Česká golfová federace

VODNÁŘ CUP 2015 - 11. ročník

Základní informace

Zkrácený název
VODNÁŘ CUP 2015 - 11. ročník
Pořadatel
Sokrates Golf & Country Club
Spolupořadatel
Hřiště
Kořenec
Hlavní rozhodčí
ŠTEFL Vlastimil
Rozhodčí
KRČ Pavel
Ředitel soutěže
Pavel Míča
Soutěžní výbor
STK

Termín

Datum a čas zahájení
06. 06. 2015 | 08:30
Datum a čas ukončení
06. 06. 2015 | 16:00
Počet kol
1
Způsob startu
Postupný start v 9:00 z jamek číslo 1/10.

Přihlášení

Datum a čas podání přihlášky
25. 05. 2015 | 11:00
Datum a čas uzávěrky přihlášek
05. 06. 2015 | 17:00
Minimální počet přihlášených
4
Kapacita
104
Způsob registrace
na serveru ČGF, telefonicky na recepci SGCC (+420 516 467 504), emailem (recepce@korenec-golf.cz)

Pravidla a podmínky

Povolení měřicích zařízení
Ano
Zákaz dopravy (buggy apod.)
Ano
Ceny odpovídají amatérskému statusu
Ano

Poplatky

Poplatky
350Kč startovné dospělý (s obědovým menu); 270Kč startovné dospělý (bez obědového menu); 150Kč startovné děti do 15ti let (+ nečlenové green fee: základní turnajové green fee 980 Kč, člen klubu s reciproční smlouvou 800 Kč, roční členové 700 Kč). Slevy se nesčítají.
Úhrada nákladů
Startovné ZDARMA pro všechny minulé btto vítěze - Petře, Jirko, Kubo, Tome, Michale, Martine, Richarde, Melánko a Kubo - srdečně Vás zveme na 11.ročník!

Ostatní

Popis
Milé golfistky, milí golfisté a všichni přátelé Vodnáře, blíží se první červnový víkend, tradiční termín VODNÁŘ CUPu, na který si Vás dovoluji co nejsrdečněji pozvat. Letos budeme hrát již po jedenácté a že bude o co! O peníze, o lepší handicap, o místo ve flightu, o místo na bedně, o nejdelší ránu, o nebližší ránu, o igelitku s cenami a pozor – o cedulku na velkém poháru a body do majoru! Letos obhajuje Švandys, šel jsem s ním, jde mu to ?. A letos poprvé budou mít nejlepší v kategoriích malou repliku velkého VODNÁŘ CUPu. Není z oceli, ale zato zhotoven pomocí ultramoderní 3D technologie, v každém případě natolik originální, že doma na skříni nic podobného nemáte. Na koho nezbude trofej, může se těšit alespoň z drobné pozornosti naší firmy – kosmetiky Saloos, kterou dostanete, když prostě jen přijdete hrát turnaj. Naplňujeme Coubertina. Co máme nového v portfoliu výrobků, se nejlépe dozvíte z našich webových ( www.bazenovachemie.cz, www.vodnar-jezirka.cz, www.saloos.cz ) a facebookových stránek. Z novinek je to ucelené portfolio bezchlorových přípravků pro Spa a vířivky anebo aplikace do mobilu „My Pool Doctor“, která vás povede při dávkování přípravků. Z jezírek vypichnu nový „Systém“ pro trvalý boj s řasou (budete ještě spokojenější, než jste byli!) a rozhodně krmiva, z kterých budou mít radost především vaše ryby. A vy následně, až uvidíte, jak prosperují. Saloos je kosmetika, to je větší svět než jezírka s bazény, tak mrkněte na pěkné profilové video na webu, dá víc než strohý výčet zde a zachovejte nám přízeň. Pěknou hru, těší se na vás Pavel Míča za celou firmu M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Podmínky
Akreditace turnaje 7:30 - 10:30; Snídaně 7:30- 11:00. Vyhlášení výsledků po kategoriích. Celkový vítěz bude vyhlášen po uzavření druhé kategorie. HCP 54 a nižší. Startovní listina bude sestavena dle HCP. Požadavky na sestavení vlastního flightu můžete podávat na recepci nejpozději den před turnajem do 12:00. Na pozdější žádosti nebude brán zřetel. Soutěžní výbor si vyhrazuje právo tyto požadavky neakceptovat. Přesuny ve startovní listině jsou možné POUZE V RÁMCI KATEGORIÍ. Ti hráči, kteří mají lepší HCP, budou přiřazeni k těm s horším HCP. Pokud některý z hráčů trvá na sestavení flightu mimo svou kategorii, nebude se na jeho příchod z hřiště čekat při vyhlášení výsledků, které proběhne po jednotlivých kategoriích. Hráč je povinen se registrovat na recepci minimálně 20 minut před svým startovním časem. Soutěžní výbor má právo na přesunutí startovního času hráče v den turnaje v rámci zachování tempa hry. V případě zrušení účasti na turnaji je hráč povinen se z turnaje odhlásit nejpozději dvě hodiny před vyvěšením startovní listiny na server ČGF. Při opakovaném pozdním odhlášení bude hráč zařazován na konec startovní listiny. Měřící zařízení je povoleno. Nesmí měřit jiné hodnoty než je vzdálenost (např. sklon, teplota,...).
Ceny
Ceny do turnaje věnuje společnost VODNÁŘ a SALOOS. Ceny pro vítězku vložené soutěže Longest Drive věnuje Blanka Rybářová. Vouchery pro vítěze Nearest to the Pin (muži, ženy) věnuje společnost Jasmine Thai Massage & Spa.
Vítězství
První tři kategorie - tři vítězná místa, poslední kategorie jeden vítěz. Best Brutto – na rány bez vyrovnání. Vložené soutěže Nearest to the Pin (muži, ženy) a Longest Drive (muži, ženy).
Poznámka
Stravování
snídaně formou rautu, obědové menu, občerstvení na hřišti

Seznam příloh

Odpaliště

Odpaliště
HCP od
HCP do
Věk od
Věk do
Pohlaví
1. kolo
RED +4,0 54 70 100
Muži
YELLOW +4,0 54 13 69
Muži
RED +4,0 54 0 12
Muži
RED +4,0 54 0 100
Ženy

Kategorie

Název
Hrací systém
Hra s HCP
S úpravou
A: 0 - 14,0 na rány s vyrovnáním Na rány
Ano
Ano
B: 14,1 - 18,0 stableford Stableford
Ano
Ano
C: 18,1 - 28,0 stableford Stableford
Ano
Ano
D: 28,1 - 54 stableford Stableford
Ano
Ano
1. MAJOR - NA RÁNY BEZ VYROVNÁNÍ Na rány
Ne
Ano
statistika1 Na rány
Ne
Ne
statistika2 Stableford
Ne
Ne
statistika3 Stableford
Ano
Ne
Best Brutto Na rány
Ne
Ne
Reklama
ABAB
AB