Česká golfová federace

Aktuality

Kšírovka ukázala možnosti, Den Bav se golfem se stěhuje do Hradce Králové

Kšírovka ukázala možnosti, Den Bav se golfem se stěhuje do Hradce Králové

Petr Halaburda, Čtvrtek 23. května 2019

Na dvě stovky zájemců o golf vyrazilo na premiérový Den Bav se golfem, který viděla 27. dubna brněnská Kšírovka. Ani chladné počasí nepokazilo bohatý program, který pro ně pořadatelé připravili. Na obdobnou akci se nyní mohou těšit v Hradci Králové, kam můžete v sobotu přivést i golfové začátečníky.

Dostanou možnost vyzkoušet si nový sport zdarma a ještě si u toho zasoutěžit. Ale pamatováno bude samozřejmě na aktivní golfisty. Co si můžete od Dne Bav se golfem slibovat? Bude toho opravdu hodně, protože program začíná už v 8:00. Počítáno je jak s úplnými začátečníky, tak s těmi, kteří už aktivně hrají – v jejich případě je nachystán turnaj na šest jamek. Hrát se bude o VIP vstupenky na D+D Real Czech Masters na Albatrossu.

Bohaté vyžití je připraveno pro děti, soutěže o hodnotné ceny chystají partneři akce, chystá se golfová exhibice s ukázkou hry. Golfovou sobotu můžete spojit i s cyklistickým výletem, start a také cíl trasy bude u hřiště.

Připravena bude instruktorka jógy, pro děti bude k dispozici skákací hrad, malování na obličej a také trampolína. Nachystány jsou slevy pro vstup na Bílou věž, 200 návštěvníků s kartou Bav se golfem obdrží jednorázové vstupenky od Rozhledny Milíř atd.

Na webu platformy Bav se golfem naleznete jak podrobný PROGRAM celé hradecké akce, tak i spousty dalších. Třeba celé řady dalších akcí, které pořádají resorty po celé republice v rámci jak Women’s Golf Day (4. června), tak během celého června, který bude letos na českých hřištích věnován ženskému golfu.

Datum: Čtvrtek 23. května 2019
Všechny články autora

Související články

Golf prázdninami neskončil, Evropský týden sportu ...
Golf prázdninami neskončil, Evropský týden sportu ...

11.09.2019 | Závěr meteorologického léta nebyl tečkou za golfovými aktivitami. Návratem do školních lavic se znovu rozjela činnost golfových kroužků a opět se zvýšil počet aktivit golfových zařízení, která připravují nové akce včetně blížícího se Evropského týdne sportu.

Golf Circus jde znovu do boje: Na Slovensku chce ...
Golf Circus jde znovu do boje: Na Slovensku chce ...

31.08.2019 | Golf Circus jde znovu do akce! Na dobytí dalšího rekordu se chystá dvojice popularizátorů golfu - herci Pavel Nečas a David Suchařípa chtějí obejít všech 24 hřišť na Slovensku za pouhých dvanáct dnů… Startují dnes ráno.

Na Albatrossu se odehrálo finále turnaje škol ...
Na Albatrossu se odehrálo finále turnaje škol ...

17.08.2019 | Vítězem finálového turnaje SNAG/ČGF 2019 se opět stali hráči z akademie Děti hrají golf z Ropice. Na druhém místě skončila Hluboká nad Vltavou a bronz odvážejí na ZŠ 1. máje Hranice. Po vyhlášení se děti zúčastnily kliniky na drivingu s předními českými hráči.

Den Bav se golfem na Czech Masters
Den Bav se golfem na Czech Masters

14.08.2019 | Již ve čtvrtek vypukne největší golfový svátek v Česku a zóna Bav se golfem ani tentokrát nebude chybět. Kromě špičkového profesionálního golfu si všichni mohou golf vyzkoušet a každý den si zasoutěžit o nejrůznější ceny. Registrací do této platformy získate vstupenku na turnaj zdarma.

Olympiáda dětí a mládeže: Aktivní sportovci našli ...
Olympiáda dětí a mládeže: Aktivní sportovci našli ...

01.07.2019 | Stejně jako před dvěma lety i letos byl golf pořádně vidět během Olympiády dětí a mládeže (ODM), která se uskutečnila v Liberci. Golf nebyl soutěžním sportem, ale o to více aktivních sportovců z jiných disciplín vyzkoušelo svoje první golfové švihy v prostoru, které pro ně připravila ČGF.

Startuje červen věnovaný ženskému golfu
Startuje červen věnovaný ženskému golfu

31.05.2019 | Přes 40 subjektů se přihlásilo k Women’s Golf Day, který se uskuteční v úterý 4. června. Letos nebudou akce jako v minulých letech časově omezeny na jeden den. ČGF věnuje ženskému golfu premiérově celý červen - pod sloganem „Přebarvíme červen na růžovo“ budou akce rozprostřeny do celého měsíce.

Historicky první Den Bav se golfem viděla brněnská ...
Historicky první Den Bav se golfem viděla brněnská ...

28.04.2019 | Na dvě stovky zájemců dorazilo na historicky první Den Bav se golfem, který se uskutečnil v sobotu 27. dubna v brněnské Kšírovce. Byla to premiéra nového formátu akcí pro veřejnost, který představila Česká golfová federace.

Platforma Bav se golfem odstartovala před rokem
Platforma Bav se golfem odstartovala před rokem

26.03.2019 | Právě rok od svého startu má za sebou platforma Bav se golfem. Za první rok své činnosti se stačila zapsat do povědomí jako nejjednodušší možnost, jak se dostat ke golfu a orientovat se v novém prostředí. Platforma se stala moderním marketingovým nástrojem, do kterého se přidávají další hřiště.

Reklama
Banner