Česká golfová federace

VODNÁŘ CUP 2016 - 12. ročník

Základní informace

Zkrácený název
VODNÁŘ CUP 2016 - 12. ročník
Pořadatel
Sokrates Golf & Country Club
Spolupořadatel
Hřiště
Kořenec
Hlavní rozhodčí
ŠTEFL Vlastimil
Rozhodčí
ZELINKA Josef, KYZLINK Jan
Ředitel soutěže
Pavel Míča
Soutěžní výbor
STK

Termín

Datum a čas zahájení
05. 06. 2016 | 08:30
Datum a čas ukončení
05. 06. 2016 | 16:00
Počet kol
1
Způsob startu
Postupný start v 8:30 z jamek číslo 1/10.

Přihlášení

Datum a čas podání přihlášky
24. 05. 2016 | 10:00
Datum a čas uzávěrky přihlášek
04. 06. 2016 | 17:00
Minimální počet přihlášených
4
Kapacita
104
Způsob registrace
na serveru ČGF, telefonicky na recepci SGCC (+420 516 467 504), emailem (recepce@korenec-golf.cz)

Pravidla a podmínky

Povolení měřicích zařízení
Ano
Zákaz dopravy (buggy apod.)
Ano
Ceny odpovídají amatérskému statusu
Ano

Poplatky

Poplatky
350 Kč startovné dospělý (s obědovým menu); 270 Kč startovné dospělý (bez obědového menu); 150 Kč startovné děti do 15ti let (+ nečlenové green fee: základní turnajové green fee 980 Kč, člen klubu s reciproční smlouvou 800 Kč, roční členové 700 Kč). Slevy se nesčítají.
Úhrada nákladů
Startovné ZDARMA pro všechny minulé btto vítěze - srdečně Vás zveme na 12.ročník!

Ostatní

Popis
Milé golfistky, milí golfisté a všichni přátelé Vodnáře, teplota stoupá, stromy jsou již téměř všechny olistěné, tráva na fervejích sytě zelená, prostě blíží se červen a VODNÁŘ CUP. Srdečně Vás na turnaj zvu, letos je v neděli 5. června. Naší hlavní motivací bude samozřejmě sportovní soutěžení v milované hře s přáteli a jako bonus pro nejlepší zápis do klubové historie, na pohár, vysoko do tabulky kořeneckého majoru a taška s cenami. Hlavní výhru obhajuje letos Tomáš Jízdný. Hraje pořád 77, i když nemá formu, je to nad ránem nebo jej bolí kyčel. Jestli přijede, pokořitel bude muset jít asi 76. Anebo míň…. ?. Hmm. Přijeďte určitě, i přestože si na Toma netroufáte, máme zase 4 kategorie, celkem 12 cen a protože VODNÁŘ CUP je trochu PR, každý dostanete jako pozornost tašku s dárečkem. Saloos letos uvedl na trh Hyaluronové sérum, dokud je nespotřebujete, budete o deset let mladší! A pak si koupíte nové ?. Kdo má jezírko s rybami, hrajte co nejlíp, letos jsem zařadil do tašek krmiva. Jestli s našimi přípravky na své ryby dobře vidíte, s VODNÁŘ krmivy budete na své ryby navíc pyšní! Sousedi budou za plotem nevěřícně kroutit hlavou, jak budou tlusté a vybarvené. Více na www.bazenovachemie.cz, www.vodnar-jezirka.cz, www.saloos.cz a na facebooku. Pěknou hru, těší se na vás Pavel Míča za celou firmu M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Podmínky
Akreditace turnaje 7:30 - 10:30; Snídaně 7:30- 11:00. Vyhlášení výsledků po kategoriích. Celkový vítěz bude vyhlášen po uzavření druhé kategorie. HCP 54 a nižší. Startovní listina bude sestavena dle HCP. Požadavky na sestavení vlastního flightu můžete podávat na recepci nejpozději den před turnajem do 12:00. Na pozdější žádosti nebude brán zřetel. Soutěžní výbor si vyhrazuje právo tyto požadavky neakceptovat. Přesuny ve startovní listině jsou možné POUZE V RÁMCI KATEGORIÍ. Ti hráči, kteří mají lepší HCP, budou přiřazeni k těm s horším HCP. Pokud některý z hráčů trvá na sestavení flightu mimo svou kategorii, nebude se na jeho příchod z hřiště čekat při vyhlášení výsledků, které proběhne po jednotlivých kategoriích. Hráč je povinen se registrovat na recepci minimálně 20 minut před svým startovním časem. Soutěžní výbor má právo na přesunutí startovního času hráče v den turnaje v rámci zachování tempa hry. V případě zrušení účasti na turnaji je hráč povinen se z turnaje odhlásit nejpozději dvě hodiny před vyvěšením startovní listiny na server ČGF. Při opakovaném pozdním odhlášení bude hráč zařazován na konec startovní listiny. Měřící zařízení je povoleno. Nesmí měřit jiné hodnoty než je vzdálenost (např. sklon, teplota,...).
Ceny
Ceny do turnaje věnuje společnost VODNÁŘ a SALOOS. Ceny pro vítězku vložené soutěže Longest Drive věnuje Tomáš Vrbický. Ceny pro vítěze Nearest the Pin (muži, ženy) věnuje Blanka Rybářová.
Vítězství
První tři kategorie - tři vítězná místa, poslední kategorie jeden vítěz. Best Brutto – na rány bez vyrovnání. Vložené soutěže Nearest to the Pin (muži, ženy) a Longest Drive (muži, ženy).
Poznámka
Stravování
snídaně formou rautu, obědové menu, občerstvení na hřišti

Seznam příloh

Odpaliště

Odpaliště
HCP od
HCP do
Věk od
Věk do
Pohlaví
1. kolo
RED +4,0 54 70 100
Muži
YELLOW +4,0 54 13 69
Muži
RED +4,0 54 0 12
Muži
RED +4,0 54 0 100
Ženy

Kategorie

Název
Hrací systém
Hra s HCP
S úpravou
A: 0 - 16,0 na rány s vyrovnáním Na rány
Ano
Ano
B: 16,1 - 22,0 stableford Stableford
Ano
Ano
C: 22,1 - 36 stableford Stableford
Ano
Ano
D: 37 - 54 stableford Stableford
Ano
Ano
1. MAJOR - NA RÁNY BEZ VYROVNÁNÍ Na rány
Ne
Ano
statistika1 Na rány
Ne
Ne
statistika2 Stableford
Ne
Ne
statistika3 Stableford
Ano
Ne
Best Brutto Na rány
Ne
Ne
Reklama
RBRB
RB