Česká golfová federace

Aktuality

Šampionát Ski&Golf ovládli berounští sourozenci

Šampionát Ski&Golf ovládli berounští sourozenci

Petr Halaburda, Sobota 9. dubna 2022

Již 14. ročník českého šampionátu v kombinaci lyžování a golfu ovládli sourozenci, kteří se věnují soutěžně oběma sportům. Titul z Kunětické Hory odvážejí Julie Knoblochová a její bratr Jan Knobloch (oba Beroun RGC), kteří budou s vítězi jednotlivých kategorií reprezentovat Česko na MS.

Čtrnáctý ročník soutěže innogy SKI&GOLF Czech Championship spojující lyžování a golf se uskutečnil v pátek a dnes. První den byl věnován lyžování ve Skiareálu Špindlerův Mlýn, dnes se finišovalo na golfovém hřišti Golf & Spa Kunětická Hora. Soutěžilo se v kategoriích: WOMEN, MASTER II.,MASTER I., JUNIOR, MID a MAIN.

Do golfového turnaje nastupovali hráči s počtem bodů, který se rovnal dvojnásobku jejich času z lyžařské soutěže. Sobotní počasí hráčům předvedlo plnou paletu aprílového počasí, hru ztěžoval především silný vítr.

Kategorii WOMEN ovládla celkově Julie Knoblochová, která s nejrychlejším časem dominovala v lyžařské části a zapisovala 85 ran na golfu. Dnes ji předčily několikanásobná šampiónka Eva Koželuhová (76) a také Nela Trávníčková (79).

Mužům sice kraloval loňský vítěz Adam Provazník, ale titul absolutního vítěze v Mistrovství ČR při své premiéře získal junior Jan Knobloch, který dnes zahrál 79 ran - o jeho titulu rozhodla jediná rána. Nejlepší golfový výsledek si připsal zkušený golfový profesionál Jiří Janda (74 ran).

Vítězové innogy SKI&GOLF Czech Championship 2022:
Kategorie WOMEN: Julie Knoblochová
Kategorie WOMEN 41+: Kateřina Nekolná
Kategorie MASTER I: Tomáš Růžička
Kategorie MASTER II: Tomáš Doležal
Kategorie MID: Dalibor Manďák
Kategorie MAIN: Adam Provazník
Kategorie JUNIOR: Jan Knobloch

Golfové výsledky

Foto Ota Mrákota

Datum: Sobota 9. dubna 2022
Všechny články autora

Související články

Seniorům vládli zahraniční hráči, ženy uhlídaly ...
Seniorům vládli zahraniční hráči, ženy uhlídaly ...

10.08.2023 | Nebývalá zahraniční účast seniorského mezinárodního mistrovství v Karlových Varech se projevila u mužů také na stupních vítězů, kdy všechny tři medaile putují pryč z České republiky. Naopak ženy mezi sebe na stupně vítězů hráčky ze zahraničí nepustily.

Mezinárodní mistrovství ČR seniorů
Mezinárodní mistrovství ČR seniorů

07.08.2023 | Tradičně v Karlových Varech začíná v úterý 8. srpna třídenní mezinárodní šampionát České republiky amatérských golfistů seniorních kategorií a vstupuje tak do čtvrté dekády své historie. XXXI Czech International Senior Amateur Championship 2023 nabídne nebývale silnou zahraniční účast.

Mezinárodní mistrovství ČR ve hře na rány – trofeje ...
Mezinárodní mistrovství ČR ve hře na rány – trofeje ...

05.08.2023 | Mistrovské tituly ČR ve hře na rány zůstávají v roce 2023 doma. V dramatickém finiši přetlačil devatenáctiletý Filip Jakubčík z Golf Clubu Brno o šest let mladšího Louise Kleina z Albatrossu a o jedinou ránu obhájil loňský titul. Novou mistryní ČR je Veronika Kedroňová z Golf Clubu Olomouc.

Mezinárodní mistrovství ČR ve hře na rány hlásí ...
Mezinárodní mistrovství ČR ve hře na rány hlásí ...

31.07.2023 | Jeden z vrcholů domácí amatérské golfové sezony, CZECH INTERNATIONAL AMATEUR CHAMPIONSHIP 2023 presented by Raiffeisenbank, odstartuje již ve středu 2. srpna na mistrovském hřišti Prague Golf City Zbraslav. V sobotu 5. srpna pak budeme znát letošní amatérské mistry ve hře na rány.

Mezinárodní mistrovství ČR ve hře na rány – týden ...
Mezinárodní mistrovství ČR ve hře na rány – týden ...

17.07.2023 | Již jen týden zbývá do termínu 25. července do 12 hodin všem sportovně laděným amatérským golfistům a golfistkám, kdy vyprší lhůta pro přihlášky na Mezinárodní mistrovství ČR ve hře na rány. Od středy do soboty 2.-5. srpna bude jeho dějištěm mistrovské hřiště Prague Golf City Zbraslav.

Kunětická Hora je připravena na Národní mistrovství ...
Kunětická Hora je připravena na Národní mistrovství ...

12.07.2023 | Přes obavy pesimistů je resort Kunětická Hora perfektně připraveným dějištěm Národního mistrovství ČR žáků a kadetů. Od pátku 14. července do neděle se zde utká 121 českých golfových nadějí o tituly v kategoriích žáci/žákyně a kadeti/kadetky. ...

Czech International Match Play Championship 2023 ...
Czech International Match Play Championship 2023 ...

09.07.2023 | Mezinárodním mistrem jamkové hry se stala v Berouně Dominika Burdová, která ve finále porazila svoji soupeřku Terezu Zavřelovou na 16. jamce. Kategorii Amateurs ovládl Laurenz Kubin z Rakouska, když na 15. jamce skolil Jana Wdówku.

Šampiony Mezinárodního mistrovství ČR ve hře na ...
Šampiony Mezinárodního mistrovství ČR ve hře na ...

05.07.2023 | Dalším z vrcholů sezony berounského Royal Golf Clubu přichází ve dnech 6.-9. července s Mezinárodním mistrovstvím ČR ve hře na jamky. Od čtvrtka do neděle zde zabojuje o prvenství na mezinárodním šampionátu 126 českých hráčů a hráček a 15 účastníků ze zahraničí.

Reklama
Banner
X HCP HCP

HráčPřihlásit zde