyřdenní výlet do finského Laponska.

Náš partner Big Green Egg navíc přichází se zvýhodněnou nabídkou svých grilů, kterou vám s radostí představujeme zde.

 

Autor: redakce 
Datum: Pondělí 5. září 2022
Všechny články autora
Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP