Česká golfová federace

Aktuality

Shrnutí sezóny Regionálních Tour Mládeže: Západ A

Shrnutí sezóny Regionálních Tour Mládeže: Západ A

Klára Kuchařová, Úterý 13. října 2020

Poslední kapitolu letošní sezóny Regionální Tour Mládeže v regionu Západ A napsali její účastníci v neděli 28. září na Darovanském Dvoře, kde se bojovalo o poslední tituly i vítězství v žebříčku série.

V regionu Západ A se v rámci Regionální Tour Mládeže, která se hraje pod názvem DT Západ A, uskutečnilo patnáct turnajů. Start série byl kvůlu pandemii posunut až na 24. května (Golf Clubu Háje) a byla ukončena 28. září finálovým turnajem v resortu Darovanský Dvůr.

Snahou bylo, aby se na každém hřišti spadající do oblasti Západ A, uskutečnil alespoň jeden turnaj. V letošním roce se turnaje túry odehrály na třinácti hřištích. V letošním roce celou sérií prošlo 195 dětí a průměrně se zúčastnilo 47 hráčů a hráček na turnaj, což je podle ředitele tour Radka Běláče i přes stávající situaci na úrovni předešlých ročníků. 

"Covid zasáhl do věršiny sportovních činností v tomto roce a v golfu především do začátku sezóny. Ze šestnácti naplánovaných turnajů se hned první zrušil, druhý se naštěstí podařilo přesunout na pozdější termín," rekapituluje ředitel Tour. "Účast byla nižší především z počátku, ale následně na turnaje jezdilo stále více dětí, takže v konečné statistice letošní specifický rok nebyl příliš ovlivněn."

Vítězi jednotlivých kategorií se stali:

V kategorii mladších žáků a žákyň Viktor Kepka (GC Podbořánky), v kategorii starších žáků a žákyň Štěpán Kepka (GC Podbořánky), mezi kadety a kadetkami Jan Filip Balák (RGC Mariánské Lázně), mezi dorostenci a dorostenkami Šimon Jebavý (GC Praha), ve smíšená kategorii E (HCP 28,1-46) Filip Jan Balák (RGC Mariánské Lázně).

Konečné výsledky finálového turnaje

Finálový žebříček DT Západ A

 

Ilustrační foto

Datum: Úterý 13. října 2020
Všechny články autora

Související články

Spilková i Lieser zůstávají stále ve výběru pro ...
Spilková i Lieser zůstávají stále ve výběru pro ...

14.05.2021 | Klára Spilková i Ondřej Lieser drží svorně 50. místo v redukovaných žebříčcích pro olympiádu v Tokiu a definitivní potvrzení jejich účasti se blíží.

2. NGTM: lídři po prvním kole si došli pro tituly
2. NGTM: lídři po prvním kole si došli pro tituly

09.05.2021 | Mladí hráči do 16 let bojovali o tituly z druhé NGTM pod záštitou předsedy ČOV v České Lípě. Lídři po prvním kole si vedení udrželi - z vítězství se radují Matyáš Vysušil, Miriam Barcalová, David Sionko a Viktorie Trůková.

2. RB CGAT: favority zaskočili Sionková s Jeřichou
2. RB CGAT: favority zaskočili Sionková s Jeřichou

09.05.2021 | Překvapivé vítěze má druhý díl Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour. Favorizované hráče a hráčky reprezentačních tréninkových skupin zaskočili zkušený Patrik Jeřicha a díky vydařenému play-off také Klára Sionková. ...

V České Lípě se rozehrála druhá Národní Golfová ...
V České Lípě se rozehrála druhá Národní Golfová ...

08.05.2021 | Mladí hráči do 16 let dnes odstartovali druhý díl Národní Golfové Tour Mládeže pod záštitou předsedy ČOV. Ve čtyřech kategoriích se vedení ujali Matyáš Vysušil (-1), Miriam Barcalová (-3), David Sionko (E) a Viktorie Trůková (+1).

Nejvyšší amatérské série pokračují na Kunětické ...
Nejvyšší amatérské série pokračují na Kunětické ...

06.05.2021 | Dvakrát „vyprodané“ startovní pole, ve hře téměř 300 výkonnostních hráčů počínaje nejmladšími žákovskými kategoriemi až po české reprezentanty. Tak bude vypadat závěr týdne, kdy se budou hrát obě nejvyšší amatérské série, které dostaly k pořádání opět výjimku od Ministerstva zdravotnictví ČR.

Druhý turnaj NGTM v České Lípě se bude hrát; ligy ...
Druhý turnaj NGTM v České Lípě se bude hrát; ligy ...

03.05.2021 | Druhý turnaj NGTM se o nejbližším víkendu v České Lípě bude hrát, neboť Ministerstvo zdravotnictví ČR potvrdilo výjimku pro možnost jeho uspořádání. Naopak změněn byl program ligových soutěží - první dvoukolo v 1. a 2. ligách mužů a žen se z původního květnového termínu přesouvá na 12.

I druhý turnaj RB CGAT dostal výjimku: na Kunětické ...
I druhý turnaj RB CGAT dostal výjimku: na Kunětické ...

29.04.2021 | Také druhý díl Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour se bude hrát. Ministerstvo zdravotnictví ČR udělilo výjimku pro možnost pořádání turnaje, který se uskuteční od pátku 7. do neděle 9. května v Golf Resortu Kunětická Hora.

V Beřovicích se rozdělovaly první tituly v dětské ...
V Beřovicích se rozdělovaly první tituly v dětské ...

25.04.2021 | První letošní tituly se rozdělovaly v úvodním turnaji Národní Golfové Tour Mládeže pod záštitou předsedy ČOV, který se konal během víkendu v Beřovicích. Tituly si rozdělili Matouš Zach a Viktorie Trůková (žáci), Tereza Schwarzová a Tomáš Sobotka (kadeti).

Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP