Česká golfová federace

MISTROVSTVÍ KLUBU SOGCC NA RÁNY 2018

Základní informace

Zkrácený název
MISTROVSTVÍ KLUBU SOGCC
Pořadatel
Sokrates Golf & Country Club
Spolupořadatel
Hřiště
Kořenec
Hlavní rozhodčí
KAVÍN Aleš
Rozhodčí
ZELINKA Josef, DAUL Tomáš, ŠTEFL Vlastimil, MIKULÁŠEK Josef
Ředitel soutěže
Pavel Vlacil, prezident SOGCC
Soutěžní výbor
STK

Termín

Datum a čas zahájení
08. 09. 2018 | 08:30
Datum a čas ukončení
09. 09. 2018 | 16:00
Počet kol
2
Způsob startu
POSTUPNÝ START Z JAMKY Č. 1 od 8:30 hod. a bude se startovat dle HCP (junioři a senioři budou zařazeni do startovní listiny mezi "dospěláky"). V neděli (2.kolo) se bude startovat v obráceném pořadí dle dosaženého počtu ran v 1. kole (junioři i senioři budou zařazeni do startovní listiny mezi "dospěláky").

Přihlášení

Datum a čas podání přihlášky
28. 08. 2018 | 10:00
Datum a čas uzávěrky přihlášek
07. 09. 2018 | 16:00
Minimální počet přihlášených
Ne
Kapacita
85
Způsob registrace
na serveru ČGF, na recepci SOGCC (516 467 504)

Pravidla a podmínky

Povolení měřicích zařízení
Ano
Zákaz dopravy (buggy apod.)
Ano
Ceny odpovídají amatérskému statusu
Ano

Poplatky

Poplatky
startovné 400 Kč/dospělí na jedno kolo nebo 700Kč/dospělí na obě kola startovné 200 Kč/junioři do 15 let na jedno kolo nebo 300Kč/junioři do 15 let na obě kola startovné na obě kola je nutné uhradit hned první den při registraci; ten, kdo nebude mít zaplacené startovné na neděli, nebude zařazen do startovní listiny pro druhé kolo; startovné se nevrací.
Úhrada nákladů

Ostatní

Popis
Podmínky
Sokrates Golf & Country Club vypisuje v roce 2018 pro své řádné členy Mistrovství klubu na rány v kategorii muži/ženy, současně Juniorské mistrovství klubu na rány v kategorii junioři/juniorky a současně Seniorské mistrovství klubu na rány v kategorii senioři/seniorky. Hraje se podle platných golfových pravidel, soutěžního řádu ČGF, místních pravidel a platných dodatků. Přednostní právo účasti v turnaji mají členové SOGCC s HCP 0-36, ostatní zájemci mohou doplnit zbývající kapacitu turnaje. Z vypsaných kategorií budou po uzávěrce přihlášek roční členové SOGCC přeřazeni do kategorie "VEŘEJNÁ". Caddy je povolen ve všech kategoriích. Měřící zařízení je povoleno. Nesmí měřit jiné hodnoty než je vzdálenost (např. sklon, teplota,...). Všichni junioři do 18ti let budou zařazeni do juniorského turnaje, ale jejich výsledky budou automaticky započítány i do “velkého” mistrovství SOGCC. Současně všichni senioři nad 50 let budou zařazeni do seniorského turnaje, ale jejich výsledky budou automaticky započítány i do "velkého" mistrovství SOGCC.
Ceny
Hráč s nejnižím dosaženým skóre získá od cestovní kanceláře S-Guide, s.r.o. (www.golfove-cesty.cz) poukaz na golfový pobyt v bulharském golfovém resortu BlacSeaRama. Vítěz soutěže na rány získává právo používat titul MISTR/MISTRYNĚ KLUBU NA RÁNY 2018 před jménem a akademickým titulem. Dále vítěz získává green fee ZDARMA na rok 2019. V kategorii junioři/juniorky získává vítěz soutěže na rány právo používat titul JUNIORSKÝ MISTR/JUNIORSKÁ MISTRYNĚ KLUBU NA RÁNY 2018 před jménem. Dále vítěz získává green fee ZDARMA na rok 2019. V kategorii senioři/seniorky získává vítěz soutěže na rány právo používat titul SENIORSKÝ MISTR/SENIORSKÁ MISTRYNĚ KLUBU NA RÁNY 2018 před jménem. Dále vítěz získává green fee ZDARMA na rok 2019. SOGCC věnuje ceny do všech kategorií vypsaných v rámci mistrovství klubu. Dále bude vyhlášen a oceněn vítěz kategorie "veřejná". Současně budou vyhlášeni a oceněni nejlepší hráč/hráčka na rány s vyrovnáním a hráč/hráčka s nejvyšším počtem netto stablefordových bodů v součtu za oba hrací dny.
Vítězství
O titul MISTR/MISTRYNĚ KLUBU NA RÁNY 2018 ve všech kategoriích se mohou ucházet pouze řádní členové Sokrates Golf & Country Clubu s domovským členstvím.
Poznámka
Stravování
Snídaňový raut, obědové menu po hře, občerstvení během hry (pouze nealkoholické nápoje).

Seznam příloh

Odpaliště

Odpaliště
HCP od
HCP do
Věk od
Věk do
Pohlaví
1. kolo
YELLOW +9,0 54 0 100
Muži
RED +9,0 54 0 100
Ženy
2. kolo
RED +9,0 54 0 100
Ženy
YELLOW +9,0 54 0 100
Muži

Kategorie

Název
Hrací systém
Hra s HCP
S úpravou
MUŽI 0-36 SOGCC na rány bez vyrovnání (hlavní) Na rány
Ne
Ano
ŽENY 0-36 SOGCC na rány bez vyrovnání (hlavní) Na rány
Ne
Ano
JUNIOŘI - 0-54 SOGCC na rány bez vyrovnání Na rány
Ne
Ano
JUNIORKY - 0-54 SOGCC na rány bez vyrovnání Na rány
Ne
Ano
SENIOŘI - 0-54 SOGCC na rány bez vyrovnání Na rány
Ne
Ano
SENIORKY - 0-54 SOGCC na rány bez vyrovnání Na rány
Ne
Ano
Veřejná 0 - 54 STABLEFORD Stableford
Ano
Ano
statistika1 Na rány
Ne
Ne
statistika2 Stableford
Ne
Ne
statistika3 Stableford
Ano
Ne
statistika 4 Na rány
Ano
Ne
Reklama
NHGNHG
NHG