Česká golfová federace

Aktuality

Vzdělávací program pro golfové profesionály

Vzdělávací program pro golfové profesionály

Petr Halaburda/PGAC , Sobota 5. prosince 2020

Máte zájem se stát úspěšným trenérem, manažerem resortu, odborníkem v golfovém prostředí? Můžete se stát členem české PGA a nastoupit do vzdělávacího programu české PGA pro golfové profesionály. Vzdělávací program trvá tři roky, úspěšný absolvent se může stát učícím profesionálem (teaching pro).

Co musí splňovat každý uchazeč, který se chce stát členem PGA of Czech Republic a nastoupit do studia v kategorii učeň/Apprentice?

  • musí být starší 18 let
  • musí mít ukončené alespoň 12-leté vzdělání (je požadován doklad ve formě PDF)
  • každý žadatel musí předložit souhlas od ČGF s přestupem mezi profesionály
  • členem ČGF či jiné národní asociace musí být alespoň 6 let
  • je vyžadována smlouva, smlouva o smlouvě budoucí či pouze potvrzení od osoby s patřičnými kompetencemi (manažer, majitel, prezident) s golfovým klubem kde bude žadatel v budoucnu působit.
  • HCP pro muže i ženy je 6,4 a nižší. Tento výsledek musí být potvrzen minimálním zahráním 5-ti turnajů v daném roce, kde na alespoň tři z nich byl zahrán výsledek potvrzující tento HCP

Takto zpracovanou žádost uchazeč odešle na adresu pga@pga.cz nejpozději do 5.1.2021.

Následně takovou žádost posoudí Představenstvo PGA of Czech Republic a úspěšné kandidáty pozve na Valnou hromadu PGA of Czech Republic kde budou slavnostně přijati mezi členy PGA.

Do svého přijetí musí každý úspěšný kandidát zaplatit vstupní poplatek 5000,- Kč, členské poplatky na rok 2021, které budou stanoveny na Valné hromadě, a poplatek za první rok studia 20.000,- Kč.

Přesné podmínky pro přijetí ke studiu naleznete na následujícím odkazu.

Každý ročník studia se skládá ze 100 hodin teorie a praxe. Studium vede tým odborných lektorů z řad českých i zahraničních PRO, odborníků z řad psychologie, medicíny, fyzioterapie apod. Všechny předměty musí vyhovovat systému EELS (European Education Level System) Confederation of Professional Golf.

Autor: Petr Halaburda/PGAC  
Datum: Sobota 5. prosince 2020
Všechny články autora

Související články

Grandfinále Czech PGA Tour bude i dalším soubojem ...
Grandfinále Czech PGA Tour bude i dalším soubojem ...

14.09.2021 | Tradičně v Golf Resortu Kaskáda se uskuteční na začátku října závěrečný díl Czech PGA Tour. Dvoudenní Grandfinále nejenže dekoruje nejlepší tuzemské profesionály, ale současně se stane dalším měřením sil domácích profesionálů a amatérů.

2. Czech Open Golf Tour začalo zostra: deset hráčů ...
2. Czech Open Golf Tour začalo zostra: deset hráčů ...

03.09.2021 | Pořádně od podlahy se pustilo 72 účastníků do turnaje Czech Open Golf Tour, který dnes odstartoval úvodním kolem v Golf Resortu Karlštejn. Lídrem soutěže je po prvním kole profesionál Cyril Suk (64) s náskokem jedné rány před amatérem Vojtěchem Pavelkou.

Czech PGA Tour pokračovala na Dýšině
Czech PGA Tour pokračovala na Dýšině

31.08.2021 | Jednodenním turnajem pokračovala Czech PGA Tour v Greensgate Golf & Leisure Resortu. Titul v soutěži Greensgate Open 2021 hraném systémem Pro AM bral Štefan Páleník a odvážel šek na 30 tisíc korun.

Czech Open Golf Tour se už chystá  na Karlštejn
Czech Open Golf Tour se už chystá  na Karlštejn

23.08.2021 | Po úspěšné červnové premiéře na Kaskádě, kterou ovládl profesionál Aleš Kořínek, Czech Open Golf Tour pokračuje na začátku září druhým pilotním turnajem na Karlštejně. Středočeský resort bude profesionály a amatéry hostit od pátku 3. do neděle 5. září; uzávěrka přihlášek do turnaje je 30.

Vítězem Czech Open v Berouně již potřetí Filip ...
Vítězem Czech Open v Berouně již potřetí Filip ...

15.08.2021 | Vítězný hattrick dokonal na berounském turnaji Czech Open profesionál Filip Mrůzek. Turnaj GolfAdvisor.golf Czech Open vyhrál potřetí v kariéře, navíc s rekordním skóre -24. Na dalších pódiových pozicích skončili amatéři Matěj Bača (-21) a Filip Ráža (-16).

Kolo dne na Czech Open předvedl Ráža, do finiše ...
Kolo dne na Czech Open předvedl Ráža, do finiše ...

14.08.2021 | Další festival skórování přinesl i třetí hrací den GolfAdvisor.golf Czech Open v Berouně. Do finálového kola půjde s náskokem rány jako lídr profesionál Filip Mrůzek (-17), kolo dne ale přinesl amatér Filip Ráža (-8).

Daněk dál drží v Berouně spoluvedení, kolo dne ...
Daněk dál drží v Berouně spoluvedení, kolo dne ...

13.08.2021 | Znovu nízké výsledky přineslo druhé kolo GolfAdvisor.golf Czech Open, které má za sebou v Beroun Golf Clubu polovinu soutěže. O spoluvedení se dělí po dnešním skvělém výsledku 64 (-8) Filip Mrůzek a stabilně hrající Štěpán Daněk, oba na skóre -12. A 64 ran zahrál dnes také Kryštof Strýček.

Berounské Czech Open: výborný start Daňka s Bačou, ...
Berounské Czech Open: výborný start Daňka s Bačou, ...

12.08.2021 | Pět tuzemských amatérů v TOP 10 a skvělé výkony Štěpána Daňka s Matějem Bačou (66) přineslo první kolo GolfAdvisor.golf Czech Open v Berouně. Třetí je Aleš Kořínek (67). Na dělené čtvrté pozici o další ránu zpět jsou amatéři David Benák a Filip Ráža i profesionálové Filip Mrůzek a Šimon Zach.

Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP