Česká golfová federace

VITALITA CUP H24

Základní informace

Zkrácený název
VITALITA CUP H24
Pořadatel
Sokrates Golf & Country Club
Spolupořadatel
Hřiště
Kořenec
Hlavní rozhodčí
VODÁK Michal
Rozhodčí
DUBSKÁ Eva, ŠTEFL Vlastimil
Ředitel soutěže
Alena Navrátilová
Soutěžní výbor
STK

Termín

Datum a čas zahájení
18. 08. 2013 | 08:30
Datum a čas ukončení
18. 08. 2013 | 16:00
Počet kol
1
Způsob startu
Postupný start v 8:30 z jamek číslo 1/10.

Přihlášení

Datum a čas podání přihlášky
08. 08. 2013 | 15:00
Datum a čas uzávěrky přihlášek
17. 08. 2013 | 17:00
Minimální počet přihlášených
4
Kapacita
92
Způsob registrace
na serveru ČGF, telefonicky na recepci SGCC (+420 516 467 504), emailem (recepce@korenec-golf.cz)

Pravidla a podmínky

Povolení měřicích zařízení
Zákaz dopravy (buggy apod.)
Ceny odpovídají amatérskému statusu
Ano

Poplatky

Poplatky
350Kč startovné dospělý (s obědovým menu); 270Kč startovné dospělý (bez obědového menu); 150Kč startovné děti do 18ti let (+ nečlenové green fee: základní turnajové green fee 980 Kč, člen klubu s reciproční smlouvou 800 Kč, roční členové 700 Kč). Slevy se nesčítají.
Úhrada nákladů

Ostatní

Popis
Zveme Vás na partnerský turnaj, který si pod svá křídla vzalo Studio Vitalita Prostějov (Nutriční centrum) - studio zdravého životního stylu, které nabízí: *Vnitřní výživa, zdravé jídlo *Programy na hubnutí bez hladovění a JOJO efektu *Programy na přibírání *Detoxikační a regenerační programy *Výživa pro všechny věkové kategorie *Programy pro těhotné a kojící ženy *Kompletní rozbor tělesné skladby *Koncept zdravé snídaně. Péče o pleť patentovaným systémem NOURI FUSION: *Hloubkové čištění *Hloubková hydratace *Vyhlazování vrásek *Sametování *Peeling *Výsledky viditelné do 30 minut. Sportovní výživové poradenství: *Programy na nabírání svalové hmoty *Programy na tvarování postavy *Výkonnostní programy *Individuální řešení pro každého sportovce *Analýza fyzické kondice. Herbalife24 je vyrobena na základě nejnovějších vědeckých poznatků a je určena všem od rekreačních sportovců, milovníků posiloven až vrcholovým sportovcům. Herbalife24 vám pomůže při tréninku i regeneraci. Používání přípravků lze plně přizpůsobit vašemu individuálnímu tréninkovému programu. Používejte naši řadu pro 24-hodinovou sportovní výživu a dosáhněte zcela nové úrovně tréninku, výkonnosti a regenerace. Garantujeme, že každý produkt z každé šarže, je kompletně testován nezávislou třetí stranou na přítomnost zakázaných látek. Trénink a výkonnost může ovlivnit mnoho faktorů. Naše výživa vám dodá sebevědomí k dosažení lepších výsledků.
Podmínky
Akreditace turnaje 7:00 - 10:30; Snídaně 7:00- 11:00. Vyhlášení výsledků po jednotlivých kategoriích. HCP 54 a nižší. Startovní listina bude sestavena dle HCP. Požadavky na sestavení vlastního flightu můžete podávat na recepci nejpozději den před turnajem do 12:00. Flighty lze sestavit pouze v rámci jednotlivých kategorií. Ti hráči, kteří mají lepší HCP, budou přiřazeni k těm s horším HCP. Pokud některý z hráčů trvá na sestavení flightů mimo svou kategorii, nebude se na jeho příchod z hřiště čekat při vyhlášení výsledků, které proběhne po jednotlivých kategoriích. Na pozdější žádosti nebude brán zřetel. Soutěžní výbor si vyhrazuje právo tyto požadavky neakceptovat. Hráč je povinen se registrovat na recepci minimálně 20 minut před svým startovním časem. Soutěžní výbor má právo na přesunutí startovního času hráče v den turnaje v rámci zachování tempa hry. V případě zrušení účasti na turnaji je hráč povinen se z turnaje odhlásit nejpozději dvě hodiny před vyvěšením startovní listiny na server ČGF. Při opakovaném pozdním odhlášení bude hráč zařazován na konec startovní listiny. Měřící zařízení je povoleno. Nesmí měřit jiné hodnoty než je vzdálenost (např. sklon, teplota,...).
Ceny
SLUŽBY, KTERÉ BUDOU HRÁČŮM K DISPOZICI BĚHEM A PO TURNAJI: *v rámci snídaně ochutnávka koktejlů *ošetření pleti *tělesná anylýza, která obsahuje změření tělesné váhy, vnitřního tělesného tuku, vody v těle, minerálů v kostech, změření bazálního metabolismu, metabolického věku, svaloviny v těle a fyzické kondice. CENY: Ceny pro čtyři místa ve čtyřech kategoriích a cena pro Best Brutto (muži, ženy), Nearest to the Pin (muži, ženy) a Longest Drive (muži, ženy). Ceny do turnaje věnuje studio Vitalita Prostějov.
Vítězství
Ceny pro první tři místa ve čtyřech kategoriích a pro nejlepšího hráče turnaje - Best Brutto (muži, ženy). Vložené soutěže Nearest to the Pin (muži, ženy) a Longest Drive (muži, ženy).
Poznámka
Stravování
Snídaně formou rautu, obědové menu, občerstvení na hřišti

Seznam příloh

Odpaliště

Odpaliště
HCP od
HCP do
Věk od
Věk do
Pohlaví
1. kolo
YELLOW +4,0 54 13 100
Muži
RED +4,0 54 0 12
Muži
RED +4,0 54 0 100
Ženy

Kategorie

Název
Hrací systém
Hra s HCP
S úpravou
A: 0 - 17,0 na rány s vyrovnáním Na rány
Ano
Ano
B: 17,1 - 26,0 stableford Stableford
Ano
Ano
C: 26,1 - 36 stableford Stableford
Ano
Ano
D: 37 - 54 stableford Stableford
Ano
Ano
statistika1 Na rány
Ne
Ne
statistika2 Stableford
Ne
Ne
statistika3 Stableford
Ano
Ne
Best Brutto (ženy) Stableford
Ne
Ne
Best Brutto (muži) Stableford
Ne
Ne
Reklama
RBRB
RB