Česká golfová federace

Aktuality

Víkendová Masters uzavřou série seniorů, midů a žáků

Víkendová Masters uzavřou série seniorů, midů a žáků

Petr Halaburda, Pondělí 18. září 2017

Golfová sezóna soutěží pořádaných ČGF se schyluje ke svému závěru. Po Raiffeisenbank President Masters, které zakončilo nejvyšší amatérskou sérii, uzavřou o víkendu letošní program turnajem MASTERS soutěže midů s amatéry a žákovské kategorie. Uzávěrky přihlášek jsou stanoveny na středu a čtvrtek.

Společná Pilsner Urquell Czech Senior & MID Tour měla letos premiéru a sezónu zakončí o víkendu na Zbraslavi. V kategorii midů bude do soutěže přijato nejlepších 48 mužů a 12 žen průběžného hodnocení Tour, ale hlásit se mohou i hráči a hráčky, které jsou v průběžném hodnocení na nižších příčkách. A podobné to je i mezi seniory, kde postupový klíč stanoví přijetí 12 mužů + 12 žen, ovšem pokud bude volná kapacita, budou přijati zájemci i z nižších pozic průběžného pořadí. Hlásit se do víkendových bojů na Zbraslavi je možné do čtvrtka 21. září do 12:00. 

Dětské kategorie vyvrcholí v Golf Resortu Ypsilon poblíž Liberce, kam se sjede  84 účastníků Teetime Národní golfové Tour mládeže pod záštitou předsedy ČOV. Šampión celosezónní Tour bude určen v šesti věkových kategoriích od nejmladších žáků po kadety. Přihlásit se na Ypsilon je možné do středy 20. září do 12:00.

Pilsner Urquell Czech Senior & MID Tour - Masters
Přihlášení MID             
Přihlášení SEN

Přihlášení

Další informace včetně průběžného pořa

Datum: Pondělí 18. září 2017
Všechny články autora

Související články

Dva případy disciplinární komise - dva tresty
Dva případy disciplinární komise - dva tresty

30.11.2017 | Dvěma tresty v minulých týdnech definitivně uzavřely Disciplinární komise a následně i Rozhodčí komise České golfové federace dva projednávané případy letošní sezóny. V uvedených případech jde o potrestané hráče v mládežnických kategoriích, proto jména dotčených uvádíme pouze s iniciálami.

Kurzy rozhodčích se uskuteční v březnu 2018
Kurzy rozhodčích se uskuteční v březnu 2018

29.11.2017 | Rok 2018 bude posledním rokem platnosti stávající edice pravidel golfu. Komise rozhodčích rozhodla, že v předsezónním období se uskuteční pouze dva centrální kurzy rozhodčích, které budou otevřeny pro všechny stávající kategorie (třídy), jakož i případné nové zájemce.

Golfisty roku jsou Šimon Zach a Sára Kousková
Golfisty roku jsou Šimon Zach a Sára Kousková

24.11.2017 | Golfisty roku 2017 byli vyhlášeni dnes večer v Erpet Golf Centru Sára Kousková a Šimon Zach, který navíc obhájil svoje loňské prvenství. Čerstvý vítěz dvou amatérských turnajů na americké půdě se XXII. Večera českého golfu nemohl kvůli svému studijnímu pobytu v USA osobně zúčastnit.

Večer českého golfu ocení nejlepší hráče sezóny
Večer českého golfu ocení nejlepší hráče sezóny

23.11.2017 | Již podvaadvacáté se uskuteční v pátek 24. listopadu Večer českého golfu, podruhé se budou vyhlašovat nejlepší čeští golfisté v pražském Erpetu a premiérově dostane možnost v přímém internetovém přenosu sledovat slavnostní večer rovněž celá golfová veřejnost.

Statistické ohlédnutí za sezónou Senior Tour
Statistické ohlédnutí za sezónou Senior Tour

08.11.2017 | Znovu se ohlédneme za ukončenými sériemi České golfové federace z pohledu vybraných statistik. Ve druhém díle jsme se zaměřili na kategorii seniorů. Ti odehráli stejně jako midi letos pět turnajů v nově vzniklé Pilsner Urquell Czech Mid & Senior Tour.

Q-school European Tour pokračuje.
Q-school European Tour pokračuje.

02.11.2017 | Kvalifikační škola o nejlepší mužskou evropskou sérii pokračuje druhým dílem. A budou u toho i dva hráči Czech Golf Teamu – Stanislav Matuš a Filip Mrůzek. Od zítřka se z nich ale stanou přímí soupeři. Oba budou totiž usilovat o postup na stejném hřišti.

Statistiky CMST: Kolik birdie zahráli midi?
Statistiky CMST: Kolik birdie zahráli midi?

27.10.2017 | Ještě jednou se ohlédneme za skončenými seriály České golfové federace. Tentokrát z pohledu vybraných statistik. V prvním díle jsme se zaměřili na kategorii midů, kteří odehráli pět turnajů v letos nově vzniklé Pilsner Urquell Czech Mid & Senior Tour.

Matuš a Mrůzek v přípravách před vrcholem Q-school ...
Matuš a Mrůzek v přípravách před vrcholem Q-school ...

24.10.2017 | Napodobit krajanky Kláru Spilkovou a Karolínu Vlčkovou, které postoupily do závěrečné fáze Q-school o LPGA, se pokusí v druhé fázi kvalifikační školy o European Tour členové Czech Golf Teamu Stanislav Matuš a Filip Mrůzek. ...

Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP