Česká golfová federace

O POHÁR STAROSTY OBCE KOŘENEC

+9,0-15,0 na rány
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ŠVANDERA Jakub SOGCC 0480546 4,2 73 / 38 73 4,0
2 JÍZDNÝ Tomáš SOGCC 0480639 3,9 75 / 36 75 3,9
3 HRSTKA Brett SOGCC 0480517 8,9 78 / 39 78 8,3
4 JÍZDNÝ David GCBRN 0250536 1,2 78 / 31 78 1,3
5 HENSL Petr SOGCC 0480830 5,7 81 / 32 81 5,8
Kompletní výsledky kategorie
15,1-20,0 stableford
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 JEŘÁBKOVÁ Kristýna SOGCC 0482154 19,8 40 / 90 40 18,2
2 ŠULÁK David SOGCC 0481675 16,6 39 / 88 39 15,7
3 BALÁŠ Aleš SOGCC 0481689 19,0 35 / 95 35 19,0
4 KOUBEK Filip SOGCC 0481925 18,0 33 / --- 33 18,0
5 MIŠKOVSKÝ Jan SOGCC 0482578 19,2 32 / --- 32 19,2
Kompletní výsledky kategorie
20,1-26,0 stableford
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 JANOUŠEK Ivo GCBRN 0252411 22,8 42 / 92 42 20,4
2 BLAŽEK Richard SOGCC 0480525 24,7 36 / 102 36 24,7
3 SELUCKÝ Jaroslav SOGCC 0481199 24,8 36 / --- 36 24,8
4 RECH ML. Jiří SOGCC 0482570 25,9 34 / --- 34 25,9
5 ZATLOUKAL Josef SOGCC 0480063 25,6 32 / 107 32 25,6
Kompletní výsledky kategorie
26,1 - 54 stableford
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 HRUBÁ Karolína SOGCC 0482528 31,2 37 / 107 37 30,7
2 ŠARŠON Otakar SOGCC 0482195 27,7 36 / 105 36 27,7
3 TALANDA Michal SOGCC 0482373 29,9 36 / 102 36 29,9
4 MIŠKOVSKÝ Antonín SOGCC 0482066 28,1 33 / 110 33 28,1
5 ČÍŽEK František SOGCC 0482126 33,0 33 / --- 33 33,0
Kompletní výsledky kategorie
Best brutto - muži
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ŠVANDERA Jakub SOGCC 0480546 4,2 35 / 73 / (38) 35 4,0
2 JÍZDNÝ Tomáš SOGCC 0480639 3,9 33 / 75 / (36) 33 3,9
3 JÍZDNÝ David GCBRN 0250536 1,2 32 / 78 / (31) 32 1,3
4 HRSTKA Brett SOGCC 0480517 8,9 30 / 78 / (39) 30 8,3
5 HENSL Petr SOGCC 0480830 5,7 27 / 81 / (32) 27 5,8
Kompletní výsledky kategorie
Best brutto - ženy
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 VAŠICOVÁ Blanka SOGCC 0480718 9,8 20 / 88 / (30) 20 9,9
2 JEŘÁBKOVÁ Kristýna SOGCC 0482154 19,8 19 / 90 / (40) 19 18,2
3 GEITLEROVÁ Sarah GCUHR 1280700 22,9 11 / 103 / (32) 11 22,9
4 MACHAČOVÁ Romana SOGCC 0480298 23,7 10 / 106 / (30) 10 23,8
5 REDLOVÁ Iva SOGCC 0480705 18,6 10 / --- / (24) 10 18,7
Kompletní výsledky kategorie
statistika1
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ŠVANDERA Jakub SOGCC 0480546 4,2 73 / 38 73 4,0
2 JÍZDNÝ Tomáš SOGCC 0480639 3,9 75 / 36 75 3,9
3 HRSTKA Brett SOGCC 0480517 8,9 78 / 39 78 8,3
4 JÍZDNÝ David GCBRN 0250536 1,2 78 / 31 78 1,3
5 HENSL Petr SOGCC 0480830 5,7 81 / 32 81 5,8
Kompletní výsledky kategorie
statistika2
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ŠVANDERA Jakub SOGCC 0480546 4,2 35 / 73 / (38) 35 4,0
2 JÍZDNÝ Tomáš SOGCC 0480639 3,9 33 / 75 / (36) 33 3,9
3 JÍZDNÝ David GCBRN 0250536 1,2 32 / 78 / (31) 32 1,3
4 HRSTKA Brett SOGCC 0480517 8,9 30 / 78 / (39) 30 8,3
5 HENSL Petr SOGCC 0480830 5,7 27 / 81 / (32) 27 5,8
Kompletní výsledky kategorie
statistika3
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 JANOUŠEK Ivo GCBRN 0252411 22,8 42 / 92 42 20,4
2 JEŘÁBKOVÁ Kristýna SOGCC 0482154 19,8 40 / 90 40 18,2
3 HRSTKA Brett SOGCC 0480517 8,9 39 / 78 39 8,3
4 MAREČEK Tomáš SOGCC 0480717 12,6 39 / 83 39 11,7
5 ŠULÁK David SOGCC 0481675 16,6 39 / 88 39 15,7
Kompletní výsledky kategorie
Kola turnaje
Název
Datum
Pouze pro snižování HCP
CSA
Kolo 1 05. 07. 2015 Ne 0
Reklama
PUPU
PU