Česká golfová federace

Golf.cz Open Tour

Základní informace

Zkrácený název
Golf.cz Open Tour
Pořadatel
Queens Park Golf Club Myštěves
Spolupořadatel
Golf.CZ
Hřiště
Myštěves
Hlavní rozhodčí
BASLER Tomáš
Rozhodčí
BARTOŇ Zdeněk
Ředitel soutěže
Veronika Berková
Soutěžní výbor
Veronika Berková, Tomáš Basler

Termín

Datum a čas zahájení
24. 09. 2016 | 10:00
Datum a čas ukončení
24. 09. 2016 | 20:00
Počet kol
1
Způsob startu
Postupný start z jamky č. 1 v 10:00 hod., dle startovní listiny. Žádosti o flight pište na veronika.berkova@golf.cz.

Přihlášení

Datum a čas podání přihlášky
02. 08. 2016 | 00:30
Datum a čas uzávěrky přihlášek
23. 09. 2016 | 16:00
Minimální počet přihlášených
8
Kapacita
100
Způsob registrace
Server ČGF.

Pravidla a podmínky

Povolení měřicích zařízení
Ano
Zákaz dopravy (buggy apod.)
Ano
Ceny odpovídají amatérskému statusu
Ano

Poplatky

Poplatky
Cena 1000 Kč/hráč. V ceně svačina do bagu (bageta + pití), občerstvení během hry, oběd po hře, poháry a hodnotné ceny pro umístěné, zpracování turnajového výsledku. Vítěz celé Tour získá zahraniční golfový zájezd. Členové místního klubu s řádným členstvím platí pouze startovné 500 Kč.
Úhrada nákladů
Pouze v hotovosti.

Ostatní

Popis
Golf.cz Open Tour je otevřená série 100 golfových turnajů po celé České republice (Čechy a Morava). Každý turnaj se hraje na úpravu hendikepu podle platných Pravidel golfu, Soutěžního řádu ČGF, Podmínek soutěží ČGF a Místních pravidel hřiště, vydaných soutěžním výborem pro tuto soutěž. Na turnajích je povolena hra s podporou elektronických přístrojů. Není povoleno použití osobních golfových vozidel, cartů (pouze na zdravotní výjimku). Porušení těchto pravidel je řešeno diskvalifikací.
Podmínky
Zaplacený startovní poplatek, který zahrnuje fee + startovné, HCP 0-54.
Ceny
1. - 3. místo v každé kategorii, Longest Drive, Nearest To The Pin - poháry a hodnotné ceny. Celkem cca 100 turnajů v rámci Tour. Vítěz Golf.cz Open Tour získá zahraniční golfový zájezd, vstup na golfové hřiště, all inclusive program, čtyřhvězdičkový servis, letenka a ubytování v ceně zájezdu jsou samozřejmostí. Celkovým vítězem Tour se stává hráč, který v rámci Tour dosáhne nejvyššího součtu bodů netto. Na druhém místě se umístí hráč s druhým nejvyšším součtem netto stablefordových bodů a třetí místo bude patřit třetímu nejvyššímu součtu. 10. 11. 2016 – oficiální předání ceny vítězům Tour v Hard Rock Cafe (večírek k zakončení golfové sezóny spojený s předáváním cen), závěrečného ceremoniálu se zúčastní výherci, pozvaní hosté a partneři Tour. Více informací včetně seznamu turnajů v rámci Tour na www.golf.cz.
Vítězství
Ceny pro první tři nejlepší hráče z každé kategorie dle dosažených stablefordových bodů, kategorie HCP 0-18, 18,1-36 a 37-54. Ceny pro vítěze vložených soutěží Longest Drive (ženy a muži zvlášť), Nearest To The Pin (ženy a muži dohromady). V případě nízkého počtu přihlášených osob se kategorie slučují.
Poznámka
Stravování
Občerstvení do bagu (bageta + voda), občerstvení během turnaje (nápoje alko a nealko), občerstvení po hře (dvouchodové menu).

Odpaliště

Odpaliště
HCP od
HCP do
Věk od
Věk do
Pohlaví
1. kolo
YELLOW +9,0 54 13 100
Muži
RED +9,0 54 0 12
Muži
RED +9,0 54 0 100
Ženy

Kategorie

Název
Hrací systém
Hra s HCP
S úpravou
Společná HCP 0 - 18 Stableford
Ano
Ano
Společná HCP 18,1 - 54 Stableford
Ano
Ano
Reklama
ABAB
AB