Česká golfová federace

Aktuality

Big Green Egg se stal oficiálním partnerem České golfové federace

Big Green Egg se stal oficiálním partnerem České golfové federace

redakce, Středa 6. dubna 2022

Prémiový výrobce keramických grilů Big Green Egg se stal hrdým partnerem České golfové federace. Mají toho společného více než zelenou barvu. Jsou to hodnoty, zkušenosti a dovednosti. Partnerství naváže na aktivity v dalších zemích, Big Green Egg je například partnerem velkých turnajů v zahraničí.

V Německu se Big Green Egg stal mimo jiné hlavním sponzorem Challenge Tour. V Nizozemsku je společnost titulárním partnerem turnaje European Ladies Tour, aktivní je také v Belgii, Švédsku, Švýcarsku a Finsku.

Kvalita, dokonalé technologie a funkčnost. Aktivní trávení volného času venku, v příjemné společnosti, s přáteli a rodinou. “U golfu se chcete společně pobavit, stejně jako když stojíte s přáteli na zahradě kolem Big Green Egg. Golf má navíc příjemný soutěžní prvek, který často vídáme i u fanoušků Big Green Egg. Navzájem se vyzývají, kdo připraví skvělé jídlo nebo inspiruje ostatní svou venkovní kuchyní. To vše spolu sdílejí a inspirují se navzájem. Vidíme v tom určitý druh sportovního ducha a charakteru jaký mají golfisté,” míní Richard Dorazil, ředitel společnosti zastupující Big Green Egg v ČR, podle kterého  spolupráce s Českou golfovou federací je přirozeným vyústěním společných zájmů.

„Máme mnoho společného a vzájemnou spoluprací chceme společně podporovat a budovat golf v České republice. Nechceme jednostrannou aktivitu a komunikaci, ale spolupráci, která je výhodná a přínosná pro všechny. Jsme velmi hrdí, že se můžeme nazývat oficiálním partnerem federace.“

Cílem společné spolupráce je dostat golf více do popředí a spojení s Big Green Egg se skvěle hodí. “Funguje to stejně jako u golfu, tak u Big Green Egg. Jde o perfektní techniku jak hrát nebo jak vařit co nejlépe. Vždy je prostor se zlepšovat, navíc při zábavě a s blízkými přáteli a rodinou. Lépe strávený volný čas si neumím představit,” doplnil Dorazil.

“Big Green Egg má silnou pozici v golfově vyspělých zemích a hraje významnou roli v přibližování golfu široké veřejnosti. Jsem přesvědčen, že nové partnerství bude přínosné a prospěšné pro obě strany,” uvedl Aleš Libecajt, generální sekretář České golfové federace.

Big Green Egg: gril, pec a udírna v jednom

Big Green Egg posunulo venkovní vaření do jiné dimenze. Pečení pizzy, chleba a koláčů, grilování, pomalé vaření, uzení nebo dušení. V Big Green Egg takto můžete připravit ty nejdelikátnější pokrmy.

Tyto původně hliněné pece, které se nazývají kamado, se používaly v Japonsku k vaření rýže. Po druhé světové válce je američtí vojáci dovezli do Ameriky a přestavěli na gril. Postupem času prošlo Big Green Egg procesem inovací a modernizací. Výsledkem je dnešní keramické kamado Big Green Egg.

Big Green Egg není pouze venkovní gril, ale kompletní venkovní kuchyně, která disponuje celou řadou skvělých užitných vlastností. Má ideální oválný tvar, schopnost přesně udržet nastavenou teplotu (v teplotním rozsahu 70 až 350 °C) a tím zajistit optimální cirkulaci teplého vzduchu uvnitř tak, že se jídlo připravuje rovnoměrně. Zůstává tak křehké a šťavnaté.

Pro výrobu Big Green Egg jsou použity vysoce kvalitní a teplotně odolné materiály s doživotní zárukou. Díky tomu se stalo nepřekonatelným zařízením pro venkovní vaření.

Autor: redakce 
Datum: Středa 6. dubna 2022
Všechny články autora

Související články

STK ČGF schválila postupy B-týmů v ligových s ...
STK ČGF schválila postupy B-týmů v ligových s ...

25.01.2023 | Technický úsek STK ČGF na konci minulého týdne v rozšířeném jednání s regionálními zástupci rozhodl o podobě kvalifikací v soutěžích družstev mládeže v roce 2023 a také výrazně změnil hrací řád v soutěžích družstev mužů a žen.

Kurz maršálů golfových resortů
Kurz maršálů golfových resortů

19.01.2023 | Česká asociace golfových maršálů pořádá kurz maršálů golfových resortů, který se uskuteční v Panorama Golf Resortu v Kácově ve dnech 29. – 30. března 2023.

Hráčů v Česku opět přibylo.
Hráčů v Česku opět přibylo.

29.12.2022 | Již třetím rokem za sebou stoupá v České republice zájem o golf. Vyplývá to ze statistik České golfové federace za rok 2022. Celkem 52.730 registrovaných hráčů je nejvíce za poslední tři roky.

Reorganizace regionálního uspořádání ČGF
Reorganizace regionálního uspořádání ČGF

27.11.2022 | Velký projekt několika posledních let byl dokončen. Tak by se s trochou nadsázky dala označit snaha STK ČGF upravit regionální členění tak, aby čtyři územní celky byly co do počtu klubů, hřišť i hráčů co možná nejvyrovnanější.

EGA Konference v dějišti Ryder Cupu 2023
EGA Konference v dějišti Ryder Cupu 2023

26.11.2022 | Delegace ČGF ve složení prezident Vratislav Janda a generální sekretář Aleš Libecajt se zúčastnila Výroční konference Evropské golfové asociace (EGA) v italské metropoli.

Začínají schůze regionálních STK
Začínají schůze regionálních STK

25.11.2022 | Konec listopadu a začátek prosince je každoročně termínem, kdy se na čtyřech místech v republice konají schůze zástupců STK klubů příslušného regionu. Vedle zhodnocení právě končící sezóny a projednání regionálních návrhů pro sezónu příští, mají letošní setkání přívlastek volební.

Přípravná konference ČGF za velkého zájmu delegátů
Přípravná konference ČGF za velkého zájmu delegátů

15.10.2022 | Páteční přípravná konference se uskutečnila v pražském Hotelu Step za velkého zájmu delegátů, ale také pozvaných hostů. Na programu byla dvě důležitá témata: budoucí marketingová a komunikační strategie ČGF a také financování ČGF v roce 2023 a s ním související členské příspěvky.

Přípravná konference ČGF
Přípravná konference ČGF

25.09.2022 | V pátek 14. října 2022 se uskuteční Přípravná konference ČGF. Tradiční setkání prezidentů či jejich zástupců zahájí v pražském hotelu STEP, ve 14:00 hod. svým úvodním slovem prezident ČGF Vratislav Janda.

Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP