Česká golfová federace

Aktuality

Big Green Egg se stal oficiálním partnerem České golfové federace

Big Green Egg se stal oficiálním partnerem České golfové federace

redakce, Středa 6. dubna 2022

Prémiový výrobce keramických grilů Big Green Egg se stal hrdým partnerem České golfové federace. Mají toho společného více než zelenou barvu. Jsou to hodnoty, zkušenosti a dovednosti. Partnerství naváže na aktivity v dalších zemích, Big Green Egg je například partnerem velkých turnajů v zahraničí.

V Německu se Big Green Egg stal mimo jiné hlavním sponzorem Challenge Tour. V Nizozemsku je společnost titulárním partnerem turnaje European Ladies Tour, aktivní je také v Belgii, Švédsku, Švýcarsku a Finsku.

Kvalita, dokonalé technologie a funkčnost. Aktivní trávení volného času venku, v příjemné společnosti, s přáteli a rodinou. “U golfu se chcete společně pobavit, stejně jako když stojíte s přáteli na zahradě kolem Big Green Egg. Golf má navíc příjemný soutěžní prvek, který často vídáme i u fanoušků Big Green Egg. Navzájem se vyzývají, kdo připraví skvělé jídlo nebo inspiruje ostatní svou venkovní kuchyní. To vše spolu sdílejí a inspirují se navzájem. Vidíme v tom určitý druh sportovního ducha a charakteru jaký mají golfisté,” míní Richard Dorazil, ředitel společnosti zastupující Big Green Egg v ČR, podle kterého  spolupráce s Českou golfovou federací je přirozeným vyústěním společných zájmů.

„Máme mnoho společného a vzájemnou spoluprací chceme společně podporovat a budovat golf v České republice. Nechceme jednostrannou aktivitu a komunikaci, ale spolupráci, která je výhodná a přínosná pro všechny. Jsme velmi hrdí, že se můžeme nazývat oficiálním partnerem federace.“

Cílem společné spolupráce je dostat golf více do popředí a spojení s Big Green Egg se skvěle hodí. “Funguje to stejně jako u golfu, tak u Big Green Egg. Jde o perfektní techniku jak hrát nebo jak vařit co nejlépe. Vždy je prostor se zlepšovat, navíc při zábavě a s blízkými přáteli a rodinou. Lépe strávený volný čas si neumím představit,” doplnil Dorazil.

“Big Green Egg má silnou pozici v golfově vyspělých zemích a hraje významnou roli v přibližování golfu široké veřejnosti. Jsem přesvědčen, že nové partnerství bude přínosné a prospěšné pro obě strany,” uvedl Aleš Libecajt, generální sekretář České golfové federace.

Big Green Egg: gril, pec a udírna v jednom

Big Green Egg posunulo venkovní vaření do jiné dimenze. Pečení pizzy, chleba a koláčů, grilování, pomalé vaření, uzení nebo dušení. V Big Green Egg takto můžete připravit ty nejdelikátnější pokrmy.

Tyto původně hliněné pece, které se nazývají kamado, se používaly v Japonsku k vaření rýže. Po druhé světové válce je američtí vojáci dovezli do Ameriky a přestavěli na gril. Postupem času prošlo Big Green Egg procesem inovací a modernizací. Výsledkem je dnešní keramické kamado Big Green Egg.

Big Green Egg není pouze venkovní gril, ale kompletní venkovní kuchyně, která disponuje celou řadou skvělých užitných vlastností. Má ideální oválný tvar, schopnost přesně udržet nastavenou teplotu (v teplotním rozsahu 70 až 350 °C) a tím zajistit optimální cirkulaci teplého vzduchu uvnitř tak, že se jídlo připravuje rovnoměrně. Zůstává tak křehké a šťavnaté.

Pro výrobu Big Green Egg jsou použity vysoce kvalitní a teplotně odolné materiály s doživotní zárukou. Díky tomu se stalo nepřekonatelným zařízením pro venkovní vaření.

Autor: redakce 
Datum: Středa 6. dubna 2022
Všechny články autora

Související články

Osobní stránka golfisty spuštěna
Osobní stránka golfisty spuštěna

24.03.2022 | Hned několik novinek v oblasti digitalizace připravuje pro rok 2022 Česká golfová federace. Aktuálně spouštíme „Osobní stránku golfisty“, kde může každý registrovaný golfista v některém z členských subjektů ČGF přistupovat ke svým datům.

Konference ČGF schválila rozpočet i změnu stanov
Konference ČGF schválila rozpočet i změnu stanov

19.03.2022 | Po osmi měsících se znovu sešli delegáti, aby se domluvili na dalším směřování České golfové federace. Na dnešní Konferenci ČGF v pražském Hotelu STEP si odsouhlasili mimo jiné rozpočet na letošní rok, změnu Stanov ČGF i změnu jednacího řádu konference.

Konference ČGF se vrací do březnového termínu
Konference ČGF se vrací do březnového termínu

18.03.2022 | Po dvouleté přestávce se vrací Konference České golfové federace do obvyklého březnového termínu. Před dvěma lety byla kvůli koronavirovým opatřením odložena do června, loni byla ze stejných okolností posunuta až do července. Letošní jednání se uskuteční už v sobotu.

Celorepublikové jednání STK se uskutečnilo online
Celorepublikové jednání STK se uskutečnilo online

05.03.2022 | Podobu sezóny schválila celorepubliková schůze regionálních delegátů STK, která jednala v pátek prostřednictvím videokonference. V rámci Oficiálního kalendáře ČGF se uskuteční 56 turnajů, nejvýraznější novinkou je přeměna amatérské série CGAT na otevřenou COGT s profesionály a profesionálkami.

Iniciativa Svobodu Ukrajině
Iniciativa Svobodu Ukrajině

03.03.2022 | Iniciativa Svobodu Ukrajině má co nejúčinněji prostřednictvím sbírky podpořit Ukrajinu v době válečné agrese. Jde o společnou výzvu institucí, firem a osobností, ke které se připojili mimo jiné i předseda NSA Filip Neusser či prezident ČGF Vratislav Janda.

ME mužských seniorských týmů 2023 bude v Mariánských ...
ME mužských seniorských týmů 2023 bude v Mariánských ...

01.03.2022 | Mistrovství Evropy seniorských mužských družstev v roce 2023 se uskuteční na hřišti RGC Mariánské Lázně. Oznámili to zástupci Evropské golfové asociace (EGA). V západočeském lázeňském městě se bude hrát ve dnech 5.-9. září příštího roku.

ČGF vyzvala EGA a další federace k následování
ČGF vyzvala EGA a další federace k následování

28.02.2022 | Česká golfová vyzvala v dnešním prohlášení mezinárodní golfové orgány, aby se přidaly k její výzvě odmítnout společné soutěžení se sportovci Ruska a Běloruska coby reakcí za napadení Ukrajiny. ...

Slovo prezidenta: Ukrajina potřebuje podpořit
Slovo prezidenta: Ukrajina potřebuje podpořit

28.02.2022 | Obracím se na vás ve velice složité době. V takové, o které jsem vůbec netušil, že ji někdy osobně sám nebo naše děti zažijeme. Došlo k bezprecedentnímu útoku na demokratickou Ukrajinu, k porušení mezinárodního práva, mírového soužití a všeho, co jsme posledních třicet let v Evropě budovali.

Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP