Česká golfová federace

Aktuality

Platforma Bav se golfem je ideální místem pro golfový start

Platforma Bav se golfem je ideální místem pro golfový start

Petr Halaburda, Pátek 22. května 2020

Pandemie golfový život přibrzdila, ale jak to šlo, hřiště se zaplnila. Možnost vyrazit sportovat vyburcovala i golfisty, kteří toho v posledních letech příliš nenahráli, nebo hole na čas odložili. Příliv staronových hráčů se očekává i v dalších měsících, stejně jako nových zájemců.

Platforma Bav se golfem je ideálním rozcestníkem golfových nabídek hřišť po celé České republice právě pro všechny nové zájemce o golf. Na adrese www.bavsegolfem.cz stačí zadat svoji lokalitu a ihned naleznete nejbližší golfové hřiště a jejich nabídku pro nové i staronové hráče. Je to opravdu jednoduché. V současné chvíli platforma sdružuje více než 200 nabídek, které na sebe různě navazují. Přitom první kroky v golfu některá hřiště nabízejí zcela zdarma, nebo za velmi nízké ceny. Golf je dostupný všem a je ideální příležitostí pro sportovní aktivitu celé rodiny.

Nabídky pro úplné začátečníky zahrnují lekci s trenérem, který zájemce zasvětí do správného držení holí, do základních golfových úderů, ale i do tradic golfu, jako je například golfová etiketa. Součástí nabídek je samozřejmě zapůjčení golfových holí a tréninkových míčků pro první odpaly.

Bav se golfem i v tomto roce chystá také několik akcí pro veřejnost. Zvláště letos, kdy budou aktivní lidé hledat oddych a zábavu v tuzemsku, získají tyto akce určitě dostatek příznivců. Golf se tak může stát hitem roku.

Ve třech případech mají Dny Bav se golfem již pevně stanovený termín. První bude už 13. června v Kotlině Terezín, na 9. srpna chystají totéž v Golf Resortu Lipiny, zkraje podzimu (5. září) v Zámeckém Golf Resortu v Hluboké nad Vltavou. Ideální načasování ještě zvažují Golf resort JEZERA a Golf & Country Club Svobodné Hamry.

Proto pokud máte kamarády, kteří by rádi vyzkoušeli golf, neváhejte je nasměrovat na web www.bavsegolfem.cz. Přímo na odkazu Bav se golfem/akce pro veřejnost ale naleznete i další možnosti včetně akcí pro aktivní hráče či řadu nabídek na golfové tábory. Žijte golfem!

Datum: Pátek 22. května 2020
Všechny články autora

Související články

Devět pravd o golfu/3. pravda: Zdraví a životospráva
Devět pravd o golfu/3. pravda: Zdraví a životospráva

21.05.2020 | Světová zdravotnická organizace (WHO) zveřejnila již v roce 2010 vědecky podložená doporučení s názvem 'Global Recommendations on Physical Activity for Health', který stanovuje doporučenou dobu, intenzitu a frekvenci fyzické aktivity prospěšné pro zdraví.

Devět pravd o golfu / 2.
Devět pravd o golfu / 2.

07.05.2020 | Po mnoho let golf aktivně přispívá udržitelnému rozvoji, ochraně životního prostředí a účinnému využívání zdrojů. Byly provedeny vědecké výzkumy, vyvinuty celé programy pro trvale udržitelný rozvoj, neustále se věnuje vzdělávání v oblasti životního prostředí.

Vychází kniha Golf pro děti
Vychází kniha Golf pro děti

28.04.2020 | Právě dnes se dostává na pulty znovuotevřených knihkupectví nová kniha s golfovou tématikou. Publikace Golf pro děti je výsledkem spolupráce České golfové federace s nakladatelstvím Fragment a jak vystihuje název, je určena především nejmladším golfistům.

Devět pravd o golfu/1. Pravda: Klíčové zapojení žen
Devět pravd o golfu/1. Pravda: Klíčové zapojení žen

23.04.2020 | Národní golfové federace po celém světě se v roce 2018 rozhodly podepsat Ženskou golfovou chartu, která byla uvedena v praxi díky R&A. Charta vyzývá a umožňuje co nejširší zapojení žen na všech úrovních. Jejich zapojení je klíčem pro růst našeho sportu po celém světě.

Devět pravd o golfu – úvod
Devět pravd o golfu – úvod

05.03.2020 | Golf hrají a užívají si milióny lidí, golfové hvězdy patří mezi nejznámější sportovce na planetě. Golf ale přináší výzvy prospěšné hráčům jakékoliv úrovně. Royal & Ancient Golf Club of St. Andrews shrnul devět zásadních pravd o golfu, které vám postupně představíme v dalších dílech Zajímavostí BSG.

18 důvodů proč začít s golfem - pokračování
18 důvodů proč začít s golfem - pokračování

20.02.2020 | Důvodů, proč hrát golf je řada, každý golfista dokáže přesvědčit o těch svých důvodech. Nicméně všechny spojuje, že jde o celoživotní aktivitu. V druhém pokračování přibližujeme dalších devět možných důvodů, proč je správné začít s golfem.

18 důvodů proč začít s golfem - devět na úvod
18 důvodů proč začít s golfem - devět na úvod

05.02.2020 | Důvodů, proč hrát golf je nekonečná řada, každý golfista by dokázal přesvědčit o tom svém, jedinečném. Nicméně všechny spojuje, že jde o celoživotní aktivitu. Představujeme vám prvních devět důvodů z vybraných osmnácti, proč začít s golfem.

Podpora od nadace pomáhá zvyšovat počet mladých ...
Podpora od nadace pomáhá zvyšovat počet mladých ...

09.12.2019 | Podpora mládežnického golfu je hlavním cílem Nadace Hanuše Goldscheidera pro český golf, který se také letos naplňoval. Ve spolupráci s projektem Se školou na golf se daří zvyšovat zapojení dětí, letos vzniklo 1100 nový dětských členství, nejvíce mezi dvanáctiletými.

Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP