Česká golfová federace

Aktuality

Beroun: vydařená premiéra Národní Golfové Tour Mládeže

Beroun: vydařená premiéra Národní Golfové Tour Mládeže

Luboš Klikar, Neděle 8. května 2022

Více než 140 žáků a kadetů z celé České republiky bojovalo v sobotu 7. a neděli 8. května o vavříny v prvním turnaji oblíbené Národní Golfové Tour Mládeže ve středočeském Berouně.

Největší radost turnaj přinesl žákům Štěpánu Pláškovi po výtečných skóre 68, 72; 140 a Julii Oplatkové, která hrála 77, 68; 145. Mezi kadety uspěli Karel Mařík - 74, 75; 149 po rozehrávce s Mikulášem Rosou – 73, 76; 149, kadetkám vévodila Laura Petráňová s výsledky 71, 76; 147. 
 
Ředitel NGTM Jan Šonka: „Některé výsledky ukázaly, že nejen hřiště bylo v opravdu skvělé kondici, ale že i hráči a hráčky byli připraveni a zvládli donést červená čísla. V sobotu jsme měli konstantní počasí, v neděli se odpoledne přihnal silný vítr a nad Kladnem se vytvořila bouřka. Naštěstí se nám blesky vyhnuly a nebylo nutné hru přerušovat. Příjemné zpestření všem připravila Laura Petráňová, která na 18. jamce v prvním kole zaznamenala albatross, když ze 180 metrů trefila jamku.“
 
Národní série pro hráče a hráčky do 14 a 16 let pokračuje za dva týdny v České Lípě.
 
Foto: Vítězslav Štrouf
 
Odkazy:
Autor: Luboš Klikar 
Datum: Neděle 8. května 2022
Všechny články autora

Související články

2. NGTM – skvělé představení našich nadějí na ...
2. NGTM – skvělé představení našich nadějí na ...

22.05.2022 | Česká Lípa byla v sobotu 21. a neděli 22. května hostitelem druhého turnaje Národní Golfové Tour mládeže. Ti nejlepší ze 140 žáků a kadetů se na severu Čech opravdu vytáhli. Cenná vítězství slaví žáci Štěpán Plášek a Julie Oplatková, kadeti David Calder a Justýna Šafaříková.

NGTM: Česká Lípa (skoro) do roka a do dne
NGTM: Česká Lípa (skoro) do roka a do dne

19.05.2022 | Druhá nejdůležitější individuální túra ČGF – Národní Golfová Tour Mládeže – pokračuje v sobotu 21. a neděli 22. května turnajem v České Lípě. Na sever Čech přijede po roce znovu skvělá konkurence téměř 150 žáků a kadetů, aby tu bojovali o turnajové vavříny i o vylepšení svých žebříčkových pozic.

Jako první hřiště v Berouně prověří žáci a kadeti
Jako první hřiště v Berouně prověří žáci a kadeti

06.05.2022 | Den po zahájení prvního letošního turnaje ČGF pro muže a ženy na Kaskádě začne v sobotu 7. května i první národní turnaj pro žáky a kadety. Prestižní Národní Golfová Tour Mládeže startuje v Berouně. Do západních Čech přilákala více než 140 našich nadějí do 14 a 16 let.

Mladé pušky vystřelí poprvé v Berouně
Mladé pušky vystřelí poprvé v Berouně

28.04.2022 | Tradiční Národní Golfová Tour Mládeže na své první letošní zastávce zavítá do Berouna. Turnajová sezóna pro nejlepší žáky a kadety začne na jednom z „pětihvězdičkových“ hřišť západně od Prahy už v sobotu 7. a neděli 8. května. ...

Češi vezou ze Slovinska zlato a stříbro
Češi vezou ze Slovinska zlato a stříbro

23.04.2022 | Dvě cenné medaile vezou ze Slovinska čeští mladí golfisté z 8. European Olympic Hopes Trophy ve Slovinsku. Chlapecký tým prohrál těsně souboj o zlato, dívky svoji soutěž naprosto ovládly.

Mladí reprezentanti na EOHT znovu jasně vyhrávali
Mladí reprezentanti na EOHT znovu jasně vyhrávali

22.04.2022 | Dvě výhry nad italskými soupeři se stejným výsledkem 3:0. Také druhý den přinesl českým družstvům na European Olympic Hopes Trophy radost a klid před závěrečným hracím dnem.

Češi na EOHT zvládli úvodní den bez ztráty
Češi na EOHT zvládli úvodní den bez ztráty

21.04.2022 | Velmi vydařený den mají za sebou mladé české výběry startující v soutěži European Olympic Hopes Trophy, která odstartovala ve Slovinsku. Chlapecký i dívčí tým vyhrály proti Maďarsku i Slovensku, navíc v součtu prohrály jediný z dvanácti zápasů.

Liesera čeká další start, české trio hraje v  ...
Liesera čeká další start, české trio hraje v  ...

20.04.2022 | Bohatý program čeká na české golfisty v závěru týdne. Tři profesionálky startují v Austrálii, Ondřej Lieser bude hrát v rámci DP World Tour ve Španělsku a nejmladší české reprezentační výběry se představí na European Olympic Hopes Trophy ve Slovinsku.

Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP