Česká golfová federace

Aktuality

Lieser s Brixim vypadli z elitní desítky

Lieser s Brixim vypadli z elitní desítky

Petr Halaburda, Sobota 11. září 2021

Ondřej Lieser s Gordanem Brixi mají stále naději na velmi solidní umístění na turnaji Challenge Tour v Německu, ale z elitní desítky v dnešním třetím kole vypadli. Méně vydařený den stál také za poklesem ve výsledkové listině Šideri Váňové a Kristýny Napoleaové ve Švýcarsku.

Ondřej Lieser startoval do třetího kola Big Green Egg German Challenge powered by VcG z pozice lídra, ale dnes neměl svůj den a spadl v leaderboradu o deset míst na dělené jedenácté místo, jeho aktuální skóre je -5 (66+67+75). Ještě dvě jamky před koncem byl přitom na nadějném denním výsledku +1, ale bogey na 17. a double-bogey na 18. jamce znamenaly výrazné zhoršení výsledku i průběžného pořadí.

O něco lépe zahrál druhý český golfista Gordan Brixi – dvě devítky po 36 ranách ale přesto přinesly zhoršení na -3 (71+67+72) a před finálovým kolem je na děleném 20. místě.

Ani českým hráčkám se na závěr turnajového vystoupení v rámci Ladies European Tour ve Švýcarsku nedařilo. Šideri Váňové +4 (70+72+78) patří konečné 66. místo (660 eur), její krajanka Kristýna Napoleaová +6 (75+68+79) obsadila 73. pozici (410 eur).

LEADERBOARD Challenge Tour
Konečné výsledky Ladies European Tour

FOTO Zdeněk Sluka

Datum: Sobota 11. září 2021
Všechny články autora

Související články

Čeká nás turnajový „supertýden“
Čeká nás turnajový „supertýden“

02.06.2022 | Čeští hráči a hráčky se chystají na významné profesionální i amatérské turnaje. A představí se jich tento týden opravdu hodně. DP World Tour, Ladies European Tour, Challenge Tour a LETAS na českém území, German Boys and Girls Open, to jsou štace, kde bude možné sledovat české vlajky a držet palce.

TOP 20 pro Meleckou, ve Španělsku nejlepší Mrůzek, ...
TOP 20 pro Meleckou, ve Španělsku nejlepší Mrůzek, ...

23.05.2022 | Třetí cut v sezóně a doposud nejlepší umístění na LET zaznamenala Tereza Melecká. Dařilo se i Filipu Mrůzkovi, který na Challenge Tour obsadil solidní 37. místo. Nejlepšího výsledku sezóny dosáhla také Klára Spilková.

Challenge Tour: Lieser bojuje o třetí titul, Brixi ...
Challenge Tour: Lieser bojuje o třetí titul, Brixi ...

10.09.2021 | Další skvělý den prožili čeští golfisté na turnaji Challenge Tour v Německu: Ondřej Lieser už je v samostatném vedení (-9), Gordan Brixi (-4) se probil do TOP 10. Cutem projdou i Šideri Váňová (-2) a Kristýna Napoleaová (-1) na turnaji Ladies European Tour ve Švýcarsku.

Úspěšný český čtvrtek: Lieser třetí, smělé vykročení ...
Úspěšný český čtvrtek: Lieser třetí, smělé vykročení ...

09.09.2021 | Úspěšný čtvrtek na profesionálních sériích zaznamenali čeští golfisté. Ondřej Lieser dělí po prvním kole turnaje Challenge Tour v Německu třetí místo, směrem k postupu vyrazil i Gordan Brixi. A dobře si vede také Šideri Váňová na Ladies European Tour.

Belgie, Skotsko, USA. Kde všude sledovat české ...
Belgie, Skotsko, USA. Kde všude sledovat české ...

26.05.2022 | Aleš Kořínek a Gordan Brixi se zúčastní turnaje Challenge Tour ve Skotsku. Tereza Melecká a Šideri Váňová pokračují dalším startem na Ladies European Tour, tentokrát v Belgii. Klára Spilková a Karolína Vlčková se budou snažit o dobrý výsledek na Epson Tour.

Z českého kvarteta v evropských sériích prošla ...
Z českého kvarteta v evropských sériích prošla ...

22.04.2022 | Pouze Kristýna Napoleaová si jako jediný zástupce českých profesionálů zahraje ve víkendovém programu dvou nejvyšších evropských sérií. Objev sezóny prošel cutem v Austrálii, ale její krajanky v soutěži končí stejně jako Ondřej Lieser ve Španělsku. Klára Spilková slibně rozehrála turnaj v Utahu.

V Austrálii rozehrály nejlépe Melecká s Napoleaovou.
V Austrálii rozehrály nejlépe Melecká s Napoleaovou.

21.04.2022 | V Austrálii a Španělsku dnes byly rozehrány turnaje nejvyšších evropských golfových sérií. V dámské soutěži na druhé straně zeměkoule si vedly shodně Kristýna Napoleaová a Tereza Melecká (+2), ve Španělsku se s výsledkem Even par pohybuje Ondřej Lieser na hranici cutu.

Liesera čeká další start, české trio hraje v  ...
Liesera čeká další start, české trio hraje v  ...

20.04.2022 | Bohatý program čeká na české golfisty v závěru týdne. Tři profesionálky startují v Austrálii, Ondřej Lieser bude hrát v rámci DP World Tour ve Španělsku a nejmladší české reprezentační výběry se představí na European Olympic Hopes Trophy ve Slovinsku.

Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP