Česká golfová federace

DĚTSKÁ ERPET INDOOR GOLF TOUR 2012/2013 - FRAGMENT CUP

1. Děti do 6 let s HCP 37-BEZ
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 MRŇA Jan BERGC 1540135 48 50 / 0 50 48
2 TARANTOVÁ Adéla GCERP 0300978 54 59 / 0 59 54
3 POLETÍN Tomáš GCERP 0300974 BEZ 60 / 1 60 BEZ
4 ŠAFAŘÍKOVÁ Justýna GCHKR 0351142 49 61 / 0 61 49
5 BEHENSKÝ Kristian PGCGC 1250375 50 75 / 0 75 50
Kompletní výsledky kategorie
2. Dívky do 8 let HCP 37-BEZ
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 HÁJKOVÁ Karolína GCERP 0301005 54 79 / 0 79 54
2 MARON Elisabeth ŽÁDNÝ BEZ 104 / 0 104 BEZ
3 BUŠKOVÁ Nikol ŽÁDNÝ BEZ 105 / 0 105 BEZ
4 URBÁNKOVÁ Nikola BEZ BEZ 120 / 0 120 BEZ
Kompletní výsledky kategorie
3. Chlapci do 8 let HCP 37 - BEZ
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 NEPALA Tomáš GCERP 0301002 54 65 / 0 65 54
2 NĚMEČEK Patrik NENÍ ČLEN BEZ 67 / 0 67 BEZ
3 ŠKAŘUPA Oliver PGCGC 1250310 51 72 / 0 72 51
4 ONDERIŠIN Oliver GCERP 0300975 54 77 / 1 77 54
5 ORAVEC Marek ERBGC 1110396 BEZ 80 / 1 80 BEZ
Kompletní výsledky kategorie
4. Dívky do 10 let HCP 37-BEZ
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ZAYKOVA Klára GCERP 0300913 BEZ 92 / 1 92 BEZ
2 BAŤKOVÁ Tereza GKLIS 0120836 54 94 / 1 94 54
Kompletní výsledky kategorie
5. Chlapci do 10 let HCP 37-BEZ
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 NEKOVÁŘ Jiří GCERP 0300892 54 70 / 0 70 54
2 APOSTOLOV Viktor GCERP 0300998 BEZ 76 / 1 76 BEZ
3 HÁJEK Dominik GCERP 0301004 54 78 / 0 78 54
4 APOSTOLOV Alexandr GCERP 0300997 BEZ 79 / 0 79 BEZ
5 PIŠVEJC Gabriel GCERP 0300969 54 126 / 0 126 54
Kompletní výsledky kategorie
6. Chlapci a dívky do 10 let HCP 0-36
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 KRÁSOVÁ Karolína GKCEE 0461596 21,2 52 / 3 52 21,2
2 CHLOSTOVÁ Tereza GCERP 0300977 26,0 57 / 1 57 26,0
3 TICHÝ Václav GCHOD 0103969 17,2 60 / 2 60 17,2
4 STOULIL Nikolas PGCGC 1250290 30,2 67 / 0 67 30,2
Kompletní výsledky kategorie
7. Chlapci do 12 let HCP 37-BEZ
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 BAŤKA Tomáš GKLIS 0120835 51 64 / 0 64 51
2 ZEMÁNEK Ludvík NENÍ ČLEN BEZ 73 / 0 73 BEZ
3 VESELÝ Adam BEZ BEZ 99 / 0 99 BEZ
Kompletní výsledky kategorie
8. Dívky do 12 let HCP 0 - 36 také Rozhodčí
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 MACKOVÁ Patricie PGCGC 1250103 9,7 48 / 2 48 9,7
2 KAMBERSKÁ Natali GCERP 0300777 17,9 54 / 1 54 17,9
3 STARÝCHFOJTŮ Martina GCERP 0300951 33,0 57 / 1 57 33,0
4 BEHENSKÁ Julie PGCGC 1250257 33,0 68 / 0 68 33,0
5 TICHÁ Zita GCPRH 0091135 47 77 / 1 77 47
Kompletní výsledky kategorie
9. Chlapci do 15 let HCP 0-36 Rozhodčí
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 EISLER Karel GKLIS 0120584 22,5 44 / 4 44 22,5
2 HAVEL Daniel GCERP 0300722 10,2 49 / 2 49 10,2
3 GOTTSTEIN Erik GCPRH 0091389 27,5 62 / 1 62 27,5
4 MARKOVIČ Lukáš GCERP 0300843 17,6 63 / 0 63 17,6
5 ŠINDELÁŘ Jiří GKLIS 0120869 49 83 / 0 83 49
Kompletní výsledky kategorie
Kola turnaje
Název
Datum
Pouze pro snižování HCP
CSA
Kolo 1 25. 11. 2012 Ne 0
Reklama
SSNGSSNG
SSNG