Česká golfová federace

VODNÁŘ CUP 2014 - 10. ročník

Základní informace

Zkrácený název
VODNÁŘ CUP 2014 - 10. ročník
Pořadatel
Sokrates Golf & Country Club
Spolupořadatel
Hřiště
Kořenec
Hlavní rozhodčí
ŠTEFL Vlastimil
Rozhodčí
DOUŠEK Miroslav, KAVÍN Aleš
Ředitel soutěže
Pavel Míča
Soutěžní výbor
STK

Termín

Datum a čas zahájení
01. 06. 2014 | 08:30
Datum a čas ukončení
01. 06. 2014 | 16:00
Počet kol
1
Způsob startu
Postupný start v 8:30 z jamek číslo 1/10.

Přihlášení

Datum a čas podání přihlášky
18. 05. 2014 | 10:00
Datum a čas uzávěrky přihlášek
31. 05. 2014 | 17:00
Minimální počet přihlášených
4
Kapacita
97
Způsob registrace
na serveru ČGF, telefonicky na recepci SGCC (+420 516 467 504), emailem (recepce@korenec-golf.cz)

Pravidla a podmínky

Povolení měřicích zařízení
Zákaz dopravy (buggy apod.)
Ceny odpovídají amatérskému statusu
Ano

Poplatky

Poplatky
350Kč startovné dospělý (s obědovým menu); 270Kč startovné dospělý (bez obědového menu); 150Kč startovné děti do 15ti let (+ nečlenové green fee: základní turnajové green fee 980 Kč, člen klubu s reciproční smlouvou 800 Kč, roční členové 700 Kč). Slevy se nesčítají.
Úhrada nákladů
Startovné ZDARMA pro všechny minulé btto vítěze - Petře, Jirko, Kubo, Tome, Michale, Martine, Richarde a Melánko - srdečně Vás zveme na jubilejní 10.ročník!

Ostatní

Popis
Milé golfistky, milí golfisté a všichni přátelé Vodnáře, je tu 10. ročník VODNÁŘ CUPu. Srdečně vás zvu na neděli 1. června utkat se o cedulku na velkém poháru, o plaketu domů na skříň anebo o čokoládu v akademii, kdo golf ještě nehrajete. VODNÁŘ CUP je náš kořenecký major (první v pořadí jako Masters, máme ještě další tři) a vítězem se stane hráč(ka) s nejnižším počtem brutto ran. Vloni to byla Melánka a byla první hráčkou - vítězkou. Šikovná holka. 10. ročník v životě turnaje je už jubileum, proto kdo budete startovat v turnaji, můžete se těšit na malou pozornost z produkce naší kosmetiky Saloos, „šumák“ Vodnář do jezírka a pozor – tentokrát i něco golfového!!! A samozřejmě na příjemně strávený den na golfu na Kořenci s číslem, jaké si zasloužíme. Kdo je bude mít hóódně dobré, dostane ještě pochvalu, potlesk, plaketu a bazénovou chemii Vodnář s kosmetikou Saloos. Pěknou hru! Příznivcům produktů Vodnář sděluji, že portfolio přípravků a příslušenství péče o vodu v bazénech jsme zachovali ve stejné šíři- viz. www.bazenovachemie.cz a sortiment pro jezírka jsme rozšířili o další přípravky potlačující růst řas, o kompletní sortiment výživy ryb, léčivo a vitaminový booster. Viz www.vodnar-jezirka.cz . Zachovejte nám přízeň ( někdo ten turnaj zaplatit musí ), my se budeme i nadále snažit Vám nabízet to nejlepší, co umíme. Těší se na vás Pavel Míča za celou firmu M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Podmínky
Akreditace turnaje 7:00 - 10:30; Snídaně 7:00- 11:00. Vyhlášení výsledků po kategoriích. Celkový vítěz bude vyhlášen po uzavření druhé kategorie. HCP 54 a nižší. Startovní listina bude sestavena dle HCP. Požadavky na sestavení vlastního flightu můžete podávat na recepci nejpozději den před turnajem do 12:00. Na pozdější žádosti nebude brán zřetel. Soutěžní výbor si vyhrazuje právo tyto požadavky neakceptovat. Přesuny ve startovní listině jsou možné POUZE V RÁMCI KATEGORIÍ. Ti hráči, kteří mají lepší HCP, budou přiřazeni k těm s horším HCP. Pokud některý z hráčů trvá na sestavení flightu mimo svou kategorii, nebude se na jeho příchod z hřiště čekat při vyhlášení výsledků, které proběhne po jednotlivých kategoriích. Hráč je povinen se registrovat na recepci minimálně 20 minut před svým startovním časem. Soutěžní výbor má právo na přesunutí startovního času hráče v den turnaje v rámci zachování tempa hry. V případě zrušení účasti na turnaji je hráč povinen se z turnaje odhlásit nejpozději dvě hodiny před vyvěšením startovní listiny na server ČGF. Při opakovaném pozdním odhlášení bude hráč zařazován na konec startovní listiny. Měřící zařízení je povoleno. Nesmí měřit jiné hodnoty než je vzdálenost (např. sklon, teplota,...).
Ceny
Ceny do turnaje věnuje společnost VODNÁŘ a SALOOS. Ceny pro vítězku vložené soutěže Nearest to the Pin věnuje Blanka Rybářová. Vouchery pro vítěze Longest Drive (muži, ženy) věnuje společnost Jasmine Thai Massage & Spa.
Vítězství
První tři kategorie - tři vítězná místa, poslední kategorie jeden vítěz. Best Brutto – na rány bez vyrovnání. Vložené soutěže Nearest to the Pin (muži, ženy) a Longest Drive (muži, ženy).
Poznámka
Stravování
snídaně formou rautu, obědové menu, občerstvení na hřišti

Seznam příloh

Odpaliště

Odpaliště
HCP od
HCP do
Věk od
Věk do
Pohlaví
1. kolo
RED +4,0 54 70 100
Muži
YELLOW +4,0 54 13 69
Muži
RED +4,0 54 0 12
Muži
RED +4,0 54 0 100
Ženy

Kategorie

Název
Hrací systém
Hra s HCP
S úpravou
A: 0 - 15,0 na rány s vyrovnáním Na rány
Ano
Ano
B: 15,1 - 22,0 stableford Stableford
Ano
Ano
C: 22,1 - 36 stableford Stableford
Ano
Ano
D: 37 - 54 stableford Stableford
Ano
Ano
1. MAJOR - NA RÁNY BEZ VYROVNÁNÍ Na rány
Ne
Ano
statistika1 Na rány
Ne
Ne
statistika2 Stableford
Ne
Ne
statistika3 Stableford
Ano
Ne
Best Brutto Na rány
Ne
Ne
Reklama
PUPU
PU