Česká golfová federace

Aktuality

Odstartovaly boje o tituly mistrů ČR družstev do 14 a 18 let

Odstartovaly boje o tituly mistrů ČR družstev do 14 a 18 let

Klára Kuchařová, Úterý 20. srpna 2019

Deštivým dnem započala na Čeladné tři mládežnická mistrovství družstev. V kategoriích smíšených družstev do 14 let byla rozehrána soutěž na rány. V soutěžích chlapců a družstev dívek do 18 let známe semifinalisty letošního ročníku, který se hraje na jamky.

MČR smíšených družstev žáků do 14 let – Memoriál Hanuše Goldscheidera

Tříkolový turnaj na rány rozhodne o letošních šampiónech v nejmladší kategorii smíšených družstev do 14 let. Nejlépe mají našlápnuto mladí reprezentanti z Beskydského Golfového Klubu (227), ale pouhé čtyři rány ztrácí Golf Club Brno (231), po dnešním prvním kole je na třetím místě Albatross Golf Club Praha (232). V každém týmu soutěží čtyři hráči/hráčky, přičemž nejhorší výsledek týmu se škrtá.

Výsledky

MČR družstev chlapců do 18 let a MČR družstev dívek do 18 let

Čtvrtfinálová utkání dnes rozehrálo osm týmů chlapců i dívek do 18 let a čtyři vítězná družstva si ve středu zahrají o finále.

V chlapecké kategorii se z postupu do semifinále radují GC Hodkovičky (výhra nad GC Kunětická Hora4,5:0,5), Beskydský GK (výhra nad GC Black Bridge 4,5:0,5), GC Brno (výhra nad Loreta GC Pyšely 3,5:1,5) a RGC Mariánské Lázně (výhra nad G&CC Svobodné Hamry 3,5:1,5).

Mezi dívčími družstvy došlo již v minulém týdnu k odhlášení týmů GC Erpet Praha Greensgate GC, protože nemohly sestavit plný tým. Do semifinále tak automaticky postoupily týmy GC Brno a Beskydský GC. Ve středu je doplní GC Austerlitz (výhra nad Prague City GC 4:1) a GC Hodkovičky (výhra nad GC Hradec Králové 3,5:1,5).

"Hra dnes byla na 35 minut přerušena, když se z čistého nebe strhla průtrž mračen," popisuje dnešní průběh úvodního kola ředitel a hlavní rozhodčí soutěže Jiří Kaminský"Nehrozila bouřka, ale tak rychle se zaplavilo hřiště, že jsme museli hru přerušit. Po více jak půl hodině byla hra za regulérních herních podmínek obnovena," vysvětlil pochopitelné přerušení.

Výsledky chlapci
Čtvrtfinále 1 a 2
Čtvrtfinále 3 a 4

Výsledky dívky
Čtvrtfinále 1 a 2
Čtvrtfinále 3 a 4

Datum: Úterý 20. srpna 2019
Všechny články autora

Související články

Národní mistrovství ČR žáků a kadetů hostí Slavkov
Národní mistrovství ČR žáků a kadetů hostí Slavkov

01.07.2024 | O letošní individuální tituly národních mistrů ve hře na rány se mladí golfisté a golfistky z kategorií žáci a kadeti (U14 a U16) utkají od středy 3. července do pátku 5. července na hřišti Austerlitz Golf Resortu ve Slavkově. ...

Mistrovství ČR družstev chlapců do 18 let ovládl ...
Mistrovství ČR družstev chlapců do 18 let ovládl ...

24.09.2023 | Poslední letošní finále družstev se odehrálo na hřišti Svobodné Hamry. Na Mistrovství ČR družstev chlapců do 18 let zvítězili hráči z Albatross Golf Clubu Praha, kteří si ve finálovém boji poradili se zástupci RGA Greensgate.

MČR družstev: Dvě zlata pro Hodkovičky, třetí ...
MČR družstev: Dvě zlata pro Hodkovičky, třetí ...

20.08.2020 | Golf Club Hodkovičky slaví dva tituly z právě ukončeného šampionátu mládežnických družstev, jedno zlato veze domů Beskydský Golfový Klub. Třídenní boje vyvrcholily dnes v Beřovicích.

Závěrečný díl NGTM zná své vítěze
Závěrečný díl NGTM zná své vítěze

22.09.2019 | Turnajem Masters vyvrcholila dnes v Sokolově Národní Golfová Tour Mládeže pod záštitou předsedy ČOV pro hráče od 7 do 16 let. Jejími posledními vítězi se stali Louis Klein, Kristina Lebová, Jakub Hejlek, Sofie Hlinomazová, David Tomi a Kamila Handrychová.

Závěr NGTM odstartoval, finále slibuje dramatické ...
Závěr NGTM odstartoval, finále slibuje dramatické ...

21.09.2019 | Závěrečné Masters série NGTM pro děti ve věku od 7 do 16 let odstartovalo dnes v Sokolově. V žádné kategorii nedokázali vedoucí hráči utéct svým soupeřům na větší rozdíl, a tak poslední den slibuje dramatické souboje. Nejlepší výkony dne (75) zahráli čtyři hráči a hráčky.

Finále Národní Golfové Tour Mládeže přivítá Sokolov
Finále Národní Golfové Tour Mládeže přivítá Sokolov

20.09.2019 | Závěr sezóny Národní Golfové Tour Mládeže pod záštitou předsedy ČOV vyvrcholí v západních Čechách. Na poslední turnaj Masters je přihlášeno 84 hráčů a hráček ve věku od 7 do 16 let.

Konečné tabulky soutěží družstev ČGF za rok 2019
Konečné tabulky soutěží družstev ČGF za rok 2019

16.09.2019 | Po skončení extraligy byly uzavřeny všechny letošní domácí soutěže družstev v kategorii mužů a žen, ale také mládeže. Jasno je o nových šampiónech, o sestupujících a postupujících v extralize i dalších soutěží až po nejnižší.

MČR družstev ovládl Beskydský GK ve dvou kategoriích ...
MČR družstev ovládl Beskydský GK ve dvou kategoriích ...

22.08.2019 | Třídenní boje na Čeladné přinesly jména vítězů ve třech týmových šampionátech. Beskydský Golfový Klub ovládl mistrovství družstev dívek do 18 let a smíšených družstev žáků do 14 let. Třetí titul mezi chlapci do 18 let získal Golf Club Hodkovičky...

Reklama
Banner
X HCP HCP

HráčPřihlásit zde