Česká golfová federace

Let´s Golf CLASSIC 2018

Základní informace

Zkrácený název
Let´s Golf CLASSIC 2018
Pořadatel
Sokrates Golf & Country Club
Spolupořadatel
Sport Media
Hřiště
Kořenec
Hlavní rozhodčí
ŠTEFL Vlastimil
Rozhodčí
Ředitel soutěže
Prima Miroslav
Soutěžní výbor
Prima Miroslav, rozhodčí, recepční

Termín

Datum a čas zahájení
08. 05. 2018 | 09:00
Datum a čas ukončení
08. 05. 2018 | 15:00
Počet kol
1
Způsob startu
Postupný od 9:00 hodin od jamky č.1

Přihlášení

Datum a čas podání přihlášky
23. 02. 2018 | 00:00
Datum a čas uzávěrky přihlášek
07. 05. 2018 | 18:00
Minimální počet přihlášených
15
Kapacita
30
Způsob registrace
Přihlášky na jednotlivé turnaje lze provádět přes www.cgf.cz,www.skga.sk nebo přes recepci klubu na tel. č. 516 467 504. Uzávěrka přihlášek je jeden den před konáním turnaje v 18:00 hod. Pro případné přihlášky a odhlášky po uzávěrce přihlášek kontaktujte prosím recepci.

Pravidla a podmínky

Povolení měřicích zařízení
Ano
Zákaz dopravy (buggy apod.)
Ano
Ceny odpovídají amatérskému statusu
Ano

Poplatky

Poplatky
NEČLENOVÉ SGCC startovné 399 Kč + 1000 Kč green fee, ROČNÍ ČLENOVÉ SGCC startovné 399 Kč + 700 Kč green fee, ČLENOVÉ SGCC startovné 399 Kč. Slevy se nesčítají.
Úhrada nákladů
Green fee kartou nebo v hotovosti, startovné v hotovosti

Ostatní

Popis
Podmínky
Série Let´s Golf 2018 je určena všem amatérským hráčům s HCP 0 až 54. Turnaje se mohou zúčastnit i hráči s HCP lepším, jak 0, avšak bez nároku na výhru a umístění v hlavních kategoriích. Turnaje se hrají podle Pravidel golfu, podle Soutěžního řádu České golfové federace, místních pravidel hřiště. Používání měřících přístrojů je povoleno, je-li dodrženo tempo hry. Hráči jsou povinni dodržovat časový limit pro hru, který činí pro tento turnaj 5 hodin. Startovní listina bude uveřejněna den před konáním turnaje obvykle v 18:00 hod. Sestavení startovní listiny je plně v kompetenci příslušného klubu. Změny v již zveřejněné oficiální startovní listině má právo provádět pouze Soutěžní výbor a to zejména z důvodu zachování regulérnosti a plynulosti soutěže (např. z důvodu odhlášení hráče po uzávěrce přihlášek apod.). Prosíme všechny hráče, aby tato pravidla respektovali. Klubu jde zejména o zachování potřebného tempa hry, účastníkům turnaje pak o klidnou a komfortní hru. Hráči startují na vlastní náklady a nebezpečí. Všechna práva vyhrazena.
Ceny
Odměněni budou vždy první tři hráči v každé z vypsaných kategorií. Pro vítěze máme připraveny hodnotné ceny od partnerů série firem Sonberk a Srixon, volná fee a startovné na turnaje Let´s Golf 2018 a další ceny od partnerů. Vložené soutěže: hráč s nejnižším počtem úderů, nejlepší žena netto a na závěr každého turnaje již tradičně tombola! V průběhu sezóny hrajeme také o týdenní pronájem golfové vily pro 6 osob ve španělském Sotogrande a další stovky cen od partnerů. Aktuální informace na www.letsgolf.cz.
Vítězství
Nejvyšší součet brutto a netto stablefordových bodů v každé z vypsaných kategorií. Za umístění v jednotlivých kategoriích jsou hráčům udělovány žebříčkové body (podrobněji na stránkách www.letsgolf.cz/pravidla). Počty kategorií jsou stanoveny na základě počtu hráčů v turnaji - do 25 hráčů 1 kategorie, 26 až 60 hráčů 2 kategorie, nad 60 hráčů 3 kategorie. Pořadatel má právo upravit kategorie dle skutečně přihlášených hráčů v době uzávěrky a to jak co do počtu tak i co do HCP rozmezí. Výsledky se započítávají do celkového hodnocení série Let´s Golf 2018. Program celé série včetně systému hodnocení a aktuálních výsledků na www.letsgolf.cz.
Poznámka
Stravování
Menu po hře.

Seznam příloh

Odpaliště

Odpaliště
HCP od
HCP do
Věk od
Věk do
Pohlaví
1. kolo
RED +9,0 54 0 12
Muži
YELLOW 0 54 13 100
Muži
RED +8,0 54 0 100
Ženy

Kategorie

Název
Hrací systém
Hra s HCP
S úpravou
Společná 0 - 54 Stableford
Ne
Ano
Nejlepší hráč na rány Na rány
Ne
Ano
Nejlepší žena Netto Stableford
Ano
Ano
Reklama
PUPU
PU