Česká golfová federace

Aktuality

Známe startovní časy, Češky v přímých přenosech

Známe startovní časy, Češky v přímých přenosech

Lukáš Zahradník, Čtvrtek 23. června 2022

Šestnáct českých golfistek je pro první dvě kola Tipsport Czech Ladies Open rovnoměrně rozděleno do patnácti trojic, které budou postupně vycházet na hřiště Royal Beroun Golf Clubu. Startovní listina ovšem byla pro komfort diváků na místě i u obrazovek O2 TV Sport sestavena do dvou hlavních bloků.

V pátek 24. června bude z českého pohledu klíčové odpoledne. Postupně od 12.25 vychází v intervalech 11 minut z první i desáté jamky šňůra českých hráček. Z jedničky i z desítky to bude vždy sedm trojic s českou účastí.

Největší pozornost se bude upírat ke čtveřici flightů, které vyrazí ve stejných časech. Z jamky číslo 1 od 13:20 Kristýna Napoleaová (s ní Švýcarka Kim Metraux a Italka Virginia Elena Carta) a od 13:31 Klára Spilková (plus Eva Koželuhová a Finka Ursula Wikström). Zároveň z jamky číslo 10 půjdou od 13:20 Sára Kousková (spolu s ní třetí hráčka aktuálního evropského pořadí Johanna Gustavsson ze Švédska a Magdalena Simmermacher z Argentiny) a od 13:31 Tereza Melecká (plus Amy Boulden z Walesu a Meghan MacLaren z Anglie).

V sobotu 25. června se bude to nejzajímavější pro české diváky odehrávat pro změnu od rána. První startovní časy z jedničky i z desítky jsou už v 7.45. Zmíněné čtyři favorizované flighty půjdou v 8.40 a v 8.51 z opačných jamek, než tomu bylo v prvním kole turnaje Ladies European Tour.

O2 TV Sport vysílá přímé přenosy v pátek od 14 do 18 hodin a v sobotu od 10 do 14 hodin. Přímý přenos finále je naplánován na neděli 26. června od 11 do 16 hodin.

 

Odkaz:

startovní listina 1. a 2. kolo

Autor: Lukáš Zahradník 
Datum: Čtvrtek 23. června 2022
Všechny články autora

Související články

Skvělá Klára Spilková v Top 10 na Amundi German ...
Skvělá Klára Spilková v Top 10 na Amundi German ...

04.07.2022 | G&CC Seddiner See mezi Postupimí a Berlínem hostil od 30. června do 3. července další turnaj Ladies European Tour – Amundi German Masters. A Češky se po úspěchu v Berouně v silné konkurenci v Německu znovu vytáhly!...

Češi na mezinárodní scéně – týden 26
Češi na mezinárodní scéně – týden 26

30.06.2022 | Po domácím turnaji v Berouně pokračuje LET v Německu. Celkem šest českých hráček se představí nedaleko Berlína na Amundi German Masters. Kromě Kláry Spilkové také vítězka berounského turnaje a čerstvá profesionálka Jana Melichová. Na mužské Challenge Tour v Itálii startují Mrůzek, Zach a Brixi.

Klára Spilková - Top 10 cílem pro Beroun
Klára Spilková - Top 10 cílem pro Beroun

23.06.2022 | Po dvou letech hraje Klára Spilková opět domácí turnaj Ladies European Tour. Na Tipsport Czech Ladies Open v Royal Beroun Golf Clubu, kde před dvěma lety skončila těsně za Top 10, přijela s nejlepším výsledkem sezony, a tedy patřičně sebevědomá.

Tipsport Czech Ladies Open s patnáctkou Češek
Tipsport Czech Ladies Open s patnáctkou Češek

15.06.2022 | Patnáct českých jmen má k dnešnímu dni seznam hráček na Tipsport Czech Ladies Open. Turnaj Ladies European Tour, který se koná od 24. do 26. června v Royal Beroun Golf Clubu s přímými přenosy O2 TV Sport, bude mít nejvýznamnější české zastoupení v historii této světové série.

České hráčky se opět neztratily
České hráčky se opět neztratily

13.06.2022 | Další solidní výsledek na turnaji LETAS, tentokrát ve Francii, zaznamenaly pro české barvy Jana Melichová a Natálie Saint Germain. Kláře Spilkové se podařilo projít cutem při svém prvním letošním startu na LPGA. Kristýna Napoleaová neuspěla na společném turnaji mužů a žen ve Švédsku.

Čeká nás turnajový „supertýden“
Čeká nás turnajový „supertýden“

02.06.2022 | Čeští hráči a hráčky se chystají na významné profesionální i amatérské turnaje. A představí se jich tento týden opravdu hodně. DP World Tour, Ladies European Tour, Challenge Tour a LETAS na českém území, German Boys and Girls Open, to jsou štace, kde bude možné sledovat české vlajky a držet palce.

Belgie, Skotsko, USA. Kde všude sledovat české ...
Belgie, Skotsko, USA. Kde všude sledovat české ...

26.05.2022 | Aleš Kořínek a Gordan Brixi se zúčastní turnaje Challenge Tour ve Skotsku. Tereza Melecká a Šideri Váňová pokračují dalším startem na Ladies European Tour, tentokrát v Belgii. Klára Spilková a Karolína Vlčková se budou snažit o dobrý výsledek na Epson Tour.

TOP 20 pro Meleckou, ve Španělsku nejlepší Mrůzek, ...
TOP 20 pro Meleckou, ve Španělsku nejlepší Mrůzek, ...

23.05.2022 | Třetí cut v sezóně a doposud nejlepší umístění na LET zaznamenala Tereza Melecká. Dařilo se i Filipu Mrůzkovi, který na Challenge Tour obsadil solidní 37. místo. Nejlepšího výsledku sezóny dosáhla také Klára Spilková.

Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP