Česká golfová federace

TGO Clavin tour 2016 - BNG Cup

Základní informace

Zkrácený název
BNG Cup - finále
Pořadatel
Čeladná Golf Club
Spolupořadatel
Friendly Golf Club
Hřiště
Čeladná
Hlavní rozhodčí
PAVLÁSEK Dalibor
Rozhodčí
Ředitel soutěže
Pavel Cagaš
Soutěžní výbor
Rolf Franke

Termín

Datum a čas zahájení
24. 09. 2016 | 10:00
Datum a čas ukončení
24. 09. 2016 | 20:00
Počet kol
1
Způsob startu
Canon start v 10:30 The Old Course.

Přihlášení

Datum a čas podání přihlášky
Datum a čas uzávěrky přihlášek
Minimální počet přihlášených
Ne
Kapacita
120

Pravidla a podmínky

Povolení měřicích zařízení
Ano
Zákaz dopravy (buggy apod.)
Ne
Ceny odpovídají amatérskému statusu
Ano

Poplatky

Poplatky
Úhrada nákladů

Ostatní

Popis
TOPGOLFOPEN TOUR 2016 – je čtvrtým ročníkem golfové túry z dílny společnosti Topgolfopen a Friendly Golf Clubu, která si našla svoje příznivce již v předešlých dvou ročnících. V letošním roce byla pro Vás přichystána série 6-ti golfových turnajů na hřištích moravského kraje (více info. viz kalendář)a finálového turnaje. Podrobný popis bodování a propozice turnajů naleznete na www.topgolfopen.cz. Hra s úpravou HCP. Společná 0 - 16 Na rány, Společná 16.1 - 26 Stableford, Společná 26.1 - 36(54) Stableford Poslední finálový turnaj série je otevřený pro prvních 40 hráčů, kteří mají možnost přihlášení přes www.cgf.cz ostatní místa zaplní finalisté a partneři turnaje.
Podmínky
Série Top Golf Open Tour je určena všem amatérským hráčům. Turnaje se mohou zúčastnit i hráči s neaktivním HCP a HCP 3,5 a nižším, avšak bez nároku na výhru a umístění v celkovém pořadí. Do finále tour postoupí 20 nejlépe umístěných hráčů z každé kategorie. V kategorii na rány s nejnižším počtem ran ze tří turnajů. V kategoriích stablefordových bodů, hráči s nejvyšším počtem bodů ze tří kvalifikací. Turnaje se hrají podle Pravidel golfu, podle Soutěžního řádu České golfové federace a místních pravidel hřiště. Hraje se 18 jamek systémem (na rány - stableford) na úpravu HCP, muži z (žlutých) a ženy z (červených) odpališť (Pořadatel si vyhrazuje právo změnit odpaliště dle rezortů, aktuální informace budou vždy k dispozici na www.cgf.cz v propozicích daného turnaje). Kapacita jednotlivých turnajů se pohybuje do 100 hráčů.
Vítězství
Vítězi jednotlivých kategorií v kvalifikačním turnaji se stavájí hráči s nejnižším počtem ran nebo nejvyšším počtem stablefordových bodů. Vítězem celé tour se stávají hráči, kteří získají nejméně ran nebo nejvíce stableforových bodů ze tří kvalifikací a finálového dne
Poznámka

Odpaliště

Odpaliště
HCP od
HCP do
Věk od
Věk do
Pohlaví
1. kolo
BLUE +9,0 54 0 100
Muži
RED +9,0 54 0 100
Ženy

Kategorie

Název
Hrací systém
Hra s HCP
S úpravou
HCP 0 - 16 Na rány
Ano
Ano
HCP 16,1 - 26 Stableford
Ano
Ano
HCP 26,1 - 36 (54) Stableford
Ano
Ano
Reklama
ABAB
AB