Česká golfová federace

U.S. Kids Golf by RTMZB 2019 - Tour 2

Výsledky v kategoriích žebříčku

Poslední aktualizace: 06. 08. 2019 23:13
A - Mladší žáci a žákyně (do 12 let)
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 MALINOVÁ Kristýna GCMST 8,5 12 666
2 VÁVŘE Radim LGCPY 17,2 11 513
3 FILA Albert GCHOS 10,4 12 428
4 MUSIL Jiří GCPRH 16,3 11 418
5 CHRAMOSTA Matěj GCPRH 5,9 12 415
6 ROSA Mikuláš BERGC 7,9 12 381
7 LEBOVÁ Kristina PGCGC 6,9 12 380
8 KNOBLOCHOVÁ Julie BERGC 13,1 11 368
9 VINKLEROVÁ Barbora GKTNV 15,7 11 354
10 VINKLER, JUN. Pavel GKTNV 25,4 9 307
B - Starší žáci a žákyně (13-14 let)
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 NAVRÁTILOVÁ Berenika GCMBM 4,1 14 988
2 TAUER Amálie GCMST 5,2 13 686
3 VYSUŠIL Matyáš GCBBR 8,9 14 533
4 MAREČEK David GCHOS 10,7 14 527
5 HEJLEK Jakub GCKUH 3,2 14 439
6 PŘÁDOVÁ Lucie PGCGC 10,5 14 418
7 CALDER David GCMST 8,1 13 394
8 ZELINGER Tomáš GCPDY 15,2 14 377
9 ROUS Ondřej GCPRH 13,2 14 376
10 STOULIL Tobiáš GCERP 8,2 13 361
C - Smíšená (15-18 let)
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 JEBAVÝ Šimon GCPRH 5,3 17 599
2 MARTINÁK Šimon GRGGC 4,8 15 578
3 BERAN Denis GRGGC 3,6 15 506
4 TREGNER Jakub GCMST 5,7 17 485
5 MARINKOVOVÁ Natalia PGCGC 4,9 18 450
6 VILÍM Michael GCPRH 7,5 15 416
7 URBAN Tomáš GCBBR 5,5 18 408
8 MIKŠOVSKÁ Natálie PGCGC 3,1 16 361
9 HAVEL Matouš GCJES 5,7 15 343
10 ŠŤASTNÝ Matěj KHGCS 8,4 15 341
D - Smíšená do 18 let (STABLEFORD)
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 KRČÁLOVÁ Charlotte GDSAP 35,1 10 597
2 BURSÍK Tobiáš GCHOD 37 9 556
3 DIAS Matěj GCHOS 28,3 10 518
4 BURSÍK Matyáš GCHOD 35,5 9 513
5 KOCHLÍČEK Jindřich GCMST 28,6 8 351
6 ČIŽÍK Samuel GCMST 32,1 12 238
7 SLEZÁK Marek GCHKR 31,3 9 234
8 - 9 ZÍKOVÁ Kateřina RHFGC 31,2 13 210
8 - 9 HORYNOVÁ Kateřina GCPDY 35,0 11 210
10 HLINĚNÁ Mahu GCBBR 28,9 12 206
Absolutní
Poř.
Jméno
Klub
HCP
Věk.kat.
Skóre
1 NAVRÁTILOVÁ Berenika GCMBM 4,1 14 988
2 TAUER Amálie GCMST 5,2 13 686
3 MALINOVÁ Kristýna GCMST 8,5 12 666
4 JEBAVÝ Šimon GCPRH 5,3 17 599
5 MARTINÁK Šimon GRGGC 4,8 15 578
6 VYSUŠIL Matyáš GCBBR 8,9 14 533
7 MAREČEK David GCHOS 10,7 14 527
8 VÁVŘE Radim LGCPY 17,2 11 513
9 BERAN Denis GRGGC 3,6 15 506
10 KRČÁLOVÁ Charlotte GDSAP 35,1 10 497
Reklama
Banner