Česká golfová federace

Cross Country 2017

Základní informace

Zkrácený název
Cross Country 2017
Pořadatel
Golf Club Alfrédov
Spolupořadatel
Hřiště
Alfrédov
Hlavní rozhodčí
DOBIÁŠ Josef
Rozhodčí
Ředitel soutěže
Soutěžní výbor

Termín

Datum a čas zahájení
04. 11. 2017 | 10:00
Datum a čas ukončení
04. 11. 2017 | 16:00
Počet kol
1
Způsob startu
ZMĚNA : Zahájení 9:30 , Canon start v 10:00 hodin

Přihlášení

Datum a čas podání přihlášky
25. 10. 2017 | 15:00
Datum a čas uzávěrky přihlášek
03. 11. 2017 | 15:00
Minimální počet přihlášených
20
Kapacita
0
Způsob registrace
Zájemci o turnaj se mohou přihlásit na www.cgf.cz nebo na recepci klubu, nejpozději 1 den před termínem turnaje do 15:00 hod

Pravidla a podmínky

Povolení měřicích zařízení
Ano
Zákaz dopravy (buggy apod.)
Ne
Ceny odpovídají amatérskému statusu
Ano

Poplatky

Poplatky
Zaplacený roční hrací poplatek u hráčů GCAL, nebo uhrazení green fee stejně, jako nečlenové GCAL. Možno uplatnit vouchery vydané GCAL.
Úhrada nákladů
Vklad (startovné) je 100,-Kč pouze v hotovosti. Green fee 800 Kč lze platit i kartou.

Ostatní

Popis
Pojďte si zahrát zábavný "turnaj Cross Country 2017“. Turnaj je pořádaný GCAL dne 4/11/2017. Je určený členům klubu, ale i dalším hráčům, členům ČGF, kteří splní podmínky dle těchto propozic. Hraje se na rány bez úpravy handicapu. Hřiště je pro tento turnaj upraveno, jednotlivé jamky (odpaliště, hrací pole, jamkoviště) jsou určeny odlišně od stávajících. Některé jamky se budou hrát napříč původními, jiné opačným směrem, než se hraje normálně. Hřiště pro tuto soutěž má 18 jamek a par 71. Plánek hřiště, popis a Score Card pro hráče obdrží každá skupina při startu soutěže. Plánek hřiště a jeho popis naleznete v Seznamu příloh.
Podmínky
Zařazení soutěžících do jednotlivých skupin bude navrženo na základě pořadí, které sestaví server čgf. Změny sestavení skupiny jsou povoleny, tj. skupiny je možno sestavit dle požadavku hráčů Hraje se na rány bez úpravy HCP, podle Pravidel golfu a místních pravidel hřiště Alfrédov. V případě, že soutěžící na některé jamce odehraje již 10 ran a míček stále není dohrán do jamky, je povoleno jamku nedohrát. Do Score Card je pak soutěžícímu zapsán počet ran 10. Muži i ženy hrají ze stejných odpališť.
Ceny
Trofeje pro vítěze v kategorii muži, v kategorii ženy a Nearest to pin na jamce č.17. Vouchery na odběr zboží v prodejně Sympakt Trade s.r.o. pro první tři místa v kategorii muži a ženy. Pozn. Vybraná částka mezi muži a mezi ženami bude rozdělena v poměru 1: 0,6: 0,4 pro vouchery za první, druhé a třetí místo.
Vítězství
Nejnižší počet ran v kategorii muži a v kategorii ženy. Pozn. V případě shodného počtu dosažených ran bude o vítězi rozhodnuto v rozstřelu na jamce č. 9
Poznámka
Stravování
Při prezentaci v recepci před turnajem si bude možno objednat obědové menu po turnaji (výběr ze dvou jídel). Občerstvení do hry a oběd po hře si každý hradí sám. Teplý nápoj (s možností dochucení) je po odehrání 8. jamky v restauraci podáván zdarma.

Seznam příloh

Odpaliště

Odpaliště
HCP od
HCP do
Věk od
Věk do
Pohlaví
1. kolo
RED +9,0 54 0 100
Ženy
YELLOW +9,0 54 0 100
Muži

Kategorie

Název
Hrací systém
Hra s HCP
S úpravou
Muži pro HCP 0 až 54 Na rány
Ano
Ne
Ženy pro HCP 0 až 54 Na rány
Ano
Ne
Reklama
RBRB
RB