Česká golfová federace

Aktuality

Pohár klubů v Beřovicích odstartovali nejlépe Plzeňští

Pohár klubů v Beřovicích odstartovali nejlépe Plzeňští

Klára Kuchařová, Úterý 13. srpna 2019

Jednokolovou kvalifikaci na rány na začátek Poháru klubů zvládli nejlépe hráči Greensgate Golf Clubu, nejlepší individuální výsledek zapisoval Dan Hlaváček (65). Od středy na mistrovství ČR družstev do 16 let začnou boje o medaile, hrát se bude již výhradně na jamky.

V Beřovicích se dnes rozehrálo Mistrovství ČR smíšených družstev mládeže do 16 let - Pohár klubů a v jednokolové kvalifikaci na rány padaly skvělé výsledky. Na prvním místě se umístili dorostenky a dorostenci z Greensgate Golf Clubu, kterým se týmově zapisovaly dvě rány pod par (358).

O pouhou jedinou ránu za nimi skončili mladí reprezentanti Beskydského Golfového Klubu (359), na děleném třetím místě pak hráči Golf Clubu Hodkovičky Golf & Country Clubu Svobodné Hamry (oba 368). 

Svému týmu nejvíce pomohl Dan Hlaváček (Greensgate), který se dostal hluboko do červených čísel až na skóre -7 (65). Druhý nejlepší výsledek za 68 zapisovala dvojice z Ropice - Matěj Bača Denisa Vodičková (oba -4). V paru a lepším výsledku obešlo beřovickou osmnáctku celkem čtrnáct hráčů!

"Protože tu hrají i hráči s vyššími handicapy, byly dnešní pin pozice lehčí. Ti nejlepší hráči toho využili, a proto i padlo tolik skvělých výsledků," vysvětluje si dnešní výborné skóre hlavní rozhodčí šampionátu Vítězslav Štrouf"Hřiště je v těchto dnech zelenější hlavně díky nedávným dešťům. Greeny jsou sice více mokré, takže při počtu takřka 100 hráčů je to trochu problém v odpoledních flightech, ale na výsledcích se to nepodepsalo."

Ve středu začíná jamková část šampionátu, čtvrtfinále bývá klíčem k úspěchu. Čtyři nejúspěšnější týmy čeká v dalších dnech přímý boj o medaile.

Pavouk

Časový plán

FOTO Zdeněk Sluka

Datum: Úterý 13. srpna 2019
Všechny články autora

Související články

Závěrečný díl NGTM zná své vítěze
Závěrečný díl NGTM zná své vítěze

22.09.2019 | Turnajem Masters vyvrcholila dnes v Sokolově Národní Golfová Tour Mládeže pod záštitou předsedy ČOV pro hráče od 7 do 16 let. Jejími posledními vítězi se stali Louis Klein, Kristina Lebová, Jakub Hejlek, Sofie Hlinomazová, David Tomi a Kamila Handrychová.

Závěr NGTM odstartoval, finále slibuje dramatické ...
Závěr NGTM odstartoval, finále slibuje dramatické ...

21.09.2019 | Závěrečné Masters série NGTM pro děti ve věku od 7 do 16 let odstartovalo dnes v Sokolově. V žádné kategorii nedokázali vedoucí hráči utéct svým soupeřům na větší rozdíl, a tak poslední den slibuje dramatické souboje. Nejlepší výkony dne (75) zahráli čtyři hráči a hráčky.

Finále Národní Golfové Tour Mládeže přivítá Sokolov
Finále Národní Golfové Tour Mládeže přivítá Sokolov

20.09.2019 | Závěr sezóny Národní Golfové Tour Mládeže pod záštitou předsedy ČOV vyvrcholí v západních Čechách. Na poslední turnaj Masters je přihlášeno 84 hráčů a hráček ve věku od 7 do 16 let.

Konečné tabulky soutěží družstev ČGF za rok 2019
Konečné tabulky soutěží družstev ČGF za rok 2019

16.09.2019 | Po skončení extraligy byly uzavřeny všechny letošní domácí soutěže družstev v kategorii mužů a žen, ale také mládeže. Jasno je o nových šampiónech, o sestupujících a postupujících v extralize i dalších soutěží až po nejnižší.

MČR družstev ovládl Beskydský GK ve dvou kategoriích ...
MČR družstev ovládl Beskydský GK ve dvou kategoriích ...

22.08.2019 | Třídenní boje na Čeladné přinesly jména vítězů ve třech týmových šampionátech. Beskydský Golfový Klub ovládl mistrovství družstev dívek do 18 let a smíšených družstev žáků do 14 let. Třetí titul mezi chlapci do 18 let získal Golf Club Hodkovičky...

MČR družstev do 14 a 18 let jdou do finále
MČR družstev do 14 a 18 let jdou do finále

21.08.2019 | Na Čeladné už znají jména týmů pro finále MČR družstev dívek i chlapců do 18 let. O titul budou bojovat dívky GC Brno a Beskydský GK, mezi chlapci si to rozdají GC Hodkovičky a GC Brno. V MČR žáků do 14 let jsou ve vedení hráči Beskydského GK.

Odstartovaly boje o tituly mistrů ČR družstev ...
Odstartovaly boje o tituly mistrů ČR družstev ...

20.08.2019 | Deštivým dnem započala na Čeladné tři mládežnická mistrovství družstev. V kategoriích smíšených družstev do 14 let byla rozehrána soutěž na rány. V soutěžích chlapců a družstev dívek do 18 let známe semifinalisty letošního ročníku, který se hraje na jamky.

Letošními mistry ČR smíšených družstev do 16 let ...
Letošními mistry ČR smíšených družstev do 16 let ...

16.08.2019 | Velkým překvapením je vítězný tým MČR smíšených družstev do 16 let - Poháru klubů. Hráči z G&CC Svobodné Hamry dnes zdolali své soupeře z GC Hodkovičky, na třetím místě se umístilo družstvo z GC Brno.

Reklama
Banner