Česká golfová federace

Aktuality

Mistrovské tituly družstev do 14 a 18 let slaví Beskydský Golfový Klub, Greensgate a Karlovy Vary

Mistrovské tituly družstev do 14 a 18 let slaví Beskydský Golfový Klub, Greensgate a Karlovy Vary

Jonáš Mencl, Čtvrtek 23. srpna 2018

Na mistrovství družstev do 14 a 18 let v Telči je dobojováno. Beskydský Golfový Klub obhájil prvenství z loňského roku ve smíšených družstev do 14 let, šampionát družstev chlapců do 18 let ovládl Greensgate Golf Club, mezi dívkami vyhrály Karlovy Vary.

Smíšená družstva do 14 let: Dominance Beskydského Golfového Klubu

Zcela suverénně opanoval šampionát družstev do 14 let klub z Beskyd. Za tři kola nadělili jeho hráči druhému v pořadí 62 ran. Stříbro odváží Golf Club Olomouc, bronz Golf Club Mstětice. Beskydský Golfový Klub obhájil vítězství z loňska. Denisa Vodičková navíc ovládla i pořadí jednotlivců, o čtyři údery zvítězila před Jakubem Jandou a o osm před Klárou Hurtovou.

Dívky do 18 let: Karlovy Vary slaví zlato 

Před finálovým kolem šampionátu dívčích družstev bylo ve vedení družstvo z Hodkoviček, po třetím kole už to neplatilo. Dívky Karlových Varů zvládly lépe závěrečnou rundu a o sedm ran přemohly pražské rivalky. Bronz putuje rovněž do Prahy, třetí skončily hráčky Erpetu. Výsledkem kola byl výkon Michaely Markové, která zahrála 68 ran, její tým (Olomouc) obsadil osmé místo.

Chlapci do 18 let: Greensgate po loňské hořké porážce slaví letos sladké vítězství

Loni skončili o ránu druzí, letos si z mistrovství odvážejí hráči Greensgate Golf Clubu medaili nejcennější. Ve finálovém kole si chlapci ze západních Čech pohlídali náskok a před Beskydským Golfovým Klubem triumfovali o 16 ran. Třetí skončili hráči Hodkoviček. Z turnaje odstoupil GC Austerlitz po střevních potížích, které tým zasáhly v průběhu turnaje. Kolo dne v této kategorii předvedl Ondřej Němec, zahrál 68 ran. V jednotlivcích vyhrál Kryštof Strýček (+1).

Výsledky - Smíšená družstva do 14 let

Výsledky - Chlapci do 18 let

Výsledky - Dívky do 18 let

Autor: Jonáš Mencl 
Datum: Čtvrtek 23. srpna 2018
Všechny články autora

Související články

MČR družstev: Dvě zlata pro Hodkovičky, třetí ...
MČR družstev: Dvě zlata pro Hodkovičky, třetí ...

20.08.2020 | Golf Club Hodkovičky slaví dva tituly z právě ukončeného šampionátu mládežnických družstev, jedno zlato veze domů Beskydský Golfový Klub. Třídenní boje vyvrcholily dnes v Beřovicích.

Závěrečný díl NGTM zná své vítěze
Závěrečný díl NGTM zná své vítěze

22.09.2019 | Turnajem Masters vyvrcholila dnes v Sokolově Národní Golfová Tour Mládeže pod záštitou předsedy ČOV pro hráče od 7 do 16 let. Jejími posledními vítězi se stali Louis Klein, Kristina Lebová, Jakub Hejlek, Sofie Hlinomazová, David Tomi a Kamila Handrychová.

Závěr NGTM odstartoval, finále slibuje dramatické ...
Závěr NGTM odstartoval, finále slibuje dramatické ...

21.09.2019 | Závěrečné Masters série NGTM pro děti ve věku od 7 do 16 let odstartovalo dnes v Sokolově. V žádné kategorii nedokázali vedoucí hráči utéct svým soupeřům na větší rozdíl, a tak poslední den slibuje dramatické souboje. Nejlepší výkony dne (75) zahráli čtyři hráči a hráčky.

Finále Národní Golfové Tour Mládeže přivítá Sokolov
Finále Národní Golfové Tour Mládeže přivítá Sokolov

20.09.2019 | Závěr sezóny Národní Golfové Tour Mládeže pod záštitou předsedy ČOV vyvrcholí v západních Čechách. Na poslední turnaj Masters je přihlášeno 84 hráčů a hráček ve věku od 7 do 16 let.

Konečné tabulky soutěží družstev ČGF za rok 2019
Konečné tabulky soutěží družstev ČGF za rok 2019

16.09.2019 | Po skončení extraligy byly uzavřeny všechny letošní domácí soutěže družstev v kategorii mužů a žen, ale také mládeže. Jasno je o nových šampiónech, o sestupujících a postupujících v extralize i dalších soutěží až po nejnižší.

MČR družstev ovládl Beskydský GK ve dvou kategoriích ...
MČR družstev ovládl Beskydský GK ve dvou kategoriích ...

22.08.2019 | Třídenní boje na Čeladné přinesly jména vítězů ve třech týmových šampionátech. Beskydský Golfový Klub ovládl mistrovství družstev dívek do 18 let a smíšených družstev žáků do 14 let. Třetí titul mezi chlapci do 18 let získal Golf Club Hodkovičky...

MČR družstev do 14 a 18 let jdou do finále
MČR družstev do 14 a 18 let jdou do finále

21.08.2019 | Na Čeladné už znají jména týmů pro finále MČR družstev dívek i chlapců do 18 let. O titul budou bojovat dívky GC Brno a Beskydský GK, mezi chlapci si to rozdají GC Hodkovičky a GC Brno. V MČR žáků do 14 let jsou ve vedení hráči Beskydského GK.

Odstartovaly boje o tituly mistrů ČR družstev ...
Odstartovaly boje o tituly mistrů ČR družstev ...

20.08.2019 | Deštivým dnem započala na Čeladné tři mládežnická mistrovství družstev. V kategoriích smíšených družstev do 14 let byla rozehrána soutěž na rány. V soutěžích chlapců a družstev dívek do 18 let známe semifinalisty letošního ročníku, který se hraje na jamky.

Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP