Česká golfová federace

Aktuality

Premiéra Czech Open Golf Tour na Kaskádě slibuje skvělý golf

Premiéra Czech Open Golf Tour na Kaskádě slibuje skvělý golf

Luboš Klikar, Čtvrtek 10. června 2021

Do začátku prvního turnaje Czech Open Golf Tour na Kaskádě zbývají dva týdny. Aktuálně je přihlášeno bezmála 80 profesionálů a elitních amatérů. Těm všem a dalším chce resort vytvořit co nejlepší zázemí pro podání špičkového výkonu. Mimo jiné i speciální nabídkou ubytování přímo na hřišti!

Pokud při online rezervaci ubytování v Hotelu Kaskáda (na www.golfbrno.cz) v době konání turnaje, tj. mezi 23. a 27. červnem, zadáte promokód „CZOPEN“, získáte garanci pevné ceny ve výši 1.390 Kč včetně DPH za dvoulůžkový pokoj se snídaní a noc. 

Buďte mezi prvními, rezervujte si ubytování přímo na hřišti a soustřeďte se jen na svůj výkon. Speciální nabídka ubytování na Kaskádě platí pro hráče, nosiče, popř. i další členy jejich týmu.

A hrát bude opravdu o co – celkové prize money pro hráče v Top 10 činí 250.000 Kč, přičemž vítěz získá 66.250 Kč. Nejlépe umístěný amatérský hráč získá hrací kartu na turnaj ze série European Tour – D+D REAL Czech Masters – který se na Albatrossu hraje od 19. do 22. srpna. Samozřejmě včetně úhrady startovného.

Nejste ještě na Kaskáda Open by Czech Golf Federation přihlášeni? Nevadí, máte čas do poledne ve čtvrtek 17. června. Poměřit svoje fyzické síly, golfové dovednosti a psychickou odolnost budete moci třeba s tour profesionály Filipem Mrůzkem, Janem Cafourkem, Alešem Kořínkem, Michalem Pospíšilem, Šimonem Zachem či Jakubem Barešem nebo s vítězem letošního German Boys Open Filipem Jakubčíkem či držitelem stříbrné medaile z nedávného MM ČR ve hře na jamky na Dýšině Davidem Benákem a mnoha dalšími.

Czech Open Golf Tour je největší projekt blízké budoucnosti českého golfu. Startovat mohou jen muži. Pro amatéry je HCP limit letos nastaven na maximálně 3,5 v době uzávěrky přihlášek; hráči musejí mít české občanství a být registrováni v klubech ČGF. Profesionální hráči mohou startovat bez omezení svého občanství.

Kalendář Czech Open Golf Tour 2021

25.–27. června 2021
Kaskáda Open by Czech Golf Federation, uzávěrka přihlášek 17. června ve 12 hod.

3.–5. září 2021
Karlštejn Open by Czech Golf Federation, uzávěrka přihlášek 26. srpna ve 12 hod.

Další podrobnosti na www.cgf.cz/cogt2021

Autor: Luboš Klikar 
Datum: Čtvrtek 10. června 2021
Všechny články autora

Související články

Stále je možné se přihlásit do 1.
Stále je možné se přihlásit do 1.

17.06.2021 | Do startu 1. turnaje Czech Open Golf Tour na Kaskádě zbývá už jen několik málo dnů. Přihlášeno je na 90 profesionálů a amatérů z pěti zemí. Stále ještě můžete být mezi nimi, neboť uzávěrka přihlášek byla posunuta na středu 23. června v poledne. Týž den v 19:00 hod.

Premiéra Czech Open Golf Tour na Kaskádě se nezadrži ...
Premiéra Czech Open Golf Tour na Kaskádě se nezadrži ...

20.05.2021 | Zahrajte si o podíl z 250.000 Kč nebo o amatérskou pozvánku na D+D Real Czech Masters na Albatrossu. Czech Open Golf Tour je absolutní novinka letošního kalendáře ČGF. Oba pilotní turnaje jsou otevřeny profesionálům a elitním amatérům a finanční dotace každého z nich je 250.

Pohár mistrů klubů ve hře na jamky opět ve Staré ...
Pohár mistrů klubů ve hře na jamky opět ve Staré ...

19.05.2021 | Čtrnáctý Pohár mistrů klubů ve hře jamky se uskuteční opět ve Staré Boleslavi, termín šampionátu byl určen na 16. června. Přihlášení do soutěže je možné do 13. června prostřednictvím klubů.

Díky rozvolňování se golfová sezóna vrací do normáln ...
Díky rozvolňování se golfová sezóna vrací do normáln ...

17.05.2021 | Podle aktuálního vývoje v ČR a výhledu na nejbližší týdny se zdá, že se golf i další venkovní sporty budou moci brzy vrátit do téměř normálních kolejí. ČGF už obdržela výjimku MZ ČR na uspořádání 5. Amundi Czech Ladies Challenge (3.-5. června) ze série LETAS na Konopišti.

První společné setkání reprezentantů po koronavirové ...
První společné setkání reprezentantů po koronavirové ...

17.05.2021 | První soustředění hráčů Tréninkových skupin ČGF se uskutečnilo během víkendu v Albatross Golf Resortu. Vedle hlavního kouče Staffana Johanssona se ho zúčastnil premiérově i nový národní kouč Harry Scott a další trenéři.

Spilková i Lieser zůstávají stále ve výběru pro ...
Spilková i Lieser zůstávají stále ve výběru pro ...

14.05.2021 | Klára Spilková i Ondřej Lieser drží svorně 50. místo v redukovaných žebříčcích pro olympiádu v Tokiu a definitivní potvrzení jejich účasti se blíží.

Mužské Czech Open znovu v kalendáři, zůstává v ...
Mužské Czech Open znovu v kalendáři, zůstává v ...

13.05.2021 | Do termínového kalendáře golfových profesionálů a špičkových amatérů se vrací otevřený společný turnaj, tentokrát pod názvem GolfAdvisor.golf Czech Open. Hrát se bude opět v Berouně, tentokrát v termínu od 12. do 15. srpna 2021.

Členové Právní komise ČGF jednali u Milana Hniličky
Členové Právní komise ČGF jednali u Milana Hniličky

11.05.2021 | Členové Právní komise ČGF Pavel Vidura a Karel Čelikovský jednali s předsedou Národní sportovní agentury Milanem Hniličkou. Na jednání se řešily především problematické otázky související s dopady mimořádných opatření na hru golfu.

Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP