Česká golfová federace

Aktuality

Po prvním kole extraligy vedou muži z Brna a ženy z Beskyd

Po prvním kole extraligy vedou muži z Brna a ženy z Beskyd

Klára Kuchařová, Pátek 11. června 2021

Panorama Golf Resort Kácov přivítal dvanáct mužských a ženských týmů pro první tři kola extraligy družstev mužů a žen. Ve vedení jsou po prvním dni muži z GC Brno a ženy z Beskydského GK. Rekord hřiště (63) zahrál Matěj Bača a padl i hole-in-one v podání Jana Šustka.

Extraliga družstev mužů a žen dnes odstartovala v Panorama Golf Resortu Kácov a k vidění byly skvělé výsledky.

V týmové soutěži se do vedení dostali muži z Golf Clubu Brno po výsledku 359 (-1), druhý je tým z Beskydského Golfového Klubu s 364 ranami (+4) a třetí místo zatím patří Greensgate Golf Clubu se skóre 375 (+15).

Zlatým hřebem dne však byl nový rekord hřiště v podání Matěje Bači. Na kombinaci devítek Meadows & River zahrál skvělých 63 ran (-9) a pomohl tak svému týmu z Beskydského Golfového Klubu k prozatimnímu druhému místu. Pro nový kácovský rekord si došel s jedním eaglem a sedmi birdie.

V individuálním hodnocení mužů je na druhém místě čerstvý šampión z German Boys Open Filip Jakubčík (GC Brno), který hrál 67 ran (-5). Na třetí pozici je čtveřice hráčů s výsledkem -1: Adam Balatka (GC Kunětická Hora), Adam Volejníček (PGC Ostrava), Dominik Pavouček (GC Hostivař) a profesionál Marek Siakala (Beskydský GK).

Aby skvělých výsledků nebylo málo, Jan Šustek z Golf Clubu Brno se dnes zasloužil o hole-in-one na dvanácté jamce.

V ženské kategorii se brzkého vedení ujaly favoritky a několikanásobné mistryně z Beskydského Golfového Klubu se dvěma ranami pod par (214). O pět ran zpět jsou na druhém místě hráčky z Golf Clubu Brno s výsledkem 219 (+3), třetí je po prvním dni Golf Club Olomouc s 222 údery (+6).

Vedení v ženské individuální kategorii se ujala Sára Zrníková (GC Hodkovičky) po 69 ranách (-3), o ránu zpět je se 70 ranami (-2) dvojice reprezentantek z Beskydského Golfového Klubu Denisa Vodičková Agáta Vahalová.

Týmové výsledky
Výsledky - ženy
Výsledky - muži

Datum: Pátek 11. června 2021
Všechny články autora

Související články

Cut pro Liesera, dvakrát TOP 10 pro české pro ...
Cut pro Liesera, dvakrát TOP 10 pro české pro ...

22.10.2021 | Dvě umístění pro české profesionálky v TOP 10, cut pro Ondřeje Liesera a také průběžné sedmé místo pro českého mistra v turnaji šampiónů družstev přinesl páteční program turnajů v zahraničí.

Lieser na hranici cutu, Váňová stálé v TOP 10
Lieser na hranici cutu, Váňová stálé v TOP 10

21.10.2021 | Ondřej Lieser je po úvodním kole turnaje European Tour na Mallorce na hranici cutu. Šideri Váňová si v závěrečné soutěži LET Access Series mírně pohoršila, ale dál se drží v elitní desítce, do finálového kola prošla i Kristýna Napoleaová.

Lieser na European Tour, pět Češek na LETAS a ...
Lieser na European Tour, pět Češek na LETAS a ...

20.10.2021 | Také tento týden přinese několik mezinárodních akcí s českými zástupci. Ondřej Lieser se vrací na European Tour na oblíbené Mallorce, pět českých žen startuje na turnaji LET Access Series ve Španělsku a hráči mistrovského GC Brno se představí na turnaji evropských klubových šampiónu v Portugalsku.

Ženy z Beskydského GK vezou z Poháru mistrů čtvrté ...
Ženy z Beskydského GK vezou z Poháru mistrů čtvrté ...

02.10.2021 | Čtvrté místo vezou z turnaje pro mistrovské týmy své země hráčky Beskydského GK. Na European Ladies’Club Trophy ve Francii přišly o pódiovou pozici o pouhou ránu. Velmi cenné umístění podtrhla Denisa Vodičková, která obsadila sedmou příčku v individuálním hodnocení.

Mistrovské soutěže družstev rozhodly o postupech ...
Mistrovské soutěže družstev rozhodly o postupech ...

02.08.2021 | V neděli byly završeny letošní mistrovské soutěže družstev mužů a žen. O šampiónech extraligy se rozhodlo už v sobotu, nižší ligové soutěže se dohrály v neděli. Postupy a sestupy najdete v konečných tabulkách od extraligy až po 3. ligu.

Mistry ČR družstev jsou muži GC Brno a ženy Beskydsk ...
Mistry ČR družstev jsou muži GC Brno a ženy Beskydsk ...

31.07.2021 | Extraliga družstev mužů a žen pro rok 2021 zná své vítěze. Mezi muži titul vybojoval GC Brno, druhý skončil Greensgate GC a bronz bral Prague City GC. Mezi ženami titul obhájil Beskydský GK, stříbro putuje do GC Olomouc a třetí skončil GC Karlovy Vary.

Extraliga družstev mužů a žen míří do finále
Extraliga družstev mužů a žen míří do finále

30.07.2021 | Dnešní semifinálové souboje přinesly jména týmů, které se v sobotu utkají o titul mistra ČR družstev. V mužské kategorii proti sobě nastoupí vítěz kvalifikace GC Brno a Greensgate GC, mezi ženami si finále zahrají obhájkyně titulu z Beskydského GK a překvapení šampionátu z GC Olomouc.

O postup do finále extraligy si zahrají favorité ...
O postup do finále extraligy si zahrají favorité ...

29.07.2021 | První den jamkové části Extraligy družstev mužů a žen přinesl jména klubů, které se v pátek utkají v semifinále. Oba vítězné týmy kvalifikace prošly do druhého kola hlavní části soutěže, o šanci na pódiová umístění však překvapivě přišly týmy, které skončily druhé.

Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP