Česká golfová federace

Aktuality

3. NGTM pod záštitou předsedy ČOV zná své vítěze

3. NGTM pod záštitou předsedy ČOV zná své vítěze

Klára Kuchařová, Neděle 27. června 2021

Třetí díl Národní Golfové Tour Mládeže pod záštitou předsedy ČOV se odehrál o tomto víkendu na Dýšině. Z titulů se radují Jan Mrňa, Anna Zapletalová, Václav Švub ml. a Annika Kohoutková.

Krásné golfové počasí doprovázelo golfové naděje ve třetím turnaji ze série Národní Golfové Tour Mládeže pod záštitou předsedy ČOV. Dvoukolové klání se hrálo o víkendu v Greensgate Golf & Leisure Resortuv Dýšině.

V chlapecké žákovské kategorii hrál nejlépe Václav Švub ml. s výsledkem +3 (71+76) a o dvě rány zvítězil před Matoušem Zachem (80+69), který ve v neděli zahrál nejlepší kolo turnaje. Třetí místo bral Tomáš Fašina jun. Se skóre +7 (76+75).

Mezi žákyněmi si vedla nejlépe Annika Kohoutková s výsledkem +1 (73+72) a zvítězila o čtyři pdery. Druhá skončila Ester Otiepková +5 (72+77), třetí se umístila Anna Cellerová se skóre +8 (77+75).

Mezi kadety zvítězil Jan Mrňa se skóre +4 (73+75), druhý byl Matyáš Vysušil s výsledke, +7 (73+78) a třetí místo bral Tobiáš Stoulil na výsledku +10 (79+75).

Dívčí kategorii kadetek ovládla v rozehrávce Anna Zapletalová po kolech za 76 a 77, s druhým místem se tak se skóre +9 musela smířit Tereza Schwarzová (74+79). Bronzová skončila díky lepšímu druhému kolu Justýna Šafaříková s výsledkem +12 (77+79).

Výsledky

FOTO Jan Šonka

Datum: Neděle 27. června 2021
Všechny články autora

Související články

STK hodnotila letošní sezónu a připravila návrh ...
STK hodnotila letošní sezónu a připravila návrh ...

29.10.2021 | Technický úsek STK ČGF rozšířený o regionální zástupce hodnotil sezónu 2021 a navrhl možnou podobu sezóny 2022 pro podzimní regionální schůze STK klubů a následně pro Celorepublikovou schůzi regionálních delegátů STK.

Evian Junior Cup: Po 1. kole Češi na sedmém místě
Evian Junior Cup: Po 1. kole Češi na sedmém místě

21.09.2021 | Na sedmém místě je český tým starších žáků v prestižní soutěži The Amundi Evian Junior Cup, která odstartovala dnes ve Francii. Mladí Češi však neztrácejí příliš na nejlepší družstva, od čtvrtého místa je dělí pouhé tři rány. Z jednotlivců zvládl nejlépe nástrahy prvního kola Louis Klein (+3).

Mládežnické kvalifikace uzavřeny, známe všechny ...
Mládežnické kvalifikace uzavřeny, známe všechny ...

27.07.2021 | Závěrečná kvalifikace dnes definitivně určila složení mistrovství ČR družstev v mládežnických kategoriích. Poslední postupující určil dnešní turnaj smíšených družstev do 16 let regionu Východ B, který se uskutečnil v Ropici. Známe tak 40 týmů, které čekají závěrečné šampionáty.

MMČR, 2. kolo: Jakubčík a Siwy drží vedení, mezi ...
MMČR, 2. kolo: Jakubčík a Siwy drží vedení, mezi ...

16.07.2021 | Filip Jakubčík míří na Kaskádě za mistrovským dorosteneckým titulem, vedení po horším kole si udrželi David Siwy, Alexandra Šulíková a Agáta Vahalová. Mezi midy na Černém Mostě si mírný náskok vypracovala Silvie Ditterová, mužským lídrem je nově Dominik Pavouček.

Nabitý kalendář mládežnických regionálních sérií
Nabitý kalendář mládežnických regionálních sérií

13.07.2021 | Pořádně napilno mají od začátku prázdnin účastníci mládežnických regionálních sérií po celé republice. Není příliš volných dnů, v kterých by nebylo kde startovat. V regionech se letos uskuteční jen během prázdnin 48 turnajů.

Známe letošní šampiony mezi žáky a kadety
Známe letošní šampiony mezi žáky a kadety

02.07.2021 | Bez velkých dramat si vedoucí hráči a hráčky po druhém kole došli pro tituly národních mistrů ČR mezi žáky a kadety. Ve Mstěticích si v deštivém počasí trofeje vybojovali Jakub Hejlek, Denisa Vodičková, Václav Švub a Ester Otiepková.

Šampionát žáků a kadetů: Louis Klein jako jediný ...
Šampionát žáků a kadetů: Louis Klein jako jediný ...

30.06.2021 | Mistrovství ČR žáků a kadetů začalo dnes ve Mstěticích. Náročné středočeské hřiště hned na úvod prověřilo připravenost celého startovního pole. Jako jediný se pod jeho par (72) dostal žák Louis Klein (71), v dalších kategoriích je pořadí hodně vyrovnané.

Ve Mstěticích startuje Národní mistrovství ČR ...
Ve Mstěticích startuje Národní mistrovství ČR ...

29.06.2021 | Od středy do pátku se ve středočeských Mstěticích odehraje Národní mistrovství ČR žáků a kadetů, tedy mladých golfistů do 16 let. Letos se nově soutěží jen ve čtyřech kategoriích. Na startu nebudou chybět největší favorité ani šampioni z loňského roku.

Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP