Česká golfová federace

VE SKLENCE VÍNA - ROČNÍK 2014 - VINNÉ SKLEPY VALTICE, DRINEX

Základní informace

Zkrácený název
VE SKLENCE VÍNA
Pořadatel
Sokrates Golf & Country Club
Spolupořadatel
Hřiště
Kořenec
Hlavní rozhodčí
KRČ Pavel
Rozhodčí
ŠTEFL Vlastimil
Ředitel soutěže
Pavel Krč
Soutěžní výbor
David Šťastný, Marek Dürbeck, STK

Termín

Datum a čas zahájení
20. 09. 2014 | 09:00
Datum a čas ukončení
20. 09. 2014 | 20:00
Počet kol
1
Způsob startu
Postupný v 9:00 z jamek č. 1/10 (doba i způsob startu se mohou podle počasí změnit). Startovní listina bude vyvěšena v klubovně a na serveru ČGF den před turnajem po 18:00.

Přihlášení

Datum a čas podání přihlášky
08. 09. 2014 | 14:30
Datum a čas uzávěrky přihlášek
19. 09. 2014 | 17:00
Minimální počet přihlášených
10
Kapacita
93
Způsob registrace
na serveru ČGF, telefonicky na recepci SGCC (+420 516 467 504), emailem (recepce@korenec-golf.cz)

Pravidla a podmínky

Povolení měřicích zařízení
Zákaz dopravy (buggy apod.)
Ceny odpovídají amatérskému statusu
Ano

Poplatky

Poplatky
650 Kč startovné za osobu (+ nečlenové green fee: základní turnajové green fee 980 Kč, člen klubu s reciproční smlouvou 800 Kč, roční členové 700 Kč). Slevy se nesčítají. STARTOVNÉ JE NUTNÉ UHRADIT V HOTOVOSTI.
Úhrada nákladů

Ostatní

Popis
HCP 54 a nižší. Hraje se podle Soutěžního řádu ČGF a Pravidel golfu. Startovní listina bude sestavena dle HCP. Požadavky na sestavení vlastního flightu můžete podávat na recepci nejpozději den před turnajem do 12:00. Na pozdější žádosti nebude brán zřetel. Soutěžní výbor si vyhrazuje právo tyto požadavky neakceptovat. Přesuny ve startovní listině jsou možné v rámci kategorií. Hráč je povinen se registrovat na recepci minimálně 20 minut před svým startovním časem. Soutěžní výbor má právo na přesunutí startovního času hráče v den turnaje v rámci zachování tempa hry. V případě zrušení účasti na turnaji je hráč povinen se z turnaje odhlásit nejpozději dvě hodiny před vyvěšením startovní listiny na server ČGF. Při opakovaném pozdním odhlášení bude hráč zařazován na konec startovní listiny. Měřící zařízení je povoleno. Nesmí měřit jiné hodnoty než je vzdálenost (např. sklon, teplota,...).
Podmínky
Vážení přátelé, členové i nečlenové Sokrates Golf & Country Clubu, dovolte nám, abychom Vás pozvali na jeden z nejtradičnějších podzimních klubových turnajů - "VE SKLENCE VÍNA" je turnajem s tradiční kořeneckou pohostinností spojenou s vynikajícím vínem z Vinných sklepů Valtice. V rámci turnaje připravujeme: snídani formou rautu, občerstvení na hřišti, obědové menu po hře, burčák, stylovou cimbálovou muziku,... Připravena pro Vás bude ochutnávka vín z produkce Chateau Valtice přímo na hřišti na několika stanovištích. V rámci startovného obdržíte poukaz v hodnotě 200 Kč, který budete moci po turnaji uplatnit při nákupu vína Chateau Valtice. PROGRAM TURNAJE: Akreditace, snídaně formou rautu (7:30 - 11:00); Postupný start v 9:00 z jamky č.1 a č.10 (doba i způsob startu se mohou podle počasí změnit); Odpolední program - cimbálová muzika (15:00 – 20:00); Slavnostní vyhlášení vítězů po skončení turnaje. Těšíme se na Vás.
Ceny
Partnery turnaje jsou VINNÉ SKLEPY VALTICE – CHÂTEAU VALTICE a DRINEX - nápojový expres, kteří věnují ceny pro vítěze turnaje. Oceněni budou první tři místa v každé kategorii, Best Brutto, Nearest to the Pin muži/ženy (cenu pro vítězku věnuje celoroční partner Blanka Rybářová), Longest Drive muži/ženy (vouchery na služby věnuje celoroční partner Jasmine Thai Massage & Spa).
Vítězství
VINNÉ SKLEPY VALTICE – CHÂTEAU VALTICE VINNÉ SKLEPY VALTICE – CHÂTEAU VALTICE patří mezi nejvýznamnější a nejstarší tradiční vinařství v České republice. Základy vinařství byly položeny již ve 12. století na místech původního valtického hradu. K velkému rozvoji vinařství došlo pak v 15. století, když Lichtenštejnové poznali, že na jižní Moravě a v okolí Valtic jsou vynikající podmínky pro pěstování révy vinné a výrobu vína. Po vzoru francouzského vinařského DOMINIA typu „CHÂTEAU“, vybudoval jeden z nejvýznamnějších světových šlechtických rodů unikátní vinařský celek evropského formátu. O znovuvzkříšení CHÂTEAU VALTICE se po druhé světové válce zasloužila společnost Vinné sklepy Valtice. CHÂTEAU VALTICE - Vinné sklepy Valtice jsou dnes středně velké rodinné vinařství ryze moravského charakteru. Vinařství je navíc zároveň největším pěstitelem révy vinné u nás. To mu umožňuje celoročně pečlivě kontrolovat kvalitu vinic a hroznů na více jak 1000 hektarech vinohradů na Moravě. Hospodaření na vinicích a jejich pečlivá ochrana probíhá šetrně v souladu s přírodou dle pravidel ekologického zemědělství. Pomocí nejmodernějších i tradičních postupů a metod nabízejí více jak 200 druhů špičkových vín. Značka CHÂTEAU VALTICE je již několik století synonymem pro nejkvalitnější vína nejen v Čechách, ale i ve světě. O tom svědčí pravidelná významná ocenění kvality na vysoce prestižních domácích i světových výstavách vín.
Poznámka
Stravování
snídaně formou rautu, občerstvení na hřišti, obědové menu po hře, ochutnávka vína, burčák, kvalitní přírodní pramenitá voda Šumavský pramen a přírodní minerální voda Estian Excelsior, káva na hřišti a v restauraci

Seznam příloh

Odpaliště

Odpaliště
HCP od
HCP do
Věk od
Věk do
Pohlaví
1. kolo
RED +4,0 54 0 12
Muži
YELLOW +4,0 54 13 69
Muži
RED +4,0 54 0 100
Ženy
RED +9,0 54 70 100
Muži

Kategorie

Název
Hrací systém
Hra s HCP
S úpravou
0-18,0 na rány s vyrovnáním Na rány
Ano
Ano
18,1 - 26,0 stableford Stableford
Ano
Ano
26,1-36 stableford Stableford
Ano
Ano
37 - 54 stableford Stableford
Ano
Ano
BEST BRUTTO společná Stableford
Ne
Ne
statistika1 Na rány
Ne
Ne
statistika2 Stableford
Ne
Ne
statistika3 Stableford
Ano
Ne
Reklama
PUPU
PU