Česká golfová federace

Aktuality

Domácí víkend bude ve znamení Raiffeisenbank President Masters Invitational

Domácí víkend bude ve znamení Raiffeisenbank President Masters Invitational

Petr Halaburda, Čtvrtek 23. září 2021

Posledním letošním tuzemským turnajem předních amatérů bude Raiffeisenbank President Masters Invitational, které se uskuteční od pátku do neděle v Karlových Varech. Další start na LPGA Tour čeká Kláru Spilkovou, Karolínu Vlčkovou na Symetra Tour. Na Challenge Tour hraje Gordan Brixi.

Do Karlových Varů se sjelo 26 mužů a 20 žen k tříkolovému turnaji Raiffeisenbank President Masters Invitational usilovat o zisk posledního titulu v sezóně. S výjimkou hráčů působících v USA, kde se už rozjela naplno univerzitní série turnajů, bude na startu celá řada předních českých golfistů a golfistek. Soutěž se hraje bez cutu, ředitelem soutěže je Aleš Libecajt, hlavním rozhodčím Luboš Klikar.

Během víkendu buda završena také celoroční série dětských kategorií - Národní Golfová Tour Mládeže pod záštitou předsedy ČOV. Závěrečný turnaj Masters se hraje na Darovanském Dvoře, zúčastní se ho 83 golfistů a golfistek.

A bude se hrát i finále kategorie midů a seniorů. Závěrečná akce GPA Czech Mid&Senior Tour Masters se uskuteční v Kácově.

Až na výjimky pokračují v zahraničí profesionální série bez ohledu na právě startující Ryder Cup. V Evropě se na turnaji Open de Portugal at Royal Óbidos série Challenge Tour v Portugalsku představí opět Gordan Brixi.

Za mořem čeká druhý start v řadě na LPGA Tour českou jedničku Kláru Spilkovou, která se představí na třídenní akci Walmart NW Arkansas Chanpionship Championship presented by P&G. 

Druhá česká profesionálka Karolína Vlčková vstoupí také v pátek do soutěže Murphy USA El Dorado Shootout ze Symetra Tour, hraje se rovněž v Arkansasu.

Startovní listina President Masters

LEADERBOARD Challenge Tour
LEADERBOARD LPGA
LEADERBOARD Symetra Tour

Datum: Čtvrtek 23. září 2021
Všechny články autora

Související články

Karolína Vlčková obsadila na Symetra Tour 60. místo
Karolína Vlčková obsadila na Symetra Tour 60. místo

04.10.2021 | Dvě české profesionálky soutěžily minulý týden ve Spojených státech na tamních sériích. Karolína Vlčková prošla díky skvělému druhému kolu cutem na turnaji Carolina Golf Classic a obsadila konečné dělené 60. místo. Klára Spilková neprošla na turnaji LPGA cutem.

Saint Germain v TOP 20 na LETAS, Burdová ve finále ...
Saint Germain v TOP 20 na LETAS, Burdová ve finále ...

26.06.2021 | Celkem osm Češek bojovalo v soutěžích v Evropě a USA. Natálie Saint Germain veze dělené 16. místo z turnaje LETAS, Dominika Burdová prošla cutem na German Ladies‘ Amateur Championship. Klára Spilková neprošla cutem na majoru a Karolína Vlčková dělí 81.

Klára Spilková vybojovala s rekordním výsledkem 12.
Klára Spilková vybojovala s rekordním výsledkem 12.

18.04.2021 | Posun na 75. příčku sezónního pořadí a zisk 31 tisíc dolarů přinesl Kláře Spilkové skvělý výkon při premiérovém letošním představení na okruhu LPGA. Česká profesionálka s rekordním výsledkem -17 obsadila dělené dvanácté místo. Karolína Vlčková je před posledním kolem Symetra Tour padesátá.

Spilková stoupá leaderboardem, Vlčková prošla cutem
Spilková stoupá leaderboardem, Vlčková prošla cutem

17.04.2021 | Dobré zprávy přicházejí z amerických dámských sérií. Klára Spilková prožívá výborný turnaj na LPGA a na Havaji už postoupila na dělené 16. místo po třetím kole. Na turnaji Symetra Tour v Arizoně prošla cutem Karolína Vlčková.

Spilková i Vlčková bojují o nejlepší umístění ...
Spilková i Vlčková bojují o nejlepší umístění ...

16.04.2021 | Skvělé kolo mají za sebou Klára Spilková (-4) i Karolína Vlčková (-1) na svých turnajích v rámci LPGA resp. Symetra Tour. Obě české profesionálky drží shodně průběžné 20. místo.

Klára Spilková ve finále Q-School evropské série ...
Klára Spilková ve finále Q-School evropské série ...

13.12.2021 | Klára Spilková se po vyřazení z kvalifikace pro americkou sérii LPGA rozhodla nestartovat ve finálové fázi Q-School pro Ladies European Tour. I nadále hodlá pokračovat v „americké“ cestě, v příštím roce na nižší Symetra Tour.

Ondřej Lieser skončil v Nizozemsku devatenáctý
Ondřej Lieser skončil v Nizozemsku devatenáctý

19.09.2021 | Své dosud nejlepší umístění na okruhu European Tour vybojoval Ondřej Lieser na Dutch Open. S výsledkem -10 si došel pro dělené devatenácté místo. Druhý český profesionál Filip Mrůzek (-2) v konečném pořadí akce Challenge Tour ve Francii bere dělenou 51.

Lieser klesal leaderbordem, ale TOP 10 má stále ...
Lieser klesal leaderbordem, ale TOP 10 má stále ...

18.09.2021 | Ondřej Lieser první víkendové kolo odehrál na turnaji European Tour v paru, vypadl z elitní desítky, ale mezi nejlepší má stále velmi blízko. Filip Mrůzek má už třetí výsledek pod par, ale před nedělí je na 43. pozici. Velkou bojovnost předvedla ve druhém kole LPGA Klára Spilková a prošla cutem.

Reklama
Banner
X HCP HCP

HráčPřihlásit zde