Česká golfová federace

Aktuality

3. RB CGAT ovládli Timotej Formánek a Natálie Saint Germain

3. RB CGAT ovládli Timotej Formánek a Natálie Saint Germain

Klára Kuchařová, Neděle 20. června 2021

Lídři po druhém kole Timotej Formánek a Natálie Saint Germain si v Sokolově udrželi vedení a dnes si došli pro vítězství ve třetím díle Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour. Druhé místo brali Louis Klein a Denisa Vodičková, třetí skončili David Tomi a Veronika Kedroňová.

Příjemné počasí v Golf Clubu Sokolov čekalo na hráče finálového kola třetího turnaje Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour. Především na vrcholu leaderboardu byly opět k vidění skvělé výsledky a my tak známe vítěze třetí zastávky série.

V ženské kategorii si vedení po druhém kole udržela zkušená Natálie Saint Germain, která hrála kola za 75, 67 a 72 a jako jediná hráčka se za všechna tři kola dostala pod par hřiště (-2).

O dvě rány druhá skončila Denisa Vodičková po výsledcích 74, 70 a 72 (E). O další ránu zpět je Veronika Kedroňová, která jako jediná žena hrála dnes pod par hřiště a se skóre +1 (73+74+70) brala třetí místo.

Také mezi muži si lídr po dvou kolech došel pro cenné vítězství. Timotej Formánek hrál tři konzistentní kola za 70 ran (-6) a zvítězil o šest úderů před druhým Louisem Kleinem. Vedoucí hráč po prvním kole zapisoval celkové skóre v paru (E) po kolech 69, 73 a 74. Na třetím místě se díky lepšímu finálovému kolu umístil David Tomi s výsledkem +3 (75, 71, 73).

"Dnes bylo výrazně příjemnější počasí, dokonce přišel i krátký déšť. Startovali jsme již od 7:30 z obou odpališť, abychom se vyvarovali bouřkám," vysvětluje ředitel turnaje Adam Kratochvíl"Vzhledem k předpovědi vyšlo počasí i celý program turnaje skvěle s jediným přerušením ve druhém kole."

Čtvrtá zastávka v kalendáři série bude v termínu 27.-29. srpna na Čeladné.

Výsledky

FOTO Zdeněk Sluka

Datum: Neděle 20. června 2021
Všechny články autora

Související články

President Masters: 2. kolo přineslo změny na čele
President Masters: 2. kolo přineslo změny na čele

25.09.2021 | Druhé kolo Raiffeisenbank President Masters Invitational přineslo změnu na čele leaderboardu, do finále půjdou z čela Lucie Váchová a Timotej Formánek. Rozehrány byly také dvoudenní závěrečné turnaje dětské série NGTM i kategorií MID a seniorů.

President Masters Invitational, 1.
President Masters Invitational, 1.

24.09.2021 | Závěrečný turnaj sezóny domácí amatérské špičky Raiffeisenbank President Masters Invitational byl dnes rozehrán v Karlových Varech. Na vrcholu leaderboardu jsou hráči a hráčky v těsném rozestupu, ve vedení jsou Veronika Kedroňová a Lukáš Janda.

Domácí víkend bude ve znamení Raiffeisenbank Preside ...
Domácí víkend bude ve znamení Raiffeisenbank Preside ...

23.09.2021 | Posledním letošním tuzemským turnajem předních amatérů bude Raiffeisenbank President Masters Invitational, které se uskuteční od pátku do neděle v Karlových Varech. Další start na LPGA Tour čeká Kláru Spilkovou, Karolínu Vlčkovou na Symetra Tour. Na Challenge Tour hraje Gordan Brixi.

Domácí turnajová sezóna vyvrcholí při RB President ...
Domácí turnajová sezóna vyvrcholí při RB President ...

10.09.2021 | Turnajem Raiffeisenbank President Masters Invitational tradičně vyvrcholí během posledního zářijového víkendu tuzemská sezóna amatérských golfistů. Možnost startu v Karlových Varech dostane 42 hráčů a 21 hráček. Uzávěrka přihlášek je 21. září.

Poslední tituly RB CGAT získali Choi a Schwarzová, ...
Poslední tituly RB CGAT získali Choi a Schwarzová, ...

29.08.2021 | Poslední tituly ze série Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour v Čeladné získali překvapivě Tereza Schwarzová a Junmin Choi, který si vítězství vybojoval na první jamce play-off proti Janu Šustkovi. Vítězství v absolutním pořadí série slaví Timotej Formánek a Denisa Vodičková.

RB CGAT i NGTM čeká nedělní finále čtvrtého turnaje
RB CGAT i NGTM čeká nedělní finále čtvrtého turnaje

28.08.2021 | Do finálového kola čtvrtého turnaje sezóny dospěly dvě celoroční série. Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour bude mít v neděli jasno o šampiónech sezóny, v Národní Golfové Tour Mládeže pod záštitou předsedy ČOV se rozhoduje o účastnících závěrečného turnaje Masters.

4. RB CGAT, 1. kolo: V čele Nestrašil s Poláčkem ...
4. RB CGAT, 1. kolo: V čele Nestrašil s Poláčkem ...

27.08.2021 | Poslední turnaj letošní série Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour odstartoval dnes úvodním kolem na hřišti Old Course v Golf Resortu Čeladná. Dámskou soutěž začala nejlépe Karolína Stará (70), o dvě rány více mají na svém kontě mužští lídři Stanislav Nestrašil a David Poláček (oba 72).

Golfový víkend: RB CGAT i profesionální série ...
Golfový víkend: RB CGAT i profesionální série ...

26.08.2021 | Také poslední prázdninový víkend přinese bohatý golfový program na českých i zahraničních hřištích. V Čeladné se bude hrát Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour, Sokolov s Kynžvartem přivítá turnaj Pro Golf Tour, v Evropě i zámoří pokračují další profesionální série s českými hráči.

Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP