Česká golfová federace

Golf.cz Open Tour by Sonberk

Základní informace

Zkrácený název
Golf.cz Open Tour by Sonberk
Pořadatel
Queens Park Golf Club Myštěves
Spolupořadatel
Golf.CZ
Hřiště
Myštěves
Hlavní rozhodčí
BASLER Tomáš
Rozhodčí
Ředitel soutěže
Veronika Nevečeřalová
Soutěžní výbor
Veronika Nevečeřalová

Termín

Datum a čas zahájení
17. 06. 2017 | 10:00
Datum a čas ukončení
17. 06. 2017 | 20:00
Počet kol
1
Způsob startu
Postupný start z jamky č. 1 v 10:00 hod., dle startovní listiny. Žádosti o flight pište na veronika.neveceralova@golf.cz.

Přihlášení

Datum a čas podání přihlášky
11. 06. 2017 | 00:00
Datum a čas uzávěrky přihlášek
16. 06. 2017 | 17:00
Minimální počet přihlášených
8
Kapacita
0
Způsob registrace
Server ČGF.

Pravidla a podmínky

Povolení měřicích zařízení
Ano
Zákaz dopravy (buggy apod.)
Ano
Ceny odpovídají amatérskému statusu
Ano

Poplatky

Poplatky
Cena 1000 Kč/hráč. V ceně svačina do bagu, občerstvení během hry, oběd po hře, poháry, zpracování výsledků a hodnotné ceny. Vítěz celé Tour získá golfový zahraniční zájezd. Členové místního klubu s řádným členstvím a ČGK (v limitu) platí pouze startovné 450 Kč. Vítěz celé Tour získá golfový zahraniční zájezd.
Úhrada nákladů
Pouze v hotovosti.

Ostatní

Popis
Golf.cz Open Tour by Sonberk je otevřená série 10 golfových turnajů po celé České republice. Každý turnaj se hraje na úpravu hendikepu podle platných Pravidel golfu, Soutěžního řádu ČGF, Podmínek soutěží ČGF a Místních pravidel hřiště, vydaných soutěžním výborem pro tuto soutěž. Na turnajích je povolena hra s podporou elektronických přístrojů. Není povoleno použití osobních golfových vozidel, cartů (pouze na zdravotní výjimku). Porušení těchto pravidel je řešeno diskvalifikací.
Podmínky
Zaplacený startovní poplatek, který zahrnuje fee + startovné, HCP 0-54.
Ceny
1. - 3. místo v každé kategorii, Longest Drive, Nearest To The Pin - poháry a hodnotné ceny. Celkem 10 turnajů v rámci Golf.cz Open Tour by Sonberk, 101 turnajů v rámci Golf.cz Open Tour. Vinařství věnuje do turnajů formou věcných cen skvělé víno Ryzlink rýnský 2012, ochutnat víno budete moci rovněž na občerstvovacích stanicích na všech turnajích Tour. Jedná se o víno z edice Velký Sonberk. Skóre získané v rámci Golf.cz Open Tour by Sonberk se počítá do celkového skóre v rámci Golf.cz Open Tour, hráči tak mají možnost v průběhu sezóny bojovat o skvělá moravská vína partnera Tour i golfový zájezd Golf.cz. Vítěz Golf.cz Open Tour získá zahraniční golfový zájezd do Španělska, vstup na golfové hřiště, all inclusive program, čtyřhvězdičkový servis, letenka a ubytování v ceně zájezdu jsou samozřejmostí. Celkovým vítězem Tour se stává hráč, který v rámci Tour dosáhne nejvyššího součtu bodů netto. Hráč s nejvyšším skóre se musí účastnit minimálně deseti turnajů v rámci Open Tour (hráč, který navštíví minimálně 10 turnajů a bude mít nejvyšší skóre, pojede v listopadu 2017 do Španělska). Čím více turnajů navštívíte, tím máte větší šanci na výhru. Více informací včetně seznamu turnajů v rámci Tour na www.golf.cz. .
Vítězství
Ceny pro první tři nejlepší hráče z každé kategorie dle dosažených stablefordových bodů, kategorie HCP 0-18, 18,1-36 a 37-54. Ceny pro vítěze vložených soutěží Longest Drive (ženy a muži zvlášť), Nearest To The Pin (ženy a muži dohromady). V případě nízkého počtu přihlášených osob se kategorie slučují.
Poznámka
Stravování
Občerstvení do bagu (ovoce/bageta + voda Mattoni), občerstvení během turnaje (nápoje alko a nealko, víno Sonberk), oběd po hře.

Odpaliště

Odpaliště
HCP od
HCP do
Věk od
Věk do
Pohlaví
1. kolo
RED +9,0 54 0 12
Muži
YELLOW +9,0 54 13 100
Muži
RED +9,0 54 0 100
Ženy

Kategorie

Název
Hrací systém
Hra s HCP
S úpravou
Společná HCP 0-54 Stableford
Ano
Ano
Reklama
PUPU
PU