Česká golfová federace

III. ročník ČESKOMORAVSKÉHO POHÁRU SENIORSKÝCH KLUBOVÝCH DRUŽSTEV ve hře na rány

Základní informace

Zkrácený název
ČM POHÁR DRUŽSTEV SEN. NA RÁNY
Pořadatel
Sokrates Golf & Country Club
Spolupořadatel
Hřiště
Kořenec
Hlavní rozhodčí
ŠTEFL Vlastimil
Rozhodčí
VRBICKÝ Tomáš
Ředitel soutěže
Voska Lubomír
Soutěžní výbor
Kubák Radomír, Roháčková Eva

Termín

Datum a čas zahájení
23. 06. 2014 | 08:00
Datum a čas ukončení
24. 06. 2014 | 17:00
Počet kol
2
Způsob startu
Postupný start v 8:30 z jamky č.1. Ostatní hráči/jednotlivci, kteří nebudou zařazeni do žádného z družstev, budou zařazeni do startovní listiny za účastníky turnaje. Přijeďte si zahrát a podpořit účastníky Poháru.

Přihlášení

Datum a čas podání přihlášky
31. 05. 2014 | 00:00
Datum a čas uzávěrky přihlášek
20. 06. 2014 | 23:59
Minimální počet přihlášených
10
Kapacita
120
Způsob registrace
Přihláška týmu musí být odeslána na adresu steflova@korenec-golf.cz nejpozději do pátku 20. 6. 2014 do 24:00. !!!Kapitán družstva je zodpovědný za přihlášení všech členů družstva na server ČGF do 22. 6. 2014 do 24:00 hod!!! SESTAVY DRUŽSTEV: Kapitáni družstev odevzdají na recepci Sokrates Golf & Country Clubu nebo pošlou emailem (recepce@korenec-golf.cz) sestavu družstva včetně náhradníků nejpozději do 18 hodin večer dne předcházejícího začátku prvního hracího kola. Pro druhé kolo upřesní kapitáni nominaci družstva nejpozději do jedné hodiny po ukončení prvního kola.

Pravidla a podmínky

Povolení měřicích zařízení
Zákaz dopravy (buggy apod.)
Ceny odpovídají amatérskému statusu
Ano

Poplatky

Poplatky
GREEN FEE 1.000 Kč (za dva dny); STARTOVNÉ 500 Kč (za dva dny) pouze v HOTOVOSTI.
Úhrada nákladů
Ne

Ostatní

Popis
ORGANIZACE SOUTĚŽE DRUŽSTEV SENIORŮ: Soutěž družstev seniorů mužů a žen ve hře na rány probíhá jednou ročně ve dvou dnech, společně družstva mužů i žen. Řídí jej soutěžní výbor soutěže. PODMÍNKY ÚČASTI DRUŽSTVA: Klub musí být členem ČGF. Družstvo musí splňovat podmínky propozic soutěže. Družstva se přihlašují podle propozic soutěže. V termínu zaslaná přihláška. Náklady si kluby hradí sami. Hráči hrají soutěž družstev za svůj klub. Za klub může hrát maximálně jeden hostující hráč. Klub může vyslat do soutěže více družstev. Každé družstvo má hrajícího nebo nehrajícího kapitána. Věková kategorie v roce 2014: muži 55 let, ženy 50 let. MASTERS muži nad 70 let, ženy nad 65 let. ZPŮSOB HRY: Soutěž se hraje na rány bez vyrovnání na 2x18 jamek. Společně Pohár mužů a Pohár žen. Hraje se na úpravu hendikepu.
Podmínky
Soutěž se hraje podle pravidel golfu, soutěžního řádu ČGF a místních pravidel hřiště. Nasazení soutěžících do jednotlivých kol bude provedeno dle HCP. Hráči a hráčky startují společně. Muži hrají ze žlutých, ženy z červených odpališť. POŘADÍ DRUŽSTEV: Součet čtyř nejlepších výsledků družstva mužů a tří u družstva žen z každého hracího kola určí pořadí družstev. V případě, že družstva dosáhnou stejného celkového výsledku, rozhodne o pořadí lepší výsledek družstva ve druhém kole. Pokud bude i tento součet stejný, rozhoduje nejlepší individuální výsledek hráče družstva ve druhém kole, resp. posledních 9, 6, 3 jamek téhož hráče.
Ceny
Diplomy nebo plakety pro členy prvních dvou družstev ve dvou kategoriích – muži, ženy a pro první družstva kategorii MASTERS muži, ženy.
Vítězství
Vítězem se stává družstvo, které zahraje v obou kolech nejnižší počet ran.
Poznámka
PŘIHLÁŠKY DRUŽSTEV:Přihláška musí obsahovat název klubu, registrační číslo klubu v ČGF, kontaktní osoba klubu pro soutěž ČM Pohár seniorských družstev, telefon, email, přihlášený tým a)pouze muži, b)pouze ženy, c)obě družstva.
Stravování
Obědové menu v ceně startovného.

Seznam příloh

Odpaliště

Odpaliště
HCP od
HCP do
Věk od
Věk do
Pohlaví
1. kolo
YELLOW +9,0 54 55 100
Muži
RED +9,0 54 50 100
Ženy
2. kolo
YELLOW +9,0 54 55 100
Muži
RED +9,0 54 50 100
Ženy

Kategorie

Název
Hrací systém
Hra s HCP
S úpravou
MUŽI Na rány
Ne
Ano
ŽENY Na rány
Ne
Ano
Reklama
NHGNHG
NHG