Česká golfová federace

Aktuality

Noví žákovští mistři na simulátorech

Noví žákovští mistři na simulátorech

redakce, Pondělí 5. března 2018

Šest nových mistrů ČR ve hře na simulátorech FSG bylo korunováno v neděli 4. března v Indoor Golf Centru Fomei v Hradci Králové. Šampionátu se zúčastnilo 34 hráčů a hráček z dvanácti klubů.

V turnaji, jehož pořadatelem byl Golf Club Hradec Králové, se soutěžilo nejen v individuálních kategoriích, ale také v Poháru družstev mládeže do 16 let. Do výsledku družstva se započítávaly dva nejlepší výsledky bez rozdílu soutěžní kategorie. Pohár obhájil pořádající klub s náskokem šesti ran před GC Erpet Praha.

  

Mistři podle kategorií:
Mladší žákyně: Adéla Tarantová 80 (GC Erpet)
Mladší žáci:      Karel Holeček 82 (GC Black Bridge)
Starší žákyně:  Berenika Navrátilová 82 (GC M. Boleslav)
Starší žáci:       Matěj Basler 78 (GC Hradec Králové)
Kadeti:             David Mlýnek 74 (GC Hodkovičky)
Kadetky:          Kateřina Donátová 79 (GC Hradec Králové)

Kompletní výsledky

 

Autor: redakce 
Datum: Pondělí 5. března 2018
Všechny články autora

Související články

Češi po skvělém kole skončili na Evian Championship ...
Češi po skvělém kole skončili na Evian Championship ...

19.09.2018 | Český golf o sobě dal znovu hlasitě vědět. Z prestižního turnaje Evian Championship Junior’s Cup, který navazuje na závěrečný dámský major, vezou čeští hráči a hráčky do 14 let výborné čtvrté místo. Ve druhém kole zahráli v paru a z šestého místa po prvním kole o dvě příčky poskočili vpřed.

Evian Championship Junior‘s Cup, 1.
Evian Championship Junior‘s Cup, 1.

18.09.2018 | Velkou bojovnost předvedli čeští reprezentanti do čtrnácti let v prvním kole juniorského poháru Evian Championship. Po horším začátku kola se v jeho druhé polovině herně zvedli a výsledkem je slibné šesté místo v pořadí družstev. Denisa Vodičková je v individuálním hodnocení sedmá.

Češi do 14 let na juniorském Evian Championship
Češi do 14 let na juniorském Evian Championship

17.09.2018 | Na závěrečný ženský major sezony tradičně navazuje juniorský pohár. Stejně tomu je i letos, kdy se The Evian Championship Junior’s Cup uskuteční už podvanácté. Kláru Spilkovou, která v pátek neprošla cutem, tak v dějišti šampionátu vystřídají Češi do 14 let.

World Junior Girls Championship, 4.
World Junior Girls Championship, 4.

14.09.2018 | Nejvydařenější kolo na závěr World Junior Girls Championship ukázaly české golfistky a především Sarah Hricíková, které předvedla třetí nejlepší výkon dne (68). V konečném účtování soutěže družstvo obsadilo 13. místo (+19).

Finále Junior Czech PGA Tour 2018
Finále Junior Czech PGA Tour 2018

14.09.2018 | Finále Junior Czech PGA Tour bude odehráno v rámci Repromeda Cup 2018 - Grand Finále Moneta Czech PGA Tour v Golf Resortu Kaskáda. Vlastní turnaj juniorů se uskuteční ve dnech 28.-29. září18.

World Junior Girls Championship, 3.
World Junior Girls Championship, 3.

13.09.2018 | Dosud nejhorší den mají za sebou české hráčky na World Junior Girls Championship v kanadské Ottawě. Žádná hráčka se nedostala pod par hřiště, družstvo si připsalo 152 ran a v celkovém hodnocení kleslo na 14. místo.

World Junior Girls Championship, 2.
World Junior Girls Championship, 2.

12.09.2018 | Zlepšený výkon s nevydařenou koncovkou. V druhém kole World Junior Girls Championship v Kanadě to s českým týmem dlouho vypadalo velmi dobře, ale zhoršený závěr přinesl pokles na průběžné 13. místo v polovině soutěže.

World Junior Girls Championship, 1.
World Junior Girls Championship, 1.

11.09.2018 | České golfistky jsou po prvním kole World Junior Girls Championship v kanadské Ottawě na dvanáctém místě, v individuálním hodnocení je na tom nejlépe na 26. příčce Gabriela Roberta Vítů (+3). Čtyřkolové soutěže pro pozvané výběry se účastní 19 družstev z celého světa.

Reklama
ABAB
AB