Česká golfová federace

Aktuality

Vedení v extralize si drží muži z GC Brno a ženy z Beskydského GK

Vedení v extralize si drží muži z GC Brno a ženy z Beskydského GK

Klára Kuchařová, Sobota 12. června 2021

Ve druhém kole extraligy družstev mužů a žen v kácovském Panorama Golf Resortu si vedení nadále drží mužský tým z GC Brno a ženy z Beskydského Golfového Klubu. V individuálním pořadí jsou na vrcholu leaderboardu Matěj Bača a Sára Zrníková.

Extraliga družstev mužů a žen má za sebou druhé kolo na rány a v Panorama Golf Resortu Kácov si prvenství udržují vedoucí týmy z úvodního dne.

Mužskou týmovou kategorii nadále vedou muži z Golf Clubu Brno s celkovým skóre +6 (369+367). Vytvořili si tak náskok již 17 ran na druhý tým z Beskydského Golfového Klubu, který zahrál dvě kola za 364 a 379 (+23). Na třetí místo se probojovali muži z Prague City Golf Clubu, kteří dnes zahráli druhý nejlepší týmový výsledek dne (383+371) a do třetího kola jdou se skóre +34.

Mezi jednotlivci je stále na prvním místě Matěj Bača (BESGK), který ke včerejšímu rekordu hřiště za 63 ran přidal dnes 71 úderů (-10). Druhé místo si drží Filip Jakubčík (GCBRN) s 67 a 70 ranami (-7), třetí je jeho klubový kolega Bence Kötel z Maďarska po dvou kolech za 72 (E).

V ženské soutěži týmů stále vedou favoritky z Beskydského Golfového Klubu po kolech 214 a 225 (+7). Ty však pronásledují jen o dvě rány druhé hráčky z Golf Clubu Brno (219+222), na třetí místo se posunulo družstvo z Golf Clubu Black Bridge se skóre +23 (226+229)

V individuálním hodnocení jsou výsledky opravdu těsné. Sára Zrníková (GCHOD) si drží vedení se skóre v paru (69+75), o ránu zpět je Denisa Vodičková (BESGK) se 70 a 75 ranami, o ránu za ní figuruje její klubová kolegyně Agáta Vahalová (70+76). Nejlepší kolo dne za 70 (-2) zahrála Agáta Křenková (GCAUS).

Týmové výsledky
Výsledky - ženy
Výsledky - muži

FOTO Zdeněk Sluka

Datum: Sobota 12. června 2021
Všechny články autora

Související články

Cut pro Liesera, dvakrát TOP 10 pro české pro ...
Cut pro Liesera, dvakrát TOP 10 pro české pro ...

22.10.2021 | Dvě umístění pro české profesionálky v TOP 10, cut pro Ondřeje Liesera a také průběžné sedmé místo pro českého mistra v turnaji šampiónů družstev přinesl páteční program turnajů v zahraničí.

Lieser na hranici cutu, Váňová stálé v TOP 10
Lieser na hranici cutu, Váňová stálé v TOP 10

21.10.2021 | Ondřej Lieser je po úvodním kole turnaje European Tour na Mallorce na hranici cutu. Šideri Váňová si v závěrečné soutěži LET Access Series mírně pohoršila, ale dál se drží v elitní desítce, do finálového kola prošla i Kristýna Napoleaová.

Lieser na European Tour, pět Češek na LETAS a ...
Lieser na European Tour, pět Češek na LETAS a ...

20.10.2021 | Také tento týden přinese několik mezinárodních akcí s českými zástupci. Ondřej Lieser se vrací na European Tour na oblíbené Mallorce, pět českých žen startuje na turnaji LET Access Series ve Španělsku a hráči mistrovského GC Brno se představí na turnaji evropských klubových šampiónu v Portugalsku.

Ženy z Beskydského GK vezou z Poháru mistrů čtvrté ...
Ženy z Beskydského GK vezou z Poháru mistrů čtvrté ...

02.10.2021 | Čtvrté místo vezou z turnaje pro mistrovské týmy své země hráčky Beskydského GK. Na European Ladies’Club Trophy ve Francii přišly o pódiovou pozici o pouhou ránu. Velmi cenné umístění podtrhla Denisa Vodičková, která obsadila sedmou příčku v individuálním hodnocení.

Mistrovské soutěže družstev rozhodly o postupech ...
Mistrovské soutěže družstev rozhodly o postupech ...

02.08.2021 | V neděli byly završeny letošní mistrovské soutěže družstev mužů a žen. O šampiónech extraligy se rozhodlo už v sobotu, nižší ligové soutěže se dohrály v neděli. Postupy a sestupy najdete v konečných tabulkách od extraligy až po 3. ligu.

Mistry ČR družstev jsou muži GC Brno a ženy Beskydsk ...
Mistry ČR družstev jsou muži GC Brno a ženy Beskydsk ...

31.07.2021 | Extraliga družstev mužů a žen pro rok 2021 zná své vítěze. Mezi muži titul vybojoval GC Brno, druhý skončil Greensgate GC a bronz bral Prague City GC. Mezi ženami titul obhájil Beskydský GK, stříbro putuje do GC Olomouc a třetí skončil GC Karlovy Vary.

Extraliga družstev mužů a žen míří do finále
Extraliga družstev mužů a žen míří do finále

30.07.2021 | Dnešní semifinálové souboje přinesly jména týmů, které se v sobotu utkají o titul mistra ČR družstev. V mužské kategorii proti sobě nastoupí vítěz kvalifikace GC Brno a Greensgate GC, mezi ženami si finále zahrají obhájkyně titulu z Beskydského GK a překvapení šampionátu z GC Olomouc.

O postup do finále extraligy si zahrají favorité ...
O postup do finále extraligy si zahrají favorité ...

29.07.2021 | První den jamkové části Extraligy družstev mužů a žen přinesl jména klubů, které se v pátek utkají v semifinále. Oba vítězné týmy kvalifikace prošly do druhého kola hlavní části soutěže, o šanci na pódiová umístění však překvapivě přišly týmy, které skončily druhé.

Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP