Česká golfová federace

HAPPY GOLF TOUR 2013 – Hrajeme o zájezd do skotska za HIO

Základní informace

Zkrácený název
HGT
Pořadatel
Queens Park Golf Club Myštěves
Spolupořadatel
Hřiště
Myštěves
Hlavní rozhodčí
BARTOŇ Zdeněk
Rozhodčí
Ředitel soutěže
Andrej Kmeť
Soutěžní výbor
Josef Rudolf, Lukáš Basler, Tomáš Basler,

Termín

Datum a čas zahájení
25. 05. 2013 | 10:00
Datum a čas ukončení
25. 05. 2013 | 20:00
Počet kol
1
Způsob startu
Postupný.

Přihlášení

Datum a čas podání přihlášky
09. 05. 2013 | 00:00
Datum a čas uzávěrky přihlášek
24. 05. 2013 | 16:00
Minimální počet přihlášených
15
Kapacita
100
Způsob registrace
Registrace přes server ČGF, nebo tel.: 495 490 850

Pravidla a podmínky

Povolení měřicích zařízení
Zákaz dopravy (buggy apod.)
Ceny odpovídají amatérskému statusu
Ano

Poplatky

Poplatky
Zvýhodněné green fee 500,- Kč + startovné 350,- Kč, řádní členové QPGCM , hráči s volnou hrou a členové CDS v denním limitu green fee neplatí.
Úhrada nákladů
Green fee v hotovosti a nebo platební kartou, startovné a zpracování výsledků v hotovosti.

Ostatní

Popis
Happy Golf Tour 2013 – www.happygolftour.cz je série otevřených fee golfových turnajů na hřištích napříč ČR (více info viz kalendář), pořádaných agenturou KA Consult podrobny popis bodovani a propozice turnaju naleznou na www.happygolftour.cz.
Podmínky
Charitativní série Happy Golf Tour je určena všem amatérským hráčům, do hodnocení turnaje bude hráčům s HCP vyšším než 45, započítáván výsledek jako kdyby měli HCP 45. Turnaje se mohou zúčastnit i hráči s neaktivním HCP a HCP 3,5 a nižším, avšak bez nároku na výhru a umístění v celkovém pořadí. (Rozhoduje aktuální výše HCP při první účasti v sérii) Turnaje se hrají podle Pravidel golfu, podle Soutěžního řádu České golfové federace a místních pravidel hřiště. Hraje se 18 jamek systémem stableford na úpravu HCP, muži ze žlutých, ženy z červených odpališť (Pořadatel si vyhrazuje právo změnit odpaliště dle rezortů, aktuální informace budou vždy k dispozici na www.cgf.cz v propozicích daného turnaje). Používání schválených měřících přístrojů je povoleno, je-li dodrženo tempo hry. Hráči startují na vlastní náklady a nebezpečí. Všechna práva vyhrazena.
Ceny
Ceny zajišťuje pořadatel ve spolupráci s partnery Happy Golf Tour. Seznam všech cen je průběžně aktualizován na příslušném odkazu na www.happygolftour.cz Absolutní vítěz série Happy Golf Tour 2013 obdrží zahraniční all inclusive golfový zájezd , včetně účasti v teamu na Česko – Slovenském Ryder Cupu - oceněno bude dalších 9 hráčů v celkovém pořadí, kteří obdrží věcné ceny v celkové hodnotě přes 300 tis Kč. Vítězové jednotlivých období obdrží: - golfové trofeje a zboží v celkové hodnotě vyšší než 70.000Kč - oceněno bude 5 nejlepších hráčů v celkovém pořadí napříč kategoriemi - v rámci Čtvrtfinále budou oceněni také první tři hráči v každé z vyhlášených kategorií a vítězové vložených soutěží. Vítězové základních turnajů obdrží: - věcné ceny a golfové zboží - aktuální seznam cen je uveden v propozicích jednotlivých turnajů na www.happygolftour.cz. První hráč, kterému se podaří zahrát "eso" na jakékoliv jamce na kterémkoliv turnaji HappyGolf Tour 2013, získá golfový zájezd do Skotska na 4 dny včetně 3 fee na hřištích v Edinbourghu a Gullane, zpáteční letenky, pronájmu auta i s řidičem, návštěvou muzea golfu, ochutnávku whisky a mnoho dalších skvělých zážitků". NA KAŽDÉM TURNAJI LOSUJEME VECNÉ CENY V TOMBOLE!!!!
Vítězství
Vítězové turnaje v kategoriích stableford netto obdrží: - exkluzivní trofeje, věcné ceny a golfové zboží, vouchery do restaurací a wellness, vína, green fee - aktuální seznam cen je uveden v propozicích jednotlivých turnajů na www.happygolftour.cz. NA KAŽDÉM TURNAJI LOSUJEME VECNÉ CENY V TOMBOLE!!!!
Poznámka
Přihlášky na jednotlivé turnaje lze provádět přes www.cgf.cz nebo přes recepce jednotlivých resortů. Uzávěrka přihlášek je jeden den před konáním turnaje v 16:00 hod. Pro případné přihlášky a odhlášky po uzávěrce přihlášek kontaktujte prosím recepci příslušného golfového resortu. Pozadavky na flighty posilat na info@happygolftour.cz
Stravování
Občerstvení do hry (voda Aktivant, skotská energetická tyčinka SSP Golf, ovoce).

Seznam příloh

Odpaliště

Odpaliště
HCP od
HCP do
Věk od
Věk do
Pohlaví
1. kolo
BLUE +9,0 16,0 0 100
Ženy
WHITE +9,0 12,0 13 100
Muži
YELLOW 12,1 54 13 100
Muži
RED 16,1 54 0 100
Ženy
RED +9,0 54 0 12
Muži

Kategorie

Název
Hrací systém
Hra s HCP
S úpravou
BEST BRUTTO STB Stableford
Ne
Ano
SPOLEČNÁ netto Stableford
Ano
Ano
Reklama
NHGNHG
NHG