Česká golfová federace

„GOLF GAMES TOUR 2016...hrajeme pro dětské domovy"

Základní informace

Zkrácený název
GGT2016
Pořadatel
Golf Club Alfrédov
Spolupořadatel
Hřiště
Alfrédov
Hlavní rozhodčí
DOBIÁŠ Josef
Rozhodčí
Ředitel soutěže
Michal Kliment
Soutěžní výbor

Termín

Datum a čas zahájení
18. 09. 2016 | 10:30
Datum a čas ukončení
18. 09. 2016 | 18:00
Počet kol
1
Způsob startu
Z jamky č. 1

Přihlášení

Datum a čas podání přihlášky
02. 09. 2016 | 13:00
Datum a čas uzávěrky přihlášek
17. 09. 2016 | 17:00
Minimální počet přihlášených
Ne
Kapacita
0
Způsob registrace
Přes server čgf nebo na www.golfgames.cz Startovní listina bude k dispozici na serveru ČGF nebo na www.golfgames.cz den před zahájením turnaje.

Pravidla a podmínky

Povolení měřicích zařízení
Ano
Zákaz dopravy (buggy apod.)
Ne
Ceny odpovídají amatérskému statusu
Ano

Poplatky

Poplatky
Úhrada nákladů
Zvýhodněné víkendové fee 800,-Kč + startovné 450,- Kč. Členové a hráči ČGK v limitu platí pouze startovné. Platba hotově v den turnaje při akreditaci. Vouchry od resortu respektujeme. Pro dětské domovy vybíráme dobrovolný příspěvek.

Ostatní

Popis
V letošním roce hrajeme pro dva vybrané dětské domovy. Dětský dům v Nepomuku s DD v Kašperských Horách. Longest drive (muži/ženy), Nearest to the Pin (společná), Absolutní Nearest to Pin (společná)
Podmínky
„GOLF GAMES TOUR 2016...hrajeme pro dětské domovy" „Již samotný golfový turnaj, který si můžete zahrát s přáteli v příjemném prostředí a milé atmosféře je něco, na co se každý z nás těší. Vždy jsme chtěli tento pocit znásobit, jak kvalitní organizací, cenami a servisem, tak jakousi nadstavbou, ze které můžeme mít radost i pokud se nám osobně hra úplně nevydaří. Věříme, a ohlasy nás v tom utvrzují, že jsme se vydali správnou cestou...“ Fotogalerie z turnajů a ostatní informace na www.golfgames.cz
Ceny
Skleněné trofeje od společnosti TROPPA, trika a ceny od společnosti PROQUIP www.proquip.cz - 30 let dodavatel oblečení do deště pro Americký i Evropský Ryder Cupový tým, golfové míčky a doplňky od Bridgestone, zapůjčení vozu od společnosti Auto Elso, nealko od ONDRÁŠOVKY a skvělá vína od CROATIA Trade PRAHA, vouchery na ubytování a služby v ČR i zahraničí od CA HELP a ostatních partnerů... Cena za Absolutní Nearest to Pin – týdenní zájezd pro dva do rakouských Alp od CA HELP www.cestydosveta.cz
Vítězství
Trofeje a věcné ceny udělujeme za 1.-3. místo v kategoriích A a B. Zvláštní trofej obdrží hráč s nejmenším počtem zahraných ran tzv. „RANAŘ DNE“.
Poznámka
Stravování
Ráno občerstvení a nápoje „do bagu“, nápoje a občerstvení na hřišti, oběd po hře.

Seznam příloh

Odpaliště

Odpaliště
HCP od
HCP do
Věk od
Věk do
Pohlaví
1. kolo
RED +9,0 54 0 100
Ženy
YELLOW +9,0 54 0 100
Muži

Kategorie

Název
Hrací systém
Hra s HCP
S úpravou
Společná 0-18 Stableford
Ano
Ano
Společná 18,1-54 Stableford
Ano
Ano
Reklama
RBRB
RB