Česká golfová federace

Výsledky hráčů v zahraničí

Evropa

Evropa

Výsledky reprezentantů - Evropa 2019

Na této stránce budou postupně doplňovány výsledky našich reprezentantů v evropských soutežích.

 

9.-11.8.2019 / Hungarian Amateur Open Championship / Balaton Golf Club / Par 72

jméno kola skóre pořadí poznámka
Nela Halaburdová 77 / 76 / 75 +12 2  

 

6.-8.8.2019 / English Boys' U 14 Open Amateur Stroke Play Champ. (Reid Tr.) / Trentham Golf Club / Par 72

jméno kola skóre pořadí poznámka
Timotej Formánek 78 / 76 / 69 +7 T19  

 

1.-4.8.2019 / Austrian Internat. Amateur Meisterschaft Damen und Herren / GC Schloss Schönborn / Par 73

jméno kola skóre pořadí poznámka
Vojtěch Kostelka 71 / 72 / 78 / 78 +7 T24 Muži
Jakub Bareš 74 / 75 / 77 / 75 +9 T30 Muži
Ondřej Lisý 84 / 77 / 77 - MC Muži
Michaela Fabiánková 79 / 80 / 79 / 78 +24 T6 Ženy
Tereza Vidurová 76 / 82 / 80 / 82 +28 T14 Ženy
Klára Kuchařová 81 / 84 / 77 / 84 +34 T18 Ženy

 

1.-3.8.2019 / ESGA Seniors Championship / Celtic Manor - Twenty Ten C., Wales / Par 71

jméno kola skóre pořadí poznámka
Milan Kotáb 82 / 79 / 88 +36 43 družstvo skončilo na 12. místě
Tomáš Kotek 84 / 80 / 89 +40 54 družstvo skončilo na 12. místě
František Foldin 91 / 79 / 84 +41 57 družstvo skončilo na 12. místě
Milouš Kvaček 84 / 86 / 86 +43 65 družstvo skončilo na 12. místě
Luboš Hakl 88 / 85 / 85 +45 71 družstvo skončilo na 12. místě
Vladimír Klečka 89 / 94 / 86 +56 101 družstvo skončilo na 12. místě

 

25.-28.7.2019 / German International Amateur Championship / GC Mülheim / Par 71

jméno kola skóre pořadí poznámka
Jiří Zuska 69 / 66 / 69 / 66 -14 T2  
Petr Hrubý jr. 72 / 71 / 70 / 63 -8 T11  
Petr Janík 66 / 71 / 70 / 70 -7 T15  
Václav Tichý 69 / 71 / 70 / 79 +5 T63  

 

25.-27.7.2019 / European Young Masters / Golf & Spa Kunětická Hora, Czech Republic / Par 72

jméno kola skóre pořadí poznámka
Filip Jakubčík 69 / 69 -6 T6 3. kolo zrušeno; tým skončil na 7. místě
Dan Hlaváček 72 / 67 -5 T8 3. kolo zrušeno; tým skončil na 7. místě
Denisa Vodičková 75 / 72 +3 T25 3. kolo zrušeno; tým skončil na 7. místě
Tereza Chlostová 73 / 78 +7 T38 3. kolo zrušeno; tým skončil na 7. místě

 

24.-27.7.2019 / European Ladies' Amateur Championship / Parkstone Golf Club, England / Par 72

jméno kola skóre pořadí poznámka
Jana Melichová 68 / 72 / 72 / 75 -1 T17  
Sára Kousková 75 / 70 / 74 / 72 +3 T37  
Patricie Macková 76 / 79 / 69 - MC  
Marie Luňáčková 80 / 74 / 82 - MC  

 

19.-21.7.2019 / Austrian Girls U12/14/16 / Colony Club Gutenhof - Ostkurs / Par 73

jméno kola skóre pořadí poznámka
Viktorie Trůková 78 / 81 / 83 +23 1 kategorie U12
Timea Kratochvílová 96 / 89 - MC kategorie U12
Magdalena Červinková 90 / WD - MC kategorie U16

 

19.-21.7.2019 / Austrian Boys U12/14 / Colony Club Gutenhof - Ostkurs / Par 73

jméno kola skóre pořadí poznámka
Matěj Chramosta 77 / 79 / 82 +19 3 kategorie U12
Václav Švub 79 / 76 / 85 +21 4 kategorie U12
Ondřej Šustek 83 / 82 / 83 +29 5 kategorie U12
Matouš Zach 85 / DQ - MC kategorie U12
Timotej Formánek 76 / 77 / 77 +11 3 kategorie U14
Petr Pololáník 74 / 83 / 80 +18 T5 kategorie U14
Jakub Janda 75 / 80 / 82 +18 T5 kategorie U14
Martin Grubner 92 / 98 - MC kategorie U14

 

19.-21.7.2019 / Austrian Boys U16/18/21 / Colony Club Gutenhof - Westkurs / Par 73

jméno kola skóre pořadí poznámka
Jan Šustek 84 / 78 / 79 +22 21 kategorie U16
Filip Juřena 91 / 88 - MC kategorie U16
Adam Schinzel 90 / 92 - MC kategorie U16
Jan Pololáník 86 / 79 - MC kategorie U18

 

19.-21.7.2019 / Internationale Österreichische Senioren Meisterschaft / GC NP Hohe Tauern / Par 70

jméno kola skóre pořadí poznámka
Tomáš Růžička 76 / 76 / 82 +24 T37  
David Krajný 74 / DQ - MC  

 

19.-20.7.2019 / Austrian Girls and Boys U10 / Colony Club Gutenhof - Ostkurs / Par 73

jméno kola skóre pořadí poznámka
David Chramosta 88 / 89 +31 2  

 

9.-13.7.2019 / European Ladies´ Team Championship - kvalifikace na rány / Is Molas Golf Club, Italy / Par 72

jméno kola skóre pořadí poznámka
Sára Kousková 70 / 71 -3 T9  
Jana Melichová 68 / 76 E T26  
Tereza Melecká 71 / 75 +2 T46  
Kristýna Frýdlová 75 / 76 +7 T80  
Františka Luňáčková 73 / 80 +9 T94  
Marie Luňáčková 80 / 78 +14 T106  

 

9.-13.7.2019 / European Amateur Team Championship - kvalif. na rány / Ljunghusen GC, Sweden / Par 72

jméno kola skóre pořadí poznámka
Jiří Zuska 72 / 72 E 25  
Jakub Bareš 79 / 70 +5 59  
Matyáš Zapletal 79 / 72 +7 71  
Petr Janík 74 / 78 +8 77  
Šimon Zach 81 / 74 +11 86  
Kryštof Strýček 73 / 86 +15 93  

 

9.-13.7.2019 / European Girls' Team Championship - kvalif. na rány / Parador de El Saler, Spain / Par 72

jméno kola skóre pořadí poznámka
Lenka Nebeská 76 / 74 +6 T16  
Gabriela Roberta Vítů 74 / 76 +6 T16  
Patricie Macková 76 / 76 +8 T26  
Agáta Vahalová 78 / 75 +9 T33  
Denisa Vodičková 74 / 79 +9 T33  
Tereza Chlostová 78 /78 +12 T50  

 

9.-13.7.2019 / European Boys' Team Championship - kvalifikace na rány / Golf de Chantilly, France / Par 71

jméno kola skóre pořadí poznámka
Filip Jakubčík 73 / 71 +2 21  
Petr Hrubý jr. 76 / 73 +7 42  
Václav Tichý 77 / 73 +8 49  
Hynek Groh 79 / 73 +10 62  
Adam Balatka 78 / 74 +10 64  
Filip Ráža 80 / 74 +12 74  

 

9.-12.7.2019 / XXIX. Marisa Sgaravatti Trophy / Binowo Park Golf Club / Par 72

jméno kola skóre pořadí poznámka
Pavla Přibylová 80 / 81 +17   družstvo skončilo na 7. místě
Martina Plachá 83 / 83 +22   družstvo skončilo na 7. místě
Helena Janoudová 86 / 86 +28   družstvo skončilo na 7. místě
Jana Krňanská 84 / 94 +34   družstvo skončilo na 7. místě
Iveta Uhrová 87 / - -   družstvo skončilo na 7. místě
Kateřina Adamčíková - / 97 -   družstvo skončilo na 7. místě

 

9.-11.7.2019 / Scottish Boys' U16 Open Championship / Royal Burgess GS / Par 71

jméno kola skóre pořadí poznámka
Dan Hlaváček 78 / 70 / 69 +4 T17  

 

5.-7.7.2019 / 6. German International Senior Championship / GC Hubbelrath / Par 72

jméno kola skóre pořadí poznámka
David Krajný 80 / 83 / 79 +26 T25  

 

4.-6.7.2019 / Belgian International Golf Championship for Boys & Girls U14 / Royal Waterloo GC / Par 73

jméno kola skóre pořadí poznámka
Timotej Formánek 75 / 75 / 73 +4 17 družstvo skončilo na 4. místě
Jakub Hejlek 82 / 78 / 81 +22 T71 družstvo skončilo na 4. místě
Justýna Šafaříková 74 / 70 / 75 E 2 družstvo skončilo na 4. místě
Adéla Tarantová 76 / 80 / 76 +13 T13 družstvo skončilo na 4. místě

 

3.-5.7.2019 / Slovak Senior Amateur Championship 2019 - Men / Welten - Báč / Par 72

jméno kola skóre pořadí poznámka
Jaroslav Sedlář 75 / 75 / 76 +10 1  

 

28.-30.6.2019 / Slovenian International Junior Championship - Boys / GC Arboretum / Par 71

jméno kola skóre pořadí poznámka
David Melichar 73 / 72 / 78 +10 T8  

 

28.-30.6.2019 / Slovenian International Junior Championship - Girls / GC Arboretum / Par 71

jméno kola skóre pořadí poznámka
Sofie Dimitrova 81 / 73 / 78 +19 10  
Julie Hofmanová 78 / 77 / 85 +27 T17  
Sára Dimitrova 81 / 81 / 86 +35 T26  

 

26.-29.6.2019 / 2019 European Amateur Championship / Diamond Country Club; Austria / Par 72

jméno kola skóre pořadí poznámka
Jiří Zuska 71 / 72 / 69 / 68 -8 T6  
Petr Hrubý jr. 78 / 75 / 67 - MC  
Šimon Zach 77 / 79 / 69 - MC  

 

25.-28.6.2019 / T.O.B. BMW Slovak Amateur Championship 2019 - Ladies / Welten - Báč / Par 72

jméno kola skóre pořadí poznámka
Hana Ryšková 73 / 68 / 73 / 73 -1 1  
Kristýna Napoleaová 79 / 70 / 71 / 79 +11 T5  
Jana Csicsayová 77 / 75 / 74 / 74 +12 T7  
Karolína Stará 73 / 74 / 77 / 76 +12 T7  
Anna Andrýsová 80 / 75 / 71 / 80 +18 T16  
Tereza Chlostová 80 / 77 / 78 - MC  
Lenka Nebeská 76 / 82 / 77 - MC  
Karolína Nováková 83 / 78 - MC  
Dominika Czudková 79 / 82 - MC  
Berenika Kucrová 83 / 79 - MC  
Klára Kuchařová 82 / 82 - MC  
Anežka Podhorná 80 / 86 - MC  
Anežka Strnadová 80 / 89 - MC  
Klára Grubnerová 87 / 91 - MC  

 

25.-28.6.2019 / T.O.B. BMW Slovak Amateur Championship 2019 - Men / Welten - Báč / Par 72

jméno kola skóre pořadí poznámka
Filip Ráža 69 / 67 / 73 / 66 -13 1  
Adam Balatka 72 / 73 / 65 / 70 -8 2  
Hynek Groh 69 / 68 / 72 / 73 -6 3  
Jan Jedlička 66 / 71 / 74 / 76 -1 6  
David Mlýnek 73 / 72 / 73 / 73 +3 9  
Gordan Brixi 76 / 70 / 74 / 72 +4 T101  
Jiří Vik 74 / 71 / 77 / 73 +7 T15  
Jan Vlček jr. 73 / 69 / 81 / 75 +10 T18  
Ondřej Lisý 73 / 76 / 79 / 74 +14 28  
Patrik Jeřicha 75 / 76 / 74 / 80 +17 T31  
Pavel Foubík jr. 76 / 75 / 74 / 81 +18 34  
Oliver Bury 75 / 80 / 73 / 79 +19 T35  
Jan Berger 80 / 74 / 75 / 79 +20 T37  
Lukáš Ješátko 78 / 75 / 76 / 79 +20 T37  
Lukáš Sitnianský 77 / 75 / 82 / 76 +22 41  
David Rozlivek 80 / 71 / 81 / 84 +28 T45  
Martin Votroubek 72 / 86 / 76 / 85 +31 47  
Theodor Nauš 78 / 83 / 74 - MC  
Jan Piperek 82 / 78 / 81 - MC  
Marco Simoni 77 / 76 - RTD  
David Hozák 84 / 79 - MC  

 

18.-20.6.2019 / ANNIKA Invitational Europe 2019 / Vasatorps Golfklubb, Sweden / Par 73

jméno kola skóre pořadí poznámka
Gabriela Roberta Vítů 78 / 76 / 78 +13 45  
Patricie Macková 76 / 76 / 82 +15 T47  

 

13.-15.6.2019 / European Seniors' Championship / Golf Patriziale Ascona, Switzerland / Par 71

jméno kola skóre pořadí poznámka
David Krajný 66 / 69 / 78 E T14 kategorie Muži
Tomáš Růžička 79 / 79 - MC kategorie Muži
Anna Dzurenda 76 / 79 - MC kategorie Ženy

 

11.-15.6.2019 / The Womens Amateur Championship - qualification / Royal County Down / Par 73

jméno kola skóre pořadí poznámka
Sára Kousková 77 / 73 +4 30 postup do jamkové části, vyřazena v osmifinále
Jana Melichová 74 / 79 +7 65 nepostoupila do jamkové části

 

7.-9.6.2019 / XXV. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Mężczyzn Amatorów / Postołowo Golf Club / Par 72

jméno kola skóre pořadí poznámka
David Benák 73 / 69 / 75 +1 4  
Jiří Vik 75 / 76 / 79 +14 16  
Lukáš Ješátko 76 / 81 / 78 +19 T20  

 

6.-8.6.2019 / European Mid-Amateur Championship / St Laurence Golf, Finland / Par 72

jméno kola skóre pořadí poznámka
Silvie Dittertová 77 / 78 / 81 +20 T9  

 

30.5.-1.6.2019 / 16. German Boys Open / GC St.Leon-Rot / Par 72

jméno kola skóre pořadí poznámka
Filip Jakubčík 75 / 71 / 70 -8 T6  
Václav Tichý 71 / 69 / 72 -4 T17  
Adam Balatka 71 / 73 / 70 -2 T24  
Hynek Groh 76 / 69 / 74 +3 49  
Filip Ráža 76 / 75 / 70 +5 T54  
Vojtěch Pavelka 73 / 77 / 73 +7 T69  
Kryštof Strýček 74 / 80 / 75 +13 T88  

 

30.5.-1.6.2019 / 16. German Girls Open / GC St.Leon-Rot / Par 72, 74

jméno kola skóre pořadí poznámka
Gabriela Roberta Vítů 75 / 71 / 70 -4 T23  
Denisa Vodičková 72 / 75 / 70 -3 T28  
Tereza Chlostová 73 / 74 / 72 -1 T39  
Patricie Macková 73 / 71 / 75 -1 T39  
Tatiana Boháčová 73 / 71 / 79 +3 T60  
Lenka Nebeská 77 / 74 / 76 +7 T74  
Agáta Vahalová 82 / 74 / 77 +13 T98  
Karolína Stará 80 / 77 / 76 +13 T98  
Karolína Krásová 79 / 77 / 78 +14 T101  
Sofie Dimitrova 78 / 80 / 82 +20 105  
Tereza Sasýnová 83 / 81 / 83 +27 106  

 

28.-30.5.2019 / U.S.Kids Golf European Championship / Scotland / Par 72

jméno kola skóre pořadí poznámka
Matěj Chramosta 77 / 76 / 76 +13 T13 kategorie U11 chlapci
Sebastian Hájek 84 / 74 / 92 +34 T48 kategorie U12 chlapci
Kristina Lebová 76 / 76 / 80 +16 5 kategorie U11 dívky
Karolína Hájková 88 / 82 / 77 +31 14 kategorie U14 dívky

 

23.-26.5.2019 / Polish Match Play Championship / Kraków Valley Golf & Country Club / Par 72

jméno kola skóre pořadí poznámka
Dominka Czudková 84 +12 9 celkově 10. místo po jamkové části

 

16.-19.5.2019 / 79. German International Ladies Championship / Hamburger GC / Par 71

jméno kola skóre pořadí poznámka
Dominka Burdová 76 / 76 / 79 - MC  

 

16.-18.5.2019 / XLI. Slovenian International Ladies Championship / GC Livada, Moravske Toplice / Par 72

jméno kola skóre pořadí poznámka
Hana Ryšková 79 / 72 / 74 /76 +13 8  

 

24.-26.4.2019 / European Spring Junior / La Serena Golf Resort Murcia / Par 72

jméno kola skóre pořadí poznámka
Adam Bruzl 84 / 83 / 83 +34 22  

 

24.-25.4.2019 / International de Chantilly U14 / Golf de Chantilly, Francie / Par 71

jméno kola skóre pořadí poznámka
Timotej Formánek 79 / 72 +9 T17 družstvo skončilo na děleném 3. místě
Jakub Hejlek 79 / 77 +14 T37 družstvo skončilo na děleném 3. místě
Petr Pololáník 76 / 83 +17 T48 družstvo skončilo na děleném 3. místě
Justýna Šafaříková 83 / 72 +13 8 družstvo skončilo na děleném 3. místě

 

18.-19.4.2019 / French International Boys Amateur Championship - Qualif. / Les Aisses GC / Par 72

jméno kola skóre pořadí poznámka
Filip Ráža 75 / 79 +10 T56 nepostoupil do jamkové části

 

18.-19.4.2019 / French International Ladies Championship U21 - Qualif. / Saint-Cloud GC / Par 71

jméno kola skóre pořadí poznámka
Patricie Macková 73 / 74 +5 T41 nepostoupila do jamkové části

 

18.-19.4.2019 / British Universities & Colleges Sport (BUCS) - Finals / Lundin Golf Club, Scotland / Par 76

jméno kola skóre pořadí poznámka
Kristýna Napoleaová 90 / 77 / 78 / 78 +19 T8  

 

10.-12.4.2019 / Scottish Girls' Open Championship / St Andrews - Eden C. / Par 71

jméno kola skóre pořadí poznámka
Anna Andrýsová 70 / 74 / 73 +4 4  
Denisa Vodičková 75 / 75 / 79 +16 T37  
Agáta Vahalová 73 / 78 / 85 +23 61  

 

10.-12.4.2019 / Scottish Boys' Open Championship / West Kilbride / Par 71

jméno kola skóre pořadí poznámka
Vojtěch Pavelka 71 / 70 / 75 / 76 +8 T32  

 

4.-5.4.2019 / 33rd Italian International Senior Ladies' Championship / CG Roma - Acquasanta / Par 72

jméno kola skóre pořadí poznámka
Anna Dzurenda 84 / 84 +24 T5  
Blanka Dědečková 93 / 83 +32 T12  

 

1.-2.4.2019 / The R&A Foundation Scholars Tournament / St Andrews - Eden, Old C. / Par 73, 76

jméno kola skóre pořadí poznámka
Kristýna Napoleaová 73 / 76 / 78 +5 T11  

 

24.-26.3.2019 / Scottish Student Golf Championships / Moray GC / Par 70, 71

jméno kola skóre pořadí poznámka
Ondřej Hübner 82 / 73 / 87 / 83 +10 36  
Kristýna Napoleaová 91 / 90 - MC  

 

20.-23.3.2019 / Italian International Amateur Championship / Acaya Golf & Country Club / Par 71

jméno kola skóre pořadí poznámka
Kryštof Strýček 74 / 73 / 73 / 74 +10 19  
Adam Balatka 85 / 80 / 82 - MC  

 

20.-23.3.2019 / Italian International Ladies´ Championship / Acaya Golf & Country Club / Par 72

jméno kola skóre pořadí poznámka
Anna Andrýsová 82 / 82 / 81 - MC  

 

27.2.-3.3.2019 / COPA S.M. EL REY 2019 / Las Colinas Golf, Alicante / Par 71

jméno kola skóre pořadí poznámka
Matyáš Zapletal 72 / 75 +5 T31 nepostoupil do jamkové části

 

22.-24.2.2019 / Spanish International Senior Amateur Championship / Real Club Sevilla Golf / Par 72

jméno kola skóre pořadí poznámka
David Krajný 79 / 72 / 78 +13 T39  

 

14.-17.2.2019 / Atlantic Youth Trophy 2019 / Penha Longa Golf Resort, Sintra / Par 72

jméno kola skóre pořadí poznámka
Dan Hlaváček 72 / 73 / 78 +7 T7  
Adam Bruzl 85 / 80 / 74 +23 25  

 

9.-12.2.2019 / Portuguese Intercollegiate Open 2019 / Penha Longa Golf Resort, Sintra / Par 72

jméno kola skóre pořadí poznámka
Dan Hlaváček 77 / 72 / 74 +7 4  
Adam Bruzl 80 / 80 / 84 +28 T39  

 

9.-12.1.2019 / Copa Andalucía / Atalaya Golf & Coutry Club, Španělsko / Par 72

jméno kola skóre pořadí poznámka
Matyáš Zapletal 76 / 68 / 75 / 78 +9 32  
Reklama
Banner
X D+D Real Czech Masters D+D Real Czech Masters