Česká golfová federace

Aktuality

Kšírovka ukázala možnosti, Den Bav se golfem se stěhuje do Hradce Králové

Kšírovka ukázala možnosti, Den Bav se golfem se stěhuje do Hradce Králové

Petr Halaburda, Čtvrtek 23. května 2019

Na dvě stovky zájemců o golf vyrazilo na premiérový Den Bav se golfem, který viděla 27. dubna brněnská Kšírovka. Ani chladné počasí nepokazilo bohatý program, který pro ně pořadatelé připravili. Na obdobnou akci se nyní mohou těšit v Hradci Králové, kam můžete v sobotu přivést i golfové začátečníky.

Dostanou možnost vyzkoušet si nový sport zdarma a ještě si u toho zasoutěžit. Ale pamatováno bude samozřejmě na aktivní golfisty. Co si můžete od Dne Bav se golfem slibovat? Bude toho opravdu hodně, protože program začíná už v 8:00. Počítáno je jak s úplnými začátečníky, tak s těmi, kteří už aktivně hrají – v jejich případě je nachystán turnaj na šest jamek. Hrát se bude o VIP vstupenky na D+D Real Czech Masters na Albatrossu.

Bohaté vyžití je připraveno pro děti, soutěže o hodnotné ceny chystají partneři akce, chystá se golfová exhibice s ukázkou hry. Golfovou sobotu můžete spojit i s cyklistickým výletem, start a také cíl trasy bude u hřiště.

Připravena bude instruktorka jógy, pro děti bude k dispozici skákací hrad, malování na obličej a také trampolína. Nachystány jsou slevy pro vstup na Bílou věž, 200 návštěvníků s kartou Bav se golfem obdrží jednorázové vstupenky od Rozhledny Milíř atd.

Na webu platformy Bav se golfem naleznete jak podrobný PROGRAM celé hradecké akce, tak i spousty dalších. Třeba celé řady dalších akcí, které pořádají resorty po celé republice v rámci jak Women’s Golf Day (4. června), tak během celého června, který bude letos na českých hřištích věnován ženskému golfu.

Datum: Čtvrtek 23. května 2019
Všechny články autora

Související články

Startuje červen věnovaný ženskému golfu
Startuje červen věnovaný ženskému golfu

31.05.2019 | Přes 40 subjektů se přihlásilo k Women’s Golf Day, který se uskuteční v úterý 4. června. Letos nebudou akce jako v minulých letech časově omezeny na jeden den. ČGF věnuje ženskému golfu premiérově celý červen - pod sloganem „Přebarvíme červen na růžovo“ budou akce rozprostřeny do celého měsíce.

Historicky první Den Bav se golfem viděla brněnská ...
Historicky první Den Bav se golfem viděla brněnská ...

28.04.2019 | Na dvě stovky zájemců dorazilo na historicky první Den Bav se golfem, který se uskutečnil v sobotu 27. dubna v brněnské Kšírovce. Byla to premiéra nového formátu akcí pro veřejnost, který představila Česká golfová federace.

Platforma Bav se golfem odstartovala před rokem
Platforma Bav se golfem odstartovala před rokem

26.03.2019 | Právě rok od svého startu má za sebou platforma Bav se golfem. Za první rok své činnosti se stačila zapsat do povědomí jako nejjednodušší možnost, jak se dostat ke golfu a orientovat se v novém prostředí. Platforma se stala moderním marketingovým nástrojem, do kterého se přidávají další hřiště.

Registrace do Women’s Golf Day pro kluby a hřiště ...
Registrace do Women’s Golf Day pro kluby a hřiště ...

15.02.2019 | Stejně jako v předchozích dvou letech také letos bude Česká golfová federace podporovat akce, kterou budou spojeny s akcí Women’s Golf Day. Registrace do celosvětové sítě je pro kluby a hřiště zpoplatněna, ale do konce února je ZDARMA.

Golf se představí na veletrhu Go v Brně
Golf se představí na veletrhu Go v Brně

11.01.2019 | Golf nikdy nespí! A platí to i v době, kdy je takřka celá země pod sněhovou pokrývkou. Přesvědčit se o tom budou mít možnost návštěvníci Mezinárodního veletrhu Go (17.-20. ledna), který se uskuteční na Brněnském výstavišti.

Johny Machette chce ukázat, že golf je sportem ...
Johny Machette chce ukázat, že golf je sportem ...

08.01.2019 | K nové platformě Bav se golfem se připojil v minulém roce i český YouTuber Johny Machette. A nejenže se připojil, sám golfu dokonale propadl a jako vzor táhne na česká hřiště své příznivce. Jeho golfová videa tak přitáhla i ty, kteří dosud o golfu mnoho nevěděli.

Statistiky ČGF za rok 2018: Český golf znovu omládl, ...
Statistiky ČGF za rok 2018: Český golf znovu omládl, ...

21.12.2018 | Souhrnné statistiky České golfové federace za rok 2018 vesměs kopírují dvanáct měsíců staré údaje: Počet registrovaných hráčů se sice mírně snížil, ale potěšitelné je, že stejně jako před rokem přibylo mladých golfistů v kategoriích do 18 i 21 let. ...

Golf Circus Drive – nová golfová tradice?
Golf Circus Drive – nová golfová tradice?

11.10.2018 | Před rokem se soutěž Golf Circus Drive hledající nejdelší golfovou ránu představila poprvé ještě v indooru, letos už měla premiéru na drivingu Kunětické Hory. A protože se vydařila, od příštího roku by mohla být pořádána jako český šampionát.

Reklama
Banner
X Kluby Kluby Akční nabídky