Česká golfová federace

SKI-GOLF

Základní informace

Zkrácený název
SKI-GOLF
Pořadatel
Golf Club Hostivař
Spolupořadatel
Hřiště
Hostivař
Hlavní rozhodčí
ŠONKA Jan
Rozhodčí
Ředitel soutěže
FULÍN Pavel
Soutěžní výbor
Pavel Fulín, Andrea Šimková, Jan Šonka

Termín

Datum a čas zahájení
20. 04. 2018 | 11:00
Datum a čas ukončení
20. 04. 2018 | 14:50
Počet kol
1
Způsob startu
Postupný start od 11:00.

Přihlášení

Datum a čas podání přihlášky
Datum a čas uzávěrky přihlášek
Minimální počet přihlášených
Ne
Kapacita
50
Způsob registrace
Startovné ve výši 1500 Kč je potřeba je uhradit v recepci Golf Hostivař, kde účastník vyplní a odevzdá i přihlášku do soutěže.

Pravidla a podmínky

Povolení měřicích zařízení
Ano
Zákaz dopravy (buggy apod.)
Ano
Ceny odpovídají amatérskému statusu
Ano

Poplatky

Poplatky
Startovné ve výši 1500 Kč je potřeba je uhradit v recepci Golf Hostivař, kde účastník vyplní a odevzdá i přihlášku do soutěže
Úhrada nákladů

Ostatní

Popis
Popis a systém soutěže: Jedná se o kombinaci golfu a lyžování. Výsledek je tvořen součtem zahraných ran a času lyžování. Při rovnosti výsledků dvou nebo více účastníků, rozhoduje lepší čas z lyžařského závodu a následně pak skóre dosažené v golfové části mistrovství. Bude-li i potom shoda rozhoduje posledních 6, 3, 2 nebo 1 jamka. Maximální počet účastníků je 50 soutěžících. V případě většího zájmu bude rozhodujícím faktorem pro přijetí hráče do soutěže golfový HCP (budou upřednostněni hráči s nižším HCP). Ostatní přihlášení zájemci budou zařazeni mezi náhradníky. a. Golfový turnaj Hraje se na rány (brutto) bez vyrovnání na 18 jamek. Pro započítání do celkového výsledku se výsledný počet ran násobí dvěma. Hraje se podle platných Pravidel golfu, Soutěžního řádu ČGF a místních pravidel. b. Lyžařský závod Závodí se v obřím slalomu na 1 kolo. Pro započítání do celkového výsledku se výsledný čas násobí dvěma. V případě, že závodník nedokončí lyžařský závod, získává možnost znovu startovat na konci kompletního startovního pole opět dle startovních čísel a budou mu připočteny 2 vteřiny k jeho dosaženému času. Pokud účastník nedokončí závod ani v opravné jízdě, bude mu započten výsledek nejhoršího závodníka v příslušné kategorii plus 2 vteřiny.
Podmínky
Program: Golfový turnaj - pátek 20. 4. 2018, Golf Hostivař, Praha, postupný start od 11:00 Lyžařský závod - neděle 18. 3. 2018 areál SKIMU, Horní Malá Úpa - Pomezní Boudy, sjezdovka Lesní hřeben o délce 1000m, https://www.skimu.cz/ - 9:00 rozprava se závodníky před SKIMU House (poblíž dolní stanice vleku) - cca od 10:00, start závodu V rámci startovného získávají celodenní permanentku, závodníci se tak mohou před startem rozjezdit a užít si lyžování i po závodu. - cca 15:00 ukončení lyžařské části - od 18:00 vyhlášení výsledků a předání věcných cen vítězům vyhlašovaných kategorií se v pivovaru TRAUTENBERK - od 18:30 volný program v pivovaru (exkurze v pivovaru, ochutnávka piva, …) Další informace: Pojištění je plně v kompetenci účastníků SKI-GOLFU a účastník registrací přes internet stvrzuje, že má řádné a platné zdravotní a úrazové pojištění po dobu trvání celého mistrovství SKI-GOLF(včetně tréninkových kol).
Vítězství
Mistr klubu, Mistryně klubu - je vyhlašován nejlepší závodník a závodnice v absolutním pořadí (bez rozlišení kategorií).
Poznámka
Stravování
Ubytování, stravování a parkování není zahrnuto do startovného.

Odpaliště

Odpaliště
HCP od
HCP do
Věk od
Věk do
Pohlaví
1. kolo
YELLOW +9,0 54 0 100
Muži
RED +9,0 54 0 100
Ženy

Kategorie

Název
Hrací systém
Hra s HCP
S úpravou
Společná muži a ženy do 50 let Na rány
Ne
Ne
Společná muži a ženy nad 50 let Na rány
Ne
Ne
Reklama
NHGNHG
NHG